Skocz do zawartości

Mi 9T/Redmi K20 - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Mi9t, źle się wyraziłem, kilku już pisało o tym problemie na reddicie i xiaomi.eu, a wszystko się dzieje na miui11 i różne modele.
Ja tam śledzę jakieś kanały na TG i nic mi się w oczy nie rzuciło. Pewnie jakiś specyficzny błąd, skoro nie u każdego występuje.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2019 o 14:30, symforian napisał:

Ale to nie wina Miui 11. Miałem dokładnie tak samo na Miui 10. Wiele osób ma to z Mi9T bo to dość znany bug.  Przez noc potrafiło zejść z 90% do 10%, telefon gorący, żadna aplikacja nie pokazywała żeby była włączona lub pobierała prąd oprócz system android. Do tego cały czas niby wybudzony.

Ja również miałem tak 2 razy. Gdy się tak dzieje wystarczy prosty trick. Trzeba tylko wyłączyć i włączyć telefon i wszystko wraca do normy. Działa to przynajmniej u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, densa napisał:

To jest tak jak z innym sprzętem, coś nie działa lub działa nie tak jak trzeba to pierwsze co się robi to restart, często to wystarcza żeby naprawić

Ale jak tak się dzieje  co drugi dzien to juz nie jest takie wesołe, wręcz uciążliwe. Miałem tak że codziennie mi tak się działo i to w nocy kiedy nie wiedziałem nic. Kładłem się spać, bateria 60% a rano budzik nie zadzwonił bo rozładowany na maxa. Teraz jakoś, odpukać, nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2019 o 09:12, Zenderable napisał:

To samo zrobi usunięcie wszystkich aplikacji działających w tle za pomocą przycisku (X). ;) 

No właśnie nie, bo gdy występuje ta sytuacja z baterią to zużycie baterii największe jest przez system, a nie przez żadne aplikacje i pomaga restart telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, bo gdy występuje ta sytuacja z baterią to zużycie baterii największe jest przez system, a nie przez żadne aplikacje i pomaga restart telefonu
Miałem takie sytuacje codziennie wyłączyłem tryb Smart cover. Miui 11 każdej aplikacji daje auto star i włączyłem tylko tym aplikacją co potrzebuje i od tego czasu telefon zaczął śmigam normalnie 100% bateria kładę się spać i rano 99% warto spróbować pozdro

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiła się nowa wersja EEA Stable ROM (wersja Global dla Europy) dla Mi 9T/Redmi K20


Aktualna wersja to MIUI V11.0.3.0.PFJEUXM

Paczka (OTA) 446 MB do aktualizacji z wersji 11.0.2.0: 

https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.PFJEUXM/miui-blockota-davinci_eea_global-V11.0.2.0.PFJEUXM-V11.0.3.0.PFJEUXM-7b4e7a1767-9.0.zip

 

Pełny ROM (Recovery) 2.2 GB do aktualizacji z dowolnej wersji MIUI:

https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.PFJEUXM/miui_DAVINCIEEAGlobal_V11.0.3.0.PFJEUXM_222331be17_9.0.zip

 

Changelog:

  • Optimization: Updated Android Security Patch to November 2019. Increased system security.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie został, ostatnia dostępna w fastboocie to 10.3.15.0.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Edit 2.01.2019 Q dla Mi 9T Global @Antyhaker @Zenderable

https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QFJMIXM/miui_DAVINCIGlobal_V11.0.1.0.QFJMIXM_8717ecdcf3_10.0.zip

Edytowane przez Orjon
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał EEA, to miałby inny komunikat. Ma normalny Global, po prostu nie może zaktualizować. Dopóki nie pójdzie publicznie, dopóty mogą zaktualizować tylko Ci, którzy mają odblokowany bootloader i TWRP albo członkowie Mi Pilot.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...