Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lindinho napisał:

mogę zainstalować z linka na poprzedniej stronie?

Możesz ten V12.0.2.0.QFJMIXM. Jedyne co musisz zrobić oprócz pobrania romu, to uruchomić opcje zaawansowane w aktualizatorze (10x kliknąć w duże logo wersji miui w aktualizacjach). Bez tego nie będziesz miał w opcjach aktualizacji z pliku. OTA będzie jak najbardziej nadal działało.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lindinho napisał:

pierwszy czy drugi link?

Pierwszy bo to pełna wersja.

Tylko nie wiem czy pozwoli na instalację, bo widzę że w kilku miejscach linki do pobrania zniknęły. Do EEA są. Mogli jak to ostatnio często robią wycofać.

Edytowane przez FromWP
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, densa napisał:

Pierwszy link, bo drugi to OTA z 12.0.1.0.

10 godzin temu, densa napisał:

Pierwszy link, bo drugi to OTA z 12.0.1.0.

Macie jeszcze pliki OTA ze starszych ROMów, jak ktoś nie chce ciągnąć pełnego dużego pliku:
 

Redmi K20/Mi 9T EEA Stable ROM MIUI V12.0.2.0.QFJEUXM

OTA z 11.0.5.0
http://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QFJEUXM/miui-blockota-davinci_eea_global-V11.0.5.0.QFJEUXM-V12.0.2.0.QFJEUXM-7a54bd957c-10.0.zip

OTA z 11.0.6.0
http://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QFJEUXM/miui-blockota-davinci_eea_global-V11.0.6.0.QFJEUXM-V12.0.2.0.QFJEUXM-32ed997b9b-10.0.zip

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lionel napisał:

Co do super tapet - wiecie może jak ją ustawić na ekranie blokady ? "Zassałem" ziemię, ustawiłem na tapecie i blokadzie. Niestety działa tylko na tapecie...

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/wallpaper/wallpaper-alpha-2-3-85-06241641-release/wallpaper-alpha-2-3-85-06241641-android-apk-download/download/ odpaliłem przez activity launcher,działa wszystko razem z aod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fireblade napisał:

Dzięki! Masz może namiar na wersję z AoD, ale "bright" (jasną, niezależną od trybu ciemnego) ? 

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to zrobione. Aplikacja sama w sobie działa, terminal przetwarza płatność, ale w momencie autoryzacji jest transakcja odrzucona. Jeżeli ustawie płatności na aplikację ING, wszystko działa. 

Screenshot_2020-07-22-15-56-06-783_com.android.settings.jpg

 

Problem się sam rozwiązał. Najwidoczniej googlepay nie chce przetworzyć płatności o wartości 1grosza.

Edytowane przez zawidam
Problem naprawiony.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem te żywe tapety, włączyłem AOD, fajnie działaja ale niestety widać po animacjach włączania aplikacji, minimalizowania itp lekkie zacięcia, to nie działa płynnie. Po zmianie tapety na zwykłe zdjęcie, animacje działają płynnie. Tez tak macie? Mam zwykle mi9t

Edytowane przez michalpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby z MIUI 12 global: czy możecie załadować więcej niż 50 SMS-ów w konwersacji z danym kontaktem? (jeśli tyle macie). Jak tak/nie, to jaka wersja apki? Będę próbował zgłaszać przez ich apkę, o ile to coś w ogóle da. Spodziewam się, że rozwiązanie problemu jest takie same jak u nas na xiaomi.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...