Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

tez nie zakumałem o co chodzi grizzly, ale to kwestia czytania jak to zostało napisane.

podejrzewam ze zapis jak poniżej, zdecydowanie rozjaśni sprawę:

Testy antutu dla Androida 9: wyszło 249 tys punktów,

zaś po aktualizacji do Androida 10: wzrost do 260 tys punktów.

Fakt taki, że niewiele to mówi o stabilności systemu, ale jeden czynnik mamy z głowy, jest chyba szybszy... o ile wierzyć liczbom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokeron, co do diody powiadomień to wstępnie mogę napisać, że po aktualizacji przy otrzymaniu wiadomości SMS i nieodebranym połączeniu dioda działa. Miga na czerwono, tak, że to widać. Lepiej niż było. Muszę jeszcze sprawdzić powiadomienia innych aplikacji, komunikatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pkonrad napisał:

A nie czytałeś tytułu tematu? Tutaj piszemy o MIUI Global Stable ROM.

oczywiscie ze czytalem tytul i jest niejednoznczny, nie ma w nim słowa GLOBAL, tylko Stable ROM, a jaki ? to nie wiadomo... w pierwszym poście jest wzmianka o Global, pozniej o EEA,

stąd moje pytanie, może warto zmienic tytul na "Tylko GLOBAL"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grizzly napisał:

Ja mam takie samo zużycie energii przez system jak na 9. Czyli ten proces jest na pierwszym miejscu powyżej 30 %. SOT ok 7h czyli źle nie jest raczej.

Ja potwierdzam. Zrobiłem w ostatnich dniach kilka testów. Wynik ostatniego to SOT 8h a w rankingu użycia "System Android" na pierwszym miejscu z 26%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge cos powiedziec, generalnie uzywam od tygodnia, z telefonu jestem w sumie nie zadowolony bo juz tak namieszali z powiadomieniami ze zadne nie dzialaja poprawnie.

Bateria tak sobie... troche lepiej niz moj leciwy Mi 5S Plus (uzywam od 3 lat), gdyby nie to, że mam problem z GPS na Mi 5s. to w życiu nie kupiłbym Mi 9T.

Jedyny plus dla mi 9T - fotki - robi lepsze niz Mi 5, lecz tez jak to mówia, d*py nie urywa...

Zobacze jak przejde na androida 10 ale z miui POLSKA, bo global dla mnie to nie do przyjęcia, po tym jak 3 lata śmigałem na PL, globalowi serdecznie dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory prawie 3 lata używałem Xiaomi RN4. Z tego telefonu byłem bardzo zadowolony. Do tej pory bateria trzyma dobrze. Jedyny minus to zdjęcia, nie były jakieś bardzo złe, były na przyzwoitym poziomie. Gorzej było z tymi przy słabym świetle.

Mi9T kupiłem po przeczytaniu bardzo wielu pozytywnych opinii a także pozytywnych opinii znajomych. Za wersję 6/128GB zapłaciłem niewiele ponad 900zł (telefon oczywiście  nowy, wersja global). Także miał to być krok do przodu. Zobaczymy za jakiś czas. Co najważniejsze telefon ten zapewnia dobrą jakość połączeń. Ja słyszę bardzo dobrze rozmówców. Z kolei mnie też dobrze słychać. Kwestia ta jakoś nie jest  za bardzo wskazywana w opiniach. Dla mnie to bardzo istotne, przecież to jedna z podstawowych cech telefonu. Zdjęcia są dobrej jakości. Te nocne też niezłe zwłaszcza po wgraniu GCam. Żeby dokładniej podsumować Mi9T, musi minąć trochę czasu. Zobaczymy jak będzie się sprawował po kilku tygodniach.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, fullrespect napisał:

Zobacze jak przejde na androida 10 ale z miui POLSKA, bo global dla mnie to nie do przyjęcia, po tym jak 3 lata śmigałem na PL, globalowi serdecznie dziękuję.

Może będziesz mieć więcej szczęścia niż ja - na EU same problemy, generalnie wróciłem na EEA i w końcu działa fon jak powinien :) Btw, co Ci z powiadomieniami nie bangla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...