Skocz do zawartości

STYJ02YM - szczotka boczna szwankuje, problem z drobnymi przeszkodami i trybem mopowania


Joon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry!

Błagam o pomoc, używam robota od stycznia, wersja v7 zakupiony na aliexpress zanim zaczęto sprzedawać wersję europejską, używam mi home z chińską lokalizacją. Szybko pojawiły się problemy, około kwietnia boczna szczotka od razu przy rozpoczęciu programu się nie kręci w ogóle, po czasie (często dopiero gdzieś w połowie sprzątania) ewentualnie rusza, przy czym czasem najpierw wariuje i porusza się raz do tyłu raz normalnie, po czym w miarę normalnie się kręci). Potem doszły problemy - w trybie mopowania robot już nie robi ruchów posuwistych (przód-tył), jeździ tak jakby tylko odkurzał a zaraz po zamontowaniu pojemnika 2 w 1 przed puszczeniem robota od razu dostaję komunikat, że mam pojemnik i mopa usunąć. Na domiar złego robot zaczął mieć problem z pokonywaniem minimalnych paromilimetrowej wysokości listew podłogowych, czasem załapie i przejedzie ale męczy się z zupełnie płaską listwą między kafelkami, wcześniej pokonywał je bez problemu. Wszystko czyszczę regularnie, pojemnik na wodę nie cieknie, soft aktualny, nie wiem co się dzieje. Sprzedawca stwierdził, że może mi wysłać silnik szczotki bocznej ale nie wygląda, że to jedyny problem, poza tym ogólnie silnik działa gdyż ostatecznie boczna szczotka się kręci?

Proszę o opinię co się może dziać z tym robotem, kontakt z chińskim sprzedawcą jest bardzo żmudny i pisanie ciągnie się w nieskończoność, jest to bardzo frustrujące

Edytowane przez Joon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...