Skocz do zawartości

usuwanie postów - po raz kolejny


etet100

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę zaskoczony jeśli za tego posta otrzymam kolejne ostrzeżenie. Trudno.

Pozwoliłem sobie zadać pytanie na temat problemów z działanie odkurzacza xiaomi. Post ten od razu trafił do kosza jako "Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.". Pewnie będzie to odebrane jako wyjątkowo bezczelne ale chciałbym prosić o wskazanie gdzie konkretnie mogę szukać potrzebnej mi informacji. Przejrzałem forum na temat odkurzaczy (fakt, trochę późno) i widzę tam kilkadziesiąt wątków, z których żaden nie naprowadził mnie na rozwiązanie problemu. Nie przejrzałem jedynie wątku-śmietnika składającego się z dziesiątek czy setek stron postów. Czy szanowni moderatorzy nie uważają, że najpierw należałoby zadbać o realną możliwość znalezienia danej informacji, a potem dopiero karać? Być może jestem za głupi, ale naprawdę nie mam pomysłu jakich słów kluczowych czy fraz użyć, aby znaleźć odpowiedź na zadane pytania.

PS. proponuję także doczytać (chociażby na wikipedii) czym jest spam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że założyłeś wątek w dziale, w którym istnieje wątek o takiej samej problematyce, a także to, w jaki sposób go zatytułowałeś, świadczy o tym, że nawet nie raczyłeś zapoznać się z Regulaminem Forum. Ergo... Proponuję, żebyś:

1. Przeczytał Regulamin.

2. Jeszcze raz przeczytał Regulamin.

3. Przejrzał zawartość działu.

4. Po raz kolejny przeczyta Regulamin.

5. Dopisał pytanie w istniejącym wątku:

miuipolska.pl/forum/topic/49965-s50-aktualizacja-oprogramowania-problem/

O dziwo! Wątek dotyczący tego samego problemu!

To, że nie ma rozwiązania nie oznacza, że masz śmiecić na Forum kolejnymi wątkami o identycznej problematyce. No chyba, że zakładając swój, własny, prywatny wątek ma oznaczać dowartościowanie się i być sposobem na zaistnienie na Forum. Choć co do tego ostatniego, osobiście znam lepsze sposoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie to samo miałem i dokładnie ten sam pseudo moderator usunął mój post.. 

Mój problem z xiaomi mi8 nie wystąpił na forum. nikt nie używał sieci 3 uk... nikt nie podał dokładnie na jakim bandzie obecnie lte pracuje i z podaniem dokładnych wyników prędkości..

Ja się napisałem postarałem się a ten śmieszny gośc usunął post podając jako powód.:

Cytuję bo już ze smiechu nie moge...:

T"emat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kacluk napisał:

Cytuję bo już ze smiechu nie moge...:

Nikt nie zmusza Ciebie do pobytu na Forum.

Przeczytaj mój poprzedni wpis w tym wątku, a także odpowiedź na pytanie profilu, i stosuj się do nich, bo to zasady z Regulaminu Forum...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś widzę że sporo osób na Ciebie narzeka.. Widać bawisz się w jakiegoś mega admina.. 

Jak pisałem gdybyś dał mi rozwiązanie mojego problemu to przyznałbym CI rację.. Ale to co robisz jest po prostu chamskie.. 

Wyobraź sobie np forum skody superb na którym tez pisałem o probemie z tarczami z tyłu.. był podobny temat w którym było ok 100stron.. bo ludzie zaczęli pisać pierdoły w temacie.. Myślisz że komuś chciałoby się czytać 100stron żeby się upewinić czy napewno nic identycznego nie ma?

Napisałem tak jak tu.. i mili koledzy z forumw ciągu godziny mi pomogli i rozwiali moję watpliwości.. i chyba takie jest założenie forum.. 

Ja się napracowałem robiąc zdjęcia pomiary, sprawdzenie obecnego bandu lte.. a dla Ciebie to mało merytoryczne? człowieku po to jest forum by szukać pomocy.. Gdybym znał rozwiązanie to by mnie tu nie było. Poza tym Polska to jeszcze kraj w którym obowiązuje wolność słowa w sieci.. Chociaż dzieki pisowi już niedługo się to może zmienić to pewnie Ciebie zatrudnią..

Edytowane przez kacluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kacluk napisał:

Jakoś widzę że sporo osób na Ciebie narzeka.. Widać bawisz się w jakiegoś mega admina.. 

Jak pisałem gdybyś dał mi rozwiązanie mojego problemu to przyznałbym CI rację.. Ale to co robisz jest po prostu chamskie.. 

