Skocz do zawartości

Czarny Mi4 - Ktokolwiek Widział, Ktokolwiek Wie.


stereoman

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem jeden sklep na Ali, który sprzedaje właśnie wersję silver wings, ale możliwe, że podróbka ;)

 

btw, u Goldwaya jest wersja czarna 2GB, ale za 328$ :/  i moja ciekawa rozmowa ze sprzedawcą :D

 

gold.png

2GB wersję potrafią wyprodukować w czarnym kolorze, a 3GB już nie, ciekawa polityka..

Edytowane przez stereoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, sam szukałem bardzo długo czarnego. Widziałem na żywo biały i czarny - czarny robi lepsze wrażenie, w końcu go kupiłem. Jednak nie mogę przyzwyczaić się do mniejszego ekranu, praktycznie zawsze używałem 5.5 cala. Także jakby ktoś chciał, to mam na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sam szukałem bardzo długo czarnego. Widziałem na żywo biały i czarny - czarny robi lepsze wrażenie, w końcu go kupiłem. Jednak nie mogę przyzwyczaić się do mniejszego ekranu, praktycznie zawsze używałem 5.5 cala. Także jakby ktoś chciał, to mam na sprzedaż.

16Gb LTE? Edytowane przez Ardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Długo czekałeś na przesyłkę?Też wolałbym zakupić wersję black i taka właśnie teraz jest na ibuygou,lecz wersja WCMDA więc nie wiem czy u nas działać będzie bo nie znam się na tym :)

Szkoda też,że wersja czarna nie ma LTE.Dziwne rzeczy :)

 

Co więcej...przebywam teraz w Irlandii Północnej i czy właśnie ten WCMDA działać tu będzie?Jak to jest?Zastanawiam się jak tu trzepią na celnym,i czy mi ten podatek doliczą? :) oby nie!

Edytowane przez tomasov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma to sprawdzić? Sam to zrób.

Masz na stronie pasma jakie obsługuje Mi4 WCDMA (częstotliwości sieci) > dowiedz się z jakiego operatora korzystasz > sprawdź w Wikipedii na jakich pasmach operuje i sobie porównaj.

Na 99% będzie działać z każdą siecią w Europie.

Wysłane z MI Note Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u mnie po procesie naklejenia folii, znalazłem niewielki odprysk na ramce (szczególnie wrażliwy jest ten rant przy samym ekranie), więc myślę, że problem faktycznie występuje. Nie ryzykowałem dalej i telefon wylądował w etui. Szkoda, bo teraz nie widać drewnianych pleców  :P

Edytowane przez stereoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...