Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

Na tą chwilę wrzucam link do najnowszej wersji, kto ma starszą może sobie ręcznie zrobić update i sprawdzić jak AOD będzie działał.

Dalej mam tak że jak AOD działa mimo włączonego oszczędzania energii. Przed ostatnią aktualizacja było OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - jeśli macie odblokowane TWRP i wersję globalną (NIE EEA) to wgrywacie normalnie paczkę i tyle.

@Antyhaker Ty jesteś trochę ogarnięty we fleszowaniu Romów MIUI, czy mógłbyś mi przypomnieć, jak krok po kroku zaktualizować MIUI przez TWRP aby finalnie mieć nadal TWRP i root z Magisk?

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Antyhaker Ty jesteś trochę ogarnięty we fleszowaniu Romów MIUI, czy mógłbyś mi przypomnieć, jak krok po kroku zaktualizować MIUI przez TWRP aby finalnie mieć nadal TWRP i root z Magisk? 
Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 
 
 
Musisz mieć paczkę ZIP i tyle. W obu przypadkach Magisk do ponownego wrzucenia.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem ale Magisk wywalał błędy przy fleszowaniu i darowałem sobie. Żeby sfleszować Magisk trzeba w zakładce Mount odmontować system. Tak gdzieś wyczytałem. A po fleszu Magisk trzeba system zamontować z powrotem? Jak to jest?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na globalu, ale jak się jeszcze bawiłem w custom romy to normalnie się flashowalo magiska bez żadnych kombinacji. Ciężko powiedzieć jak nie napisałeś jaki to błąd wyskakiwał.

Ja na twoim miejscu to bym w ogóle instalował Xiaomi.eu, skoro i tak masz odblokowany bootloader + root.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że kiedyś były jakieś chyba komplikacje z rootem na globalu, możliwe że jest jakaś inna procedura trochę. Global niby nie działa aż tak źle, ale xiaomi.eu jest bardziej dopracowane i szybciej się doczekasz poprawki jak wystąpią jakieś bugi. Na globalnym, stabilnym sofcie też są bugi i często czekasz 2-3 miesiące na kolejną aktualizację, która może to naprawić lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w programie MI Pilot i niestety od początku testów nie dostaliśmy MIUI 12 w wersji EU (EEA) do testów. Oznacza to, że podczas prezentacji dat aktualizacji "end of June" oznaczało wersję MI (zwykła global). Póki co dziś wyszła aktualizacja MIUI 11.0.6.0 z poprawkami majowymi... jeśli tak opóźniają to mogli dać już te czerwcowe. :) 

Myślę, że na EEA jeszcze chwilę poczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

MIUI Global - NIE EEA - V12.0.2.0.QFJMIXM

http://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QFJMIXM/miui_DAVINCIGlobal_V12.0.2.0.QFJMIXM_eca715bb58_10.0.zip

http://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QFJMIXM/miui-blockota-davinci_global-V12.0.1.0.QFJMIXM-V12.0.2.0.QFJMIXM-7a3541645c-10.0.zip

Aktualizacja póki co nie jest widoczna - przynajmniej z tego, co widzę ja - z wersji V11.0.6.0.QFJMIXM (więc nie mam linka do OTA z tej wersji). Możecie sprawdzić ewentualnie u siebie.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...