Skocz do zawartości

Redmi Note 9S/9Pro- pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, kawosz636 napisał:

 paczka jest jedna ogólna dla wszystkich regionów 

Paczka jest taka sama, niezależnie od regionu. Możesz w momencie zmiany regionu dostać jakieś niepotrzebna aplikacje dostępne dla danego regionu np przy indyjskim. Przy ustawieniu kraju z Europy czy USA nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety nigdzie w opcjach nie mogę znaleźć rozwiązania mojego pytania.

Mianowicie, czy jest możliwość wyłączenia wibracji podczas odebrania i kończenia połączenia, strasznie mnie to irytuje. Opcja wibracje przy połączeniu jest wyłączona. 

Rom 11.0.6.0 QJZEUXM

 

Edit: Znalazłem rozwiązanie

 Dialer - Ustawienia - Konta telefoniczne - Ustawienia zaawansowane - wibruj po odebraniu połączenia.

Edytowane przez szablix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2020 o 16:22, WD40 napisał:

Super tapety można ręcznie doinstalować na Redmi Note 9 Pro. Śmigają doskonale.

Czy masz na myśli te 3 pliki Super tapety ?? Czy jakieś inne, bo myślałem, że po aktualizacji do miui 12 same się pojawią :) co prawda jest jakaś zakładka interaktywne tapety ale są puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, out-of-brain napisał:

Ok tu jest,a w euro, gdzie kupiłem, w ich opisie, podali częstotliwości jakie obsługuje, ale brak tam - 800mhz

Chyba że na pudełku telefonu jest gdzieś jakie pasma obsługuje

Edytowane przez zoltan78
Usunięcie screena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak sprawdzić czy telefon obsługuje LTE B20 , jakąś apka ? Tel. Kupiony w euroagd, dystrybutor also polska, na stronie z telefonem nie ma pasma 800mhz wymienionego 
LTE Discovery. Jechać jak najbliżej wieży na której jest B20 i sprawdzić czy się na nią przełącza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja już troszkę zgłupiałem, bo nie wiem do końca co mogę zrobić. Posiadam wersje  Note 9s w wersji miui.eu 11.0.11.0. Wiem że jest już wersja EU z miui 12 na ten model. Czy trzeba robić wipe data w recorvery czy można zaktualizować system bez tracenia danych ? :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoltan78   Miałem Miui 11.0.11.0 dla Redmi Note 9s sciągnięte z strony MiuiPolska ktora przekierowuje na strone xiaomi.eu. A za pierwszym razem zainstalowałem Rom z tego watku w tym dziale  Wersje 12.0.2.0 wersje EU. Teraz sciagnalem drugi rom z xiaomi.eu tez 12.0.2.0  o nazwie xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V12.0.2.0.QJWMIXM_v12-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem:

xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V11.0.11.0.QJWMIXM_v11-10.zip

A wgrałem:

xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V12.0.2.0.QJWMIXM_v12-10.zip

Wszystko bez problemu się wgrało , bez robienia wipe.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka

 

 

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziwną rzecz, wcześniej jak podłączałem ori ładowarkę + ori kabel pokazywało mi "Charge Turbo" i tak szybko procenty leciały w górę, teraz po aktualizacji do MIUI12 już tego nie ma i pokazuje tylko "szybkie ładowanie". Dla porównania jak podłączałem wcześniej ładowarkę 24W to właśnie wtedy wyświetlało szybkie ładowanie, a na zwykłej 5W ładowarce która podłączam na noc jest tylko "ładowanie", wniosek taki że były 3 tryby prędkości ładowania a teraz zniknął ten najszybszy czyli "Turbo" ktoś też tak ma?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2020 o 20:46, Osama napisał:

Zauważyłem dziwną rzecz, wcześniej jak podłączałem ori ładowarkę + ori kabel pokazywało mi "Charge Turbo" i tak szybko procenty leciały w górę, teraz po aktualizacji do MIUI12 już tego nie ma i pokazuje tylko "szybkie ładowanie". Dla porównania jak podłączałem wcześniej ładowarkę 24W to właśnie wtedy wyświetlało szybkie ładowanie, a na zwykłej 5W ładowarce która podłączam na noc jest tylko "ładowanie", wniosek taki że były 3 tryby prędkości ładowania a teraz zniknął ten najszybszy czyli "Turbo" ktoś też tak ma?

 

 

Miałem tak gdy podłączyłem kabel inny niż ten oryginalny biały, zamówiłem z Ali bo chciałem dłuższy i podłączam a tu pisze że szybkie ładowanie, podpiąłem oryginał i wskoczyło na mi turbo charge, widocznie kabel który kupiłem nie obsługiwał tego szybkiego ładowania turbo, no chyba że to " szybkie ładowanie " to tylko napis który się pojawia i ładował by tak samo szybko jak na tym oryginalnym ale nie sprawdziłem, pytanie tylko jak on to rozpoznaje że jeden oryginał a drugi inny mimo że oba USB c

Edytowane przez kawosz636
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kawosz636 napisał:

jak on to rozpoznaje że jeden oryginał a drugi inny mimo że oba USB c

Nie rozpoznaje. Po prostu wydolność prądowa kabla za mała i nie jest w stanie ładować pełną mocą. Jak w oryginalnym styki się z czasem wyrobią, to też może nie być na nim turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie chciałbym się pożegnać z forumowiczami i marką Xiaomi

Przygodę rozpoczynałem od maxa,przechodząc po kolei aż do maxa 3

Skusiły mnie parametry redmi note 9 pro,no i przede wszystkim Nfc

Mój model kupiony w nocy,w dniu premiery był wolny od wszelkich wad,które są opisywane na forum

Jednak po namowie syna przesiadłem się na S10 plus

Ekran bajka,nfc działa bez lawirowania po terminalu,także wszystko na plus

Zyczę szybkich aktualizacji i jak najmniej awarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Ekran bajka,nfc działa bez lawirowania po terminalu,także wszystko na plus


Ekran dla mnie mógłby mieć tylko większą jasność maksymalną tak to jest ok. Co do NFC jedyny problem który zauważyłem to że na niektórych terminalach wywala błąd "to nie działa" i wykrzyknik zamiast fajeczki że zapłacone, dziwna sprawa kilka razy miałem tak w jednym sklepie, od razu po tym płatność normalną kartą działa, także może wina terminala, niewiem.

Odnośnie posta którego pisałem wyżej że nie mam "Turbo Charge", dziś zauważyłem że aplikacje włączają się ale nie mogą się wczytać i miałem tak w kilku apkach i myślę zrobię mu restarta żeby się odmulił, uruchomiłem ponownie telefon i myślę sprawdzę czy jest Turbo Charge bo od aktualizacji na MIUI12 nie restartowałem go i o dziwo moim oczom ukazał się napis "MI Turbo Charge" rozkminy czy kabel dobry czy ładowarka dobra a tu wystarczyło go wyłączyć i włączyć o czym nawet nie pomyślałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie z innej beczki.

Czy u was też w kółko można pobierać aktualizację 12.0.1.0. QJZEUXM ?? Pomimo tego, że jest zainstalowana ?? W RN4x jak byłą pobrana najnowsza aktualizacja to wyskakiwało, że wszystkie najnowsze aktualizacje są zainstalowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...