Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, symforian napisał:

Ale chyba nie wszyscy dostali go. Ja np. nie mam jeszcze a mam Global Mi

Powinni dostać wszyscy. Jeśli masz ROM od Xiaomi, spróbuj wgrać ręcznie z pliku. Linki do ROMów Global oraz EEA masz w poprzednich postach w tym temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Raamboo napisał:

A ile amper ma ta ładowarka?

A jakie ma to znaczenie skoro przed aktualizacja wszystko działało poprawnie. Aktualnie na oryginalnej ładowarce domowej bateria nie rośnie. 

Edit 14:43

I właśnie zaczął się ładować jak zwykle w samochodzie , pierwszy raz dzisiaj. Spróbuję przeinstalować aktualizacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dagixfire napisał:

U mnie po aktualizacji nie działa wyskakujący ekran z aplikacji IKO przy płatności zbliżeniowo. Wszystkie uprawnienia nadane.

IKO nie lubi się coś z Androidem dziesięć, u mnie nie wyskakuje okno do zatwierdzenia BLIK, u znajomego, ma OnePlusa 7T Pro, nie wyskakuje okno do zatwierdzenia, ani przy płatności ani przy BLIKU. PKO o tym wie, pisali na Wykop, że kontaktowali się z Google, ale nie dostali jednoznacznej odpowiedzi.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2020 o 17:18, Artur13 napisał:

Dzięki serdeczne . U mnie nadal nie ma ochoty . Pozdrawiam.

Też mi właśnie uporczywie nie chciało to działać, ale wszedłem do sklepu Play i spróbowałem odinstalować aplikację Gboard. Nie odinstalował, lecz przywrócił wersję systemową i teraz pisanie głosowe działa z powrotem.

Edycja: no i znowu nie działa, najwyraźniej coś go blokuje. Wyszukiwanie głosowe w Swiftkey działa poprawnie.

Edytowane przez MarekSha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pkonrad napisał:

A po to żeby szuflada aplikacji działała poprawnie

Ale ja nie chcę żeby działała poprawnie, zapytałem, czy komuś się zrobiło to samo ....

 

EDIT. Panowie, zdążył ktoś pobrać ROM fastboot nowszy niż MIUI 10? Bo był kiedyś aktywny link, ale go zablokowali ;x

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Orionek323 napisał:

A jakie ma to znaczenie skoro przed aktualizacja wszystko działało poprawnie. Aktualnie na oryginalnej ładowarce domowej bateria nie rośnie. 

Edit 14:43

I właśnie zaczął się ładować jak zwykle w samochodzie , pierwszy raz dzisiaj. Spróbuję przeinstalować aktualizacje. 

A no takie znaczenie, że albo coś nie tak z ładowarką albo telefon po aktualizacji zjada więcej prądu niż dostarcza mu ładowarka dlatego pytam o amperaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Raamboo napisał:

A no takie znaczenie, że albo coś nie tak z ładowarką albo telefon po aktualizacji zjada więcej prądu niż dostarcza mu ładowarka dlatego pytam o amperaż.

Ale pisze że raz ładuje bez problemu a 20 razy nie. Nie zależnie czy ładowarka czy gniazdo USB samochodowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Orionek323 napisał:

Ale pisze że raz ładuje bez problemu a 20 razy nie. Nie zależnie czy ładowarka czy gniazdo USB samochodowe. 

W takim razie skoro dzieje się to na 2 ładowarkach proponuję przeczyścić wejście do telefonu. Na innym xiaomi miałem kiedyś taki problem (patyczek do uszów i ipa). Odnośnie aktualizacji. Może zbieg okoliczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2020 o 07:35, Raamboo napisał:

W takim razie skoro dzieje się to na 2 ładowarkach proponuję przeczyścić wejście do telefonu. Na innym xiaomi miałem kiedyś taki problem (patyczek do uszów i ipa). Odnośnie aktualizacji. Może zbieg okoliczności?

Telefon po podłączeniu wyświetlał komunikat o ładowaniu a bateria nie rosła. Na szczęście od wczoraj działa ok. Dziś jeszcze będę testował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...