Ja się napracowałem robiąc zdjęcia pomiary, sprawdzenie obecnego bandu lte.. a dla Ciebie to mało merytoryczne? człowieku po to jest forum by szukać pomocy.. Gdybym znał rozwiązanie to by mnie tu nie było. Poza tym Polska to jeszcze kraj w którym obowiązuje wolność słowa w sieci.. Chociaż dzieki pisowi już niedługo się to może zmienić to pewnie Ciebie zatrudnią..

Po pierwsze, to, że nie ma rozwiązania nie oznacza, że masz zakładać kolejny wątek. Regulamin precyzuje wyraźnie co należy zrobić.

Po drugie, odnoszenie się do części wpisu szablonu oznacza, ze robisz tylko to, co Tobie jest wygodne. Tam jest jeszcze jedna część, podpowiem: pytanie już było omawiane na forum. I tak Forum jest po to aby pomagać, ale aby tę pomoc uzyskać, należy spełnić minimum, a przynajmniej to, o czym mówi Regulamin. I dostosować się do reguł jakie narzuca. To nie Hyde Park w GB. Tobie najwyraźniej stosowanie się do wszelkich regulacji sprawia ból.

Po trzecie, odwoływanie się do kwestii partyjnych na Forum poświęconym systemowi MIUI, jest co najmniej poniżej... nie napiszę czego. Jednocześnie świadczy o Twoim niskim poziomie kultury. I nie tylko... Typowy skowyt pieniacza, który zamiast zająć się meritum, uskutecznia darcie się wszędzie, na wszystko, tylko nie w tym zakresie, jaki byłby oczekiwany i niezbędny.

 

@ZduneX25, proponuję usunąć użytkownika z Forum, bo najwyraźniej robi sobie krzywdę, będąc narażonym na straszliwe katusze powodowane wymogami Regulaminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie znoszę chamstwa jakie okazujesz na forum. nie jestem jedyny któremu kasujesz posty.. 

Myślisz że usunięcie mnie z forum Ci pomoże? widzisz jakiś problem w założeniu nowego konta z inną nazwą? Po prostu szukam pomocy bo chciałem zostać z tym xiaomi na dłużej.. Ale okazuje się że w razie problemu jest całkowity brak wsparcia...

Jako moderator powinieneś przenieść mój post w odpowiedni temat jednocześnie upominając mnie a nie chamsko go przenosząc do kosza.. 

Nawet w apple jest przyjemniej.. chociaż ich polityka pozostawia wiele do życzenia.

Edytowane przez kacluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będę kasował każdy post, który zostaje założony/dodany w niezgodzie z Regulaminem. Regulamin jest od tego, żeby go przestrzegać. A nazwanie "chamskim" egzekwowanie jego zapisów, świadczy o poziomie gimnazjum.

I na zakończenie, po chamsku, skoro to zbyt trudne do zrozumienia dla Ciebie, zacytuję jeden z punktów Regulaminu:

29. Moderatorzy i Administratorzy forum mają prawo usuwać posty / tematy oraz przenosić je do innych działów bez podania powodu. Celem jest zachowanie czytelności forum.

EOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tak moderatorzy na MIU lubią się bawić w boga.

 

Sypią banami jak z rękawa, karne punkty które nigdy się nie przedawnią.

Korzystałem przez ostatnie 20 lat z różnych forów: IT, motoryzacyjne i budowlane. Sam jestem moderatorem w jednej grupie na nałoprestiżowym forum od 5 lat. I takiego gburstwa jak na tym jeszcze nie spotkałem.

 

Regulamin? Gdzie on jest? podobno złamałem pkt 17 i nawet teraz celowo szukając regulaminu nie mogę się go doszukać - jestem na tapatalku.

 

A szukając różnych tematów z przeglądarki z googla, 99% tematów jest w koszu bez odpowiedzi. Jakby były odpowiedzi, to by ludzie nie pisali kolejnych pytań.

 

Moderatorom /.../ się definicja bloga z forum. Jak nie chcesz by ludzie pytania zadawali, to trzeba było bloga założyć, i to takiego bez możliwości pisania komentarzy pod TWOIMI tekstami.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez mrosi
Radzę wyhamować piętą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2020 o 13:35, Marko77 napisał:

Tak moderatorzy na MIU lubią się bawić w boga.

 

Sypią banami jak z rękawa, karne punkty które nigdy się nie przedawnią.

