Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

po aktualizacji do androida 11 zauważyłem jeszcze jeden problem a mianowicie na jednym z portali jak chce odtworzyć filmiki z yt prosto z miniaturki to po paru sekundach pixeluje się obraz, gdy przejde bezpośrednio na yt to jest ok, więc problem leży tylko z odtwarzaniu z miniaturki, wcześniej było ok, nie jest to wina przeglądarki bo na innych jest to samo.

255454079_222249403353219_2593365883214434825_n.jpg.88ffe1953950cf137bc05deb56580156.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Miał ktoś tak w naszym modelu że co jakiś czas nie reagują na dotyk niektóre części ekranu , po restarcie urządzenia wszystko wraca do normy na jakiś czas i potem znowu? U mnie tak się stało po jakiejś aktualizacji, kolega w innym modelu też to miał jednak on dostał update i naprawili mu to.  Pytam bo chciałbym wiedzieć czy factory reset na to pomoże i byc może ktoś robił czy raczej nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2021 o 13:37, YinYang23 napisał:

Póki co ta aktualizacja do andka 11 tylko dla global ? Bo mi na EOG nie pokazuje, tylko tą wersje z V12.0.5.0.QFJEUXM (MIUI12 ) nawet na Szwajcarii 😢

Czy ktoś z was może miał podobny problem i w jakiś sposób go rozwiązał? Bo u mnie nadal na 10 siedzi i brak aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema. Posiadam Xiaomi Mi 9T. Problem jest taki że mam na nim Androida 10 i MIUI 12.04.0(QFJEUXM) i pisze mi, że nie ma żadnych aktualizacji, a wyczytałem że dla tego modelu powinien być Android 11 i MIUI 12.5. Czy ktoś wie co powinienem zrobić żeby więc najnowszą wersję androida i MIUI?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć. Jakiś czas temu zafundowałem swojemu Mi9T odblokowanie BL i testowałem różne ROMy. W zasadzie żaden nie przypadł mi do gustu, ale zostawiłem bodajże Alphadroid. Teraz chciałbym przed sprzedażą telefonu przywrócić oryginalny system. Próbuję pobrać pobrać oprogramowanie ze strony bigota.d.miui.com ale transfery chyba są blokowane bo u mnie DL w porywach do 25 kB/s co daje kilka dni oczekiwania na pobranie.

Czy któryś z forumowiczów może podrzucić mi link do aktualnego softu i szybszego serwera. Będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...