Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, YuR!79 napisał:

Gdzie moge zmienic dzwiek przychodzacych wiadomosci oraz glosnosc. Probowalem w Ustawienia - Dzwiek i wibracje - Wydarzenia oraz Powiadomienia ale dalej jest ten sam i bardzo cichy

Ustawienia -> Powiadomienia -> Wiadomości  -> Wiadomości przychodzące -> Dźwięk

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Antek Szprycha Xiaomi service framework mam jedną i drugą wersję wyłączone tak jak i kilka innych apek śmieciowych od Xiaomi. Z tym, że jak miałem wszystko włączone było to samo. Mogę je włączyć i zobaczyć czy to coś da. Po wyczyszczeniu trzymać guzik długo przy włączaniu czy wyłączaniu?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemów w chwili obecnej z baterią ani deep sleep na 12.0.2.0. , choć po samej instalacji bateria była drenowana niesamowicie , teraz , 3 dni na baterii ,6-7 h sot, 2 dni na baterii 10-11 h sot ,  ciężko to pokazać przez skopaną prezentacje użycia baterii , która pokazuje ostatnie 24h , mam nadzieję , że to poprawią. Gdzieś na c.mi czytałem post kogoś z miui dev team , w którym twierdził , że podczas instalacji aktualizacji miui nie wszystkie pliki się nadpisują , a zapisują podwójnie , przez co system drenuje baterie , powinni to jak najszybciej poprawic , co sie nie dzieje .

Edytowane przez Tides
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Antek Szprycha z tym Xiaomi framework service u mnie nie działa, po zresetowaniu fona pół dnia było ok, a po później znowu cały czas wybudzony. Spróbuję jeszcze wyłączyć ten odcisk palca i zobaczę co będzie. Z drugiej strony telefonu nie używam aż tak bardzo i na dzień używania wystarczy. Może poprawią coś z tym odciskiem, a jak nie to przejdę na xiaomi.eu.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te skośnookie chinolki potrafią zrobić coś dobrze ? już żałuję że skusiłem się na Xiaomi, zaktualizowałem do MIUI 12 z nadzieją że poprawi to czas działania na baterii, ale gdzie tam ! jak leciała tak leci, sot 3h, system Android 25 % użycia non stop, więcej tego chińskiego szajsu nie kupię

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączyłem odcisk palca i faktycznie nie wybudzał się ciągle,ale że bez odcisku nie mogłem używać telefonu to pobrałem jeszcze raz paczkę 12-tki i zaktualizowałem ponownie.

Nic nie kombinowałem z optymalizacją baterii, tyko dodałem odcisk palca i o dziwo telefon już się nie wybudza...:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...