Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Coś napiszę ze swoich obserwacji dotyczące innego telefonu. Patrząc na screeny Antka widać, że wybudzenie jest podobne i w czasie z włączonym ekranem. Czyli na telefonie jest coś "dziobane" ;) Drugi powód częstego wybudzania telefonu jest słaby zasięg ze stacją bazową. 3 kreseczki to cieniutko. Normalnie w mieście mam pełne 5 i LTE+. Maszty 100m od siebie. Telefon rzadko się wybudza. Zużycie baterii mam na poziomie 5-10 mA na godzinę. Mówię o godzinach kiedy śpię. Jedynie koło 3 w nocy jest wyższe zużycie i tak jest zawsze. Podejrzewam, że wówczas Xiaomi coś tam sobie szpera ;) Ale jak pojadę na jakąś wiejską agroturystykę, gdzie zasięgi są słabe i tych kreseczek mam mniej, to wybudzanie jest częstsze, ale i zużycie aku na jedną godzinę nocną jest nawet na poziomie 60 mA.

To że w domu używacie WiFi nie oznacza, że telefon nie łączy się z stacjami bazowymi.

Edytowane przez brawo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Żadnemu z producentów nie zależy na wspieraniu umierających modeli. Nie ma znaczenia czy Xiaomi czy Samsung. Przecież Apple swego czasu sztucznie ograniczał baterię w iPhone'ach przy kolejnych aktualizacjach. Ludzie mają kupować nowe telefony i tyle.

 

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę roczne wsparcie minęło od premiery. Nasze mi 9t zostało same sobie, może dostaniemy jakieś poprawki zabezpieczeń i na chyba tylko tyle można liczyć. Niestety Xiaomi idzie w ilość a nie jakość. Soft 12.0.3.0 to tragedia,

-przycisk ekranowy żre baterie(bug w sofcie), 

-Aod nie działa tak jak trzeba

-rozłaczanie rozmów volte w trakcie jazdy autem przy zmianie nadajników, 

 

 

Edytowane przez juri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz aktualizacja, jak ja wczoraj wgrałem Xiaomi.eu. Na razie nie zmieniam, na tym romie wydaje się, że wszystko jest ok. Zobaczymy czy ta aktualizacja coś zmieni na plus czy znowu coś będzie skopane.

 

Jeżeli chciałbym wrócić na globala to wystarczy wgrać wersję na recovery, czy jest jakiś inny sposób?

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2020 o 14:07, warszawa12332167 napisał:

Eh to teraz czekać na EU, ciekawe ile im to zajmie :D

Macie płaczki :)


Nowy EEA Stable ROM

MIUI V12.0.3.0.QFJEUXM

Recovery https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QFJEUXM/miui_DAVINCIEEAGlobal_V12.0.3.0.QFJEUXM_12b99693bc_10.0.zip

OTAhttps://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QFJEUXM/miui-blockota-davinci_eea_global-V12.0.2.0.QFJEUXM-V12.0.3.0.QFJEUXM-288ca0ac8c-10.0.zip


Changelog:

  • Control center
    • Optimization: Control center layout in landscape mode
  • System
    • Updated Android Security Patch to October 2020. Increased system security.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Xiaomi opisuje tak praktycznie każdy ROM zaraz po jego wydaniu. Jeśli jest to faktycznie beta, to ktoś nie zarejestrowany jako beta tester w programie Mi Pilot, nie wgra tego ROMu recznie z pliku przez systemowy updater. A godzinę temu bez problemu zainstalowałem w ten sposób ten ROM na Mi 9T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś może taki bug (w miui 11 tego nie doświadczyłem) że jak ktoś dzwoni to ekran normalnie się podświetla, jednak gdy chce odebrać to zielona słuchawka nie chce przesunąć się w górę , przeważnie lekko drga do góry i nic, muszę zablokować i odblokować telefon, wtedy działa. Pewnie factory reset by pomógł ale mało kiedy się tak dzieje więc zotawie jak jest, miałem to w dwóch wersjach 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...