Skocz do zawartości

problemy z najnowszą wersją oprogramowania


etet100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po ostatnich aktualizacjach (te kolorowe mapy) mam problemy w odkurzaczem. Czy ktoś wie jak to rozwiązać?

1) Odkurzacz ma jakieś dziwne problemy ze skanowaniem otoczenia i aktualizacją mapy. Jeżeli włączę przykładowo odkurzanie i zamknę go w 1 pokoju to na mapie pojawia się przeszkoda w postaci drzwi. I ta przeszkoda potem tam zostaje na wieki. Potem dochodzi do sytuacji, że na mapie mam wrysowane drzwi zamknięte, otwarte 20 stopni, otwarte 45 stopni, otwarte 90 stopni... 

W poprzedniej wersji aplikacji wystarczyło na przykład podjechać nim ręcznie do takiej przeszkody i sprzęt aktualizował sobie odpowiednio mapę usuwając nieaktualne informacje. Teraz jeśli raz wrysuje mi te przeszkody to potem na okrągło mam "can't reach target" i muszę po prostu resetować mapę do zera.

2) Aktualizacja pozycji odkurzacza jest niezwykle wolna - choć to oczywiście mniejszy problem niż numer 1. Wcześniej było to prawie na bieżąco a teraz jest dosłownie 15 sekund opóźnienia. 

3) Na okrągło mi zapomina hasła i prawie przy każdym sprzątaniu muszę się logować do tej beznadziejnej chmury.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...