Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, matt_berninger napisał:

Nie macie wrażenia że na MIUI 12 ściągnięcie powiadomień po lewej stronie działa za drugim pociągnięciem? Centrum kontroli po prawej działa za pierwszym.

Nie jestem pewien, będę dalej obserwował, ale jak jest powiadomienie to rozwija się za pierwszym razem, a jak pusta belka z zegarkiem to za drugim. Chyba że czasem za pierwszym, czasem za drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, YuR!79 napisał:

Parę dni temu wyskoczyła mi aktualizacja do 12, nie aktualizowałem i po jednym dniu znikło powiadomienie. Jak próbuję ręcznie sprawdzić to teraz pisze że nie ma dostępnej żadnej aktualizacji. Czy ją wycofali ?? 

 Nie wycofali. Jeśli na tą chwilę telefon nie widzi aktualizacji, to zainstaluj ręcznie z pliku. Linki do odpowiedniego ROMu masz we wcześniejszych postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że bateria od 100-40 pracuje normalnie, a w drugiej części pojemności leci szybciej, niż na 11.

Czy jest szansa, by pasek statusu na ekranie głównym był biały, a nie czarny?  Mam włączony ciemny motyw, tapeta w tamtym miejscu dość jasna, ale na 11 działało bez problemu. Na każdym innym ekranie pasek jest biały. Internet mówi, że bug i czekać na naprawę, ale może ktoś dokopał się do jakiegoś patentu?

Powiadomienia z jednej apki pokazują się czarnym fontem na ciemnym tle i są nieczytelne, można to zmienić? Sama apka nie oferuje trybu ciemnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa kilka funkcji, pierwsza to przy ustawionych gestach aplikacje YouTube i GoogleMap po wyjsciu nie przełączają sie automatycznie w okienko PopUp tak jak było do tej pory, przy włączniu przycisków nawigacyjnych jest ok (dodam że ustawienia aplikacji ok). Druga sprawa to pokazuje mało ikonek na górnym pasku powiadomień, są chyba trzy a poźniej kropki tak jakby system myślał ze smartfon ma nocha. Trzecia to nie specjalnie widzę te animowane tapety. Mi 9T Global aktualizacje OTA

Edytowane przez ArcadioeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marciniozo napisał:

Zawsze tak było, że aktualizacje nie są wysyłane od razu dla wszystkich, tylko falami. A tak w ogóle kto ma niech napisze jak telefon się sprawuje. Jak bateria, bo są głosy, że z baterią bywa rożnie...

Ja nie jestem zadowolony z baterii, mam 25% zużycia przez System Android, na miui 11 tak nie było. Nie wiem czy to wina włączonego AOD + animowane tapety. Na pewno bateria schodzi szybciej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znowu zauważyłem że ciągle mam ikonkę lokalizacji na pasku :D nawet jak wyłączę lokalizacje to ona nadal tam jest, nawet jak wywale wszystkie apki w tle , dostęp do niej mają tylko mapy i google ale dziwne że wyłącza się gps a on nadal na pasku śmiga, jak zresetuje fona to znika ale po czasie znowu jest :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marciniozo napisał:

Zawsze tak było, że aktualizacje nie są wysyłane od razu dla wszystkich, tylko falami. A tak w ogóle kto ma niech napisze jak telefon się sprawuje. Jak bateria, bo są głosy, że z baterią bywa rożnie...

U mnie się sprawuję gorzej niż na MIUI 11, a miałem duże nadzieje że będzie lepiej bo nie było idealnie. A dodam, że nie korzystam z AOD i animowanych tapet. Zastanawiam się nad przywróceniem do ustawień fabrycznych, bo nie zrobiłem tego po aktualizacji. 

Edytowane przez Pikus544
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System zamulony w Miui 12. Apki się otwierają i mielą kółkiem... Można coś z tym zrobić? Tapetę mam tę samą co w Miui 11 widzę, że codzienne tapety ciągle uruchomione w tle... Da się je jakoś wyłączyć?

Edytowane przez lindinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2020 o 20:27, michalpl napisał:

Szczerze mówiąc te animowane tapety to tragedia. Wyglada fajnie ale na dłuższą metę, cały system przez to się tnie. W telefonie z takim prockiem i taką ilością ramu to jakieś nieporozumienie.

Korzystam z Super Tapet odkąd je zaprezentowali i ciężko mi się z tym zgodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Antyhaker napisał:

Korzystam z Super Tapet odkąd je zaprezentowali i ciężko mi się z tym zgodzić :)

Być może to wina aktualizacji, teraz dostałem 12.0.3.0, jutro pokombinuje z tymi tapetami.

A jakie masz? Ja instalowałem z apk mirror, może są jakieś inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to wina aktualizacji, teraz dostałem 12.0.3.0, jutro pokombinuje z tymi tapetami.
A jakie masz? Ja instalowałem z apk mirror, może są jakieś inne?
Aktualnie siedzę na EU (więc są normalnie odblokowane), wcześniej wrzuciłem te z APK Mirror (Mars).

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...