Korzystałem przez ostatnie 20 lat z różnych forów: IT, motoryzacyjne i budowlane. Sam jestem moderatorem w jednej grupie na nałoprestiżowym forum od 5 lat. I takiego gburstwa jak na tym jeszcze nie spotkałem.

 

Regulamin? Gdzie on jest? podobno złamałem pkt 17 i nawet teraz celowo szukając regulaminu nie mogę się go doszukać - jestem na tapatalku.

 

A szukając różnych tematów z przeglądarki z googla, 99% tematów jest w koszu bez odpowiedzi. Jakby były odpowiedzi, to by ludzie nie pisali kolejnych pytań.

 

Moderatorom /.../ się definicja bloga z forum. Jak nie chcesz by ludzie pytania zadawali, to trzeba było bloga założyć, i to takiego bez możliwości pisania komentarzy pod TWOIMI tekstami.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Celowo zacytowałem cały post, żebyś zobaczył, jak spamerskie są Twoje posty. Dodajesz uj wie po co dziesiątki pustych wierszy. Niedbalstwo i lenistwo. Niedbalstwo wynika z powyższego wpisu. A leniestwo? Szukałeś Regulaminu? Kłamiesz....

Bez tytułu.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 27.09.2020 o 16:08, mrosi napisał:

Celowo zacytowałem cały post, żebyś zobaczył, jak spamerskie są Twoje posty. Dodajesz uj wie po co dziesiątki pustych wierszy. Niedbalstwo i lenistwo. Niedbalstwo wynika z powyższego wpisu. A leniestwo? Szukałeś Regulaminu? Kłamiesz....

Gdyby głupota umiała fruwać, niektórzy ludzie ścigaliby się z orłami... ;)

Nadając warna specjalnie piszę jaki pkt regulaminu złamał, żeby sobie delikwent jeden z drugim doczytał co źle zrobił, przy okazji zapoznając się z regulaminem forum. Ale jak ktoś nie potrafi odszukać regulaminu, który jest na wierzchu na głównej stronie forum, no to już nie tylko ręce ale i nogi opadają. To jakaś masakra jest :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jestem na tym forum od mojego pierwszego telefonu Xiaomi Redmi 1s i zawsze uzyskałem grzeczną i uczynną odpowiedź.

Do dzisiaj, bo moderator mrosi postanowił wyrzucić moje pytanie do kosza, no trudno.

NIe dziękuję za pomoc i bawcie się dalej w towarzystwo wzajemnej adoracji.

A przy okazji, mrosiu, nie byłeś modem na elektrodzie?

 

EDIT: chyba nie jest przypadkiem to, że na tego właśnie moda jest tyle skarg...

Edytowane przez JohnnySonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JohnnySonny

Wrzuciłeś wątek:

miuipolska.pl/forum/topic/56430-redmi-note-5-uceglony/?tab=comments#comment-607959

Oczywiście w pierwszym, lepszym dziale. Nawet nie raczyłeś przewinąć strony Forum w dół czy przejrzeć jego zawartości i odnaleźć dział modelu telefonu. I jeszcze chwalisz się, że jesteś tak długo na Forum...? Przykre, bo jesteś kolejnym użytkownikiem, który winą za własne lenistwo obarcza modów...

W dziale Redmi Note 5 jest co najmniej kilka podobnych wątków:

https://miuipolska.pl/forum/forum/382-problemy-techniczne/

Co więcej, nie trzeba się wysilać i szukać. Wystarczy przewinąć rolką myszki. Zbyt trudne...? Podaj adres, przyjadę i przewinę za Ciebie...

I nie próbuj robić wycieczek osobistych, bo źle się to skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JohnnySonny napisał:

nie strasz mnie proszę, bo mało masz argumentów w ręce.

Wystarczyło napisać: mi flash tool, czy to zbyt dużo dla kogoś, kto posiada wiedzę? Lepiej szabelką machać i napawać się "władzą"

Usuń proszę moje konto, dziękuje

Czy ty masz problemy ze zrozumieniem treści?

Po raz kolejny nie odnosisz się nawet do tego, o czym napisałem. Jesteś kolejnym przedstawicielem populacji, której wszystko się należy i która poza czubkiem własnego nosa nie widzi nic.

Odrobina wysiłku? Uruchomienia szarych komórek?

Od kogoś, kto nie tylko nie potrafi czytać, korzystać z wyszukiwarki czy wyszukiwać treści oczekuję niemożliwego, wiem...

I po raz kolejny: moderatorzy nie są od tego żeby wyręczać leniwych użytkowników.

EOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...