Jump to content

Tygodniowy telefon, duszki na wyświetlaczu

Recommended Posts

Używam telefonów Xiaomi już od lat, zawsze byłem zadowolony, ostatnio kupiłem żonie redmi note 8t, wszystko spoko, tylko dzisiaj zauważyłem efekt wypalonego wyświetlacza, takich duszków, pozostałości po jakiejś aplikacji. No kurde, w tygodniowym telefonie!? Tym bardziej że podobno ips się nie wypalają? Telefon z dystrybucji RTV euro AGD, oddam na gwarancję, no ale chciałem ten temat tutaj poruszyć, bo to chyba nie powinno się wydarzyć w taki młodym telefonie? Później dodam zdjęcia jak to wygląda

• Like 1

Używam telefonów Xiaomi już od lat, zawsze byłem zadowolony, ostatnio kupiłem żonie redmi note 8t, wszystko spoko, tylko dzisiaj zauważyłem efekt wypalonego wyświetlacza, takich duszków, pozostałości po jakiejś aplikacji. No kurde, w tygodniowym telefonie!? Tym bardziej że podobno ips się nie wypalają? Telefon z dystrybucji RTV euro AGD, oddam na gwarancję, no ale chciałem ten temat tutaj poruszyć, bo to chyba nie powinno się wydarzyć w taki młodym telefonie? Później dodam zdjęcia jak to wygląda
Nawet Toyoty się psują więc nie ma co się denerwować. Po prostu wadliwy egzemplarz ci się trafił. Nie słyszałem by się komuś wyświetlacz wypalił po tak krótkim czasie.

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

Raczej to w dziale dyskusja ogólna powinno być bo nikt Ci w tym temacie nie pomoże, nie pocieszy i powinieneś wcześniej przygotować zdjęcia jak to wygląda.

Ps potem się okazuje ze telefon parę dni temu upadł albo się zalał... Pracowałem w serwisie chwile i klienci zatajają dosłownie wszystko, Samo się stało... (tak na marginesie nie to że piszę że to wasza wina :D też miałem przeboje z Xiaomi ;P

12 godzin temu, olutus napisał:

Nawet Toyoty się psują więc nie ma co się denerwować. Po prostu wadliwy egzemplarz ci się trafił. Nie słyszałem by się komuś wyświetlacz wypalił po tak krótkim czasie.

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

7 godzin temu, gawllo napisał:

Raczej to w dziale dyskusja ogólna powinno być bo nikt Ci w tym temacie nie pomoże, nie pocieszy i powinieneś wcześniej przygotować zdjęcia jak to wygląda.

Ps potem się okazuje ze telefon parę dni temu upadł albo się zalał... Pracowałem w serwisie chwile i klienci zatajają dosłownie wszystko, Samo się stało... (tak na marginesie nie to że piszę że to wasza wina :D też miałem przeboje z Xiaomi ;P

Kuhwa no normalnie da się przeczytać -_-

IMG_20200522_230100.jpg

A to nie ma czasem ekranu LCD? To się chyba nie powinno wypalać..

Ale coś jest, bo nawet w lewym-górnym mogę odczytać "Agata". Używasz jakiejś aplikacji z czymś takim? 

No i w sumie nic poza gwarancją ci nie zostaje. Jedyna opcja to to że telefon stał na wystawie z jakimś demo  i teraz trafił się tobie jako nowy. 

• Like 1

5 godzin temu, frrancuz napisał:

A to nie ma czasem ekranu LCD? To się chyba nie powinno wypalać..

Ale coś jest, bo nawet w lewym-górnym mogę odczytać "Agata". Używasz jakiejś aplikacji z czymś takim? 

No i w sumie nic poza gwarancją ci nie zostaje. Jedyna opcja to to że telefon stał na wystawie z jakimś demo  i teraz trafił się tobie jako nowy. 

Tak, żona używa messengera i takie coś zostało. Raczej nie powystawowy, telefon zafoliowany, wszystkie naklejki na swoim miejscu

2 godziny temu, Xymox4AD napisał:

Ale żona ma na imię Agata? Bo trzeba oddzielić czy stało się widoczne imię po zakupie i bardzo krótkim używaniu.

Say what? Co to ma do rzeczy? xD

9 godzin temu, pawelwojciech napisał:

Raczej nie powystawowy, telefon zafoliowany, wszystkie naklejki na swoim miejscu

Przy tygodniowym fonie po prostu wymienią Ci sztukę na sztukę bez większogo problemu (o ile nie nosi śladów ew. uszkodzeń/upadków). Oczywiście najlepiej z fonem się zgłosić do punktu osobiście, większa szansa, że dostaniesz od razu nową sztukę do łapki. Większe markety zazwyczaj wrzucają takie fony do 2 tygodni na tzw. "RP", czyli naprawy "przedsprzedażowe". Oczywiście nie zgłaszaj nigdy z tytułu gwarancji, od razu leć na niezgodność towaru i rękojmię.