Skocz do zawartości

Odtwarzanie komunikatów google maps na glosniku telefonu zamiast na urzadzeniu bluetooth


Czukundur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy Wy też macie problem z urywaniem komunikatów  puszczanych przez głośnik telefonu w google maps podczas sparowanego BT ? Kiedy BT jest wyłączony komunikaty sa wymawiane poprawnie i w całości... Ustawienia są tak jak powinny być. Ręce mi opadają już do tego telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czym masz te BT sparowane? Dzisiaj testowane fon (RN8 pro) sparowany z lusterkiem/kamerą, do tego z Elm-em (cały czas aktywny podgląd w APK Pistons) i nawigacja gadała bez zarzutu. W czasie jazdy przełączyłem gadanie z fona na słuchawkę BT i później z powrotem na głośnik fona i też było ok.

Edit.

Fon jeszcze był sparowany z radiem android.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Netoper tel sparowany z radiem Ford Audio, ze słuchawka Airpods, ze słuchawka redmi airdots i z radiem w oplu. Na samsungu a5 wsio działa. Mam ustawienia jak na screenie poniżej. Powiadomienia są, ale puszczane od połowy, zaś po wyłączeniu BT lecą normalnie. 

PS. 

A jakie masz miu? Ja mam system nie zrotowany i mam 11. Może tu coś się kiełbasi? 

Screenshot_2020-05-17-23-32-32-506_com.google.android.apps.maps.jpg

Edytowane przez Czukundur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cholera wie w czym problem, ustawienia mamy te same, jak puszczałem na słuchawkę BT no to przełącznik dałem na on. Potem na off i normalnie gadała nawigacja z fona który był wtedy sparowany z radiem, lusterkokamerą, i Elm-em.
A na jakim systemie fona masz?
7a6b6a40bd0e931540625a31e0a105a8.jpg0ab3bef1f0f93a87642eb73b9f210325.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słuchawce podczas nawigacji miałem dźwięki z mesengera i odczytywanie głosowe SMS-ów z aplikacji Yaata,
jeszcze na stałe z fonem sparowany jest amazfitBip na którym w czasie nawigowania wyświetlały się komunikaty z mesengera i treści SMS-ów.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to i tak za duzo mi nie mowi.Zastanawia mnie fakt z tymi komunikatami. Robiłem przywracanie fabryczne telefonu, resetowałem ustawienia po kolei i nic nie trybi. W samsumgu zreszta mam te same ustawienia i aktualizacje co tu i wsio bangla. Aha w yanosiku wszystko działa jak powinno, to tez dziwna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś wybrać inny głos? w mapach Google?
Sprawdź jeszcze jak będzie np na mapach Here,. Jak też będzie wycinać no to raczej już coś z samym fonem, jak będzie ok to problem jakiś softwarowy w mapach Google.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Netoper  @frrancuz  co Wy na to ?? Sprawdzone trzy telefony i na kazdym to samo ... W moim robiony dwa razy format, zmieniane aplikacje kasowane ustawienia, "glośność absolutna" tez zmieniana i w dalszym ciagu to samo. Telefony kupiuone w przeciagu 3 tygodni. Dwa z polskiej dystrybucji ze sklepu, jeden Tmobile.Poniżej wkleje linki do filmiku ktory nagrałem o co chodzi dokładniej. Po za tym odcinane są sa dzwieki w całym telefonie tzn. dzwięk blokowania telefonu, zrzuty ekranu , glos wybierania numeru telefonicznego...

https://www.youtube.com/watch?v=OVsJ0v1T1jE

 

Wydaje mi sie, ze to bluetooth robi takie zamieszanie, zreszta juz nie mam pojecia.

 

Edytowane przez Czukundur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co biega, u mnie wycięło powiadomienia z mesengera jak mam blusruta włączonego, z godzinę z tym walczę i na razie lipton, żadnej aktualizacji nie załapałem, nic nie było grzebane w ustawieniach, ot po prostu jak blusrut włączony to mesenger milczy jak buddyjski mnich podczas medytacji. Dioda powiadamia, powiadomienia się wyświetlają brak dźwięków, Jak wyłączę blusruta dźwięki wracają, nawet odparowałem amazfita i dalej patatajnia.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co na razie piszą ludki z and10, to ja to stosunkuję :) Docelowo będę na indonezyjski rom przechodził, ale potrzebuje ze dwa dni wolnego żeby się zebrać, dopieścić system, powrzucać apki i mieć zapas czasowy coby ewentualnie na globalna wrócić.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...