Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem EEA też dostała aktualizację. Znowu ciekawa numeracja... z 11.0.3.0 na 11.0.1.0. Co do dostępności - aktualizację dostają członkowie Mi Pilot oraz losowi użytkownicy. To tzw. beta stable. Pewnie za tydzień będzie dla wszystkich.e5721bc641e52941bb99af68f36a29a6.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pkonrad napisał:

W razie czego wrzucam link do pobrania romu EEA Stable ROM


MIUI V11.0.1.0.QFJEUXM


https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QFJEUXM/miui_DAVINCIEEAGlobal_V11.0.1.0.QFJEUXM_fd5b674cfd_10.0.zip

wersja pod fastboot? Ewentualnie pytanie skąd wziąłeś ten link? Bo na forum mi.com nie widzę nigdzie, w zbiorze romów https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/davinci/ też nie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, --Mariusz-- napisał:

wersja pod fastboot? Ewentualnie pytanie skąd wziąłeś ten link? Bo na forum mi.com nie widzę nigdzie, w zbiorze romów https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/davinci/ też nie ;/

Link sobie sam spreparowałem mając nazwę pliku, który pobrał się po OTA na Mi 9T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pkonrad napisał:

Nie widzę tam najnowszych ROMów dla Mi 9T na Andorid 10 (Recovery i Fastboot).

Żartujesz, prawda...?

Link przenosi wprost do zakładki z napisem "Fastboot Update". ROMy na tej stronie są w formacie .tgz. Pobiera się dowolny ROM i rozpakowuje otrzymując folder z ROMem do MiFlash...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz, prawda...?

Link przenosi wprost do zakładki z napisem "Fastboot Update". ROMy na tej stronie są w formacie .tgz. Pobiera się dowolny ROM i rozpakowuje otrzymując folder z ROMem do MiFlash...

W takim razie moja przeglądarka coś nie domaga, bo u mnie wyświetla się pusta strona. Sprawdzę jeszcze na laptopie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, --Mariusz-- napisał:

Co nie zmienia faktu że goszczą tam póki co starsze wersje ROMów: odpowiednio V10.3.15.0 EEA i V11.0.1.0 Global Stable

Wersje fastboot zawsze pojawiają się z opóźniniem. Niestety. Zlikwidowano starą stronę Xiaomi, więc pozostaje tylko to.

Poza tym lesze to niż... nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Inaczej. Znalazłem coś lepszego:

https://github.com/XiaomiFirmwareUpdater/miui-updates-tracker

Wchodzimy w odpowiedni folder, wybieramy urządzenia i klikamy plik .yml. Pojawia się tablica ze skryptem, gdzie jest link do pobrania ROMu. Kopiujemy link, wklejamy w pasek adresu, naciskamy Enter i... rozpoczyna się pobieranie.

Sprawdziłem wybiórczo, linki działają. Co niektóre jak widzę aktualizowane 3 stycznia br.

Jak się okazuje, jeśli się chce, można znaleźć... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pkonrad napisał:

Ale co takiego ? Najnowsze Global ROMy dla Mi 9T na Android 10 ? Przecież tam również ich nie ma :lol:

Edit:
Mój błąd, jednak są linki.

Gdzie dokładnie? Bo ja nadal widzę tam tylko linki do starszych wersji. Wchodzę w stable_fastboot i tam widzę pliki dla Mi 9T aktualizowane po 3 miesiące temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, --Mariusz-- napisał:

Gdzie dokładnie? Bo ja nadal widzę tam tylko linki do starszych wersji. Wchodzę w stable_fastboot i tam widzę pliki dla Mi 9T aktualizowane po 3 miesiące temu

Nie ma, spojrzałem na Mi 9T Pro :) Już poprawiłem post.
 

10 minut temu, mrosi napisał:

OK. Akurat Mi 9T nie zerknąłem. :D

Oznacza to tylko jedno: czekać!

Jeszcze nie pojawiły się aktualne.

Od początku tak mówiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...