Skocz do zawartości

MIUI 20.5.14


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, marcinj6 napisał:

Orjon ja nie mam pretensji do was bo to było niesprawiedliwe. Robicie świetna robotę tylko chodziło mi o to że zauważyłem że na innych launcherach nie ma takich lagów na google feed i pytałem czy da się to jakoś naprawić.

No niestety może być ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po aktualizacji czytnik linii papilarnych odblokowuje telefon nawet nie dodanymi odciskami palców, odblokował mi sie nawet w kieszeni gdy czytnik dotykał nogi, nawet udało mi sie odblokować go bananem :^) Także polecam wszystkim sprawdzić, i w razie potrzeby usunąć dodane odciski i dodać na nowo, wtedy wróci wszystko do normy.

Plusem jest to że według mnie czytnik zaczał dużo szybciej oblokowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tę wersję z piątku i jak zwykle launcher systemowy się wysypywał po odblokowaniu ekranu. Wyczyściłem pamięć w recovery menu. Zainstalowałem system i telefon wpadł w bootlopa. Jeszcze raz wyczyściłem telefon tym razem do zera przez opcje zaawansowanego czyszczenia. Zainstalowałem system i telefon się uruchomił. Od teraz, ani razu launcher systemowy się nie wysypał, a w dodatku animacje której się ścinały chodzą jak marzenie. Wszystko śmiga jak rakieta. Tak, że to nie wina procesora telefonu mi 9 lite, ani oprogramowania tylko moja, bo na sztukę zainstalowałem soft

Wysłane z mojego MI CC 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, bo zainstalowałem tą wersję (wcześniej miałem MIUI 11 - fajny motyw z ziemią i marsem, wybrałem ziemię, lecz jednak chciałbym marsa i nie mam pojęcia jak do wyboru znów wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Redmi note 5 Pro po ostatniej aktualizacji zauważyłem że mimo ustawienia transmisji danych na tylko LTE samoczynnie wraca na 3G.

Pod *#*#4636#*#*  również ustawione tylko na LTE. Ustawiłem od nowa APN jednak bez skutku. Czy jest coś jeszcze co mogę spróbować czy jednak coś z aktualizacją? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś problem z zainstalowaniem aktualizacji? Xiaomi Redmi K20 Pro /Mi9T Pro

U mnie rebootuje do TWRP i nie mogę uruchomić systemu

 

Aktualizacje na bieżąco ostatnia działająca 20.4.30

 

/ już wiem - instalowałem wcześniej plik konwertujący z Redmi 20 Pro na Mi 9T pro przez to wpadał w TWRP loop. Wystarczyło zainstalować na nowo i poszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w xiaomi globalny tryb ciemny jest zapsuty i to bardzo. Jak i w miui 11 tak i miui 12..

 

"Jeśli masz roota, to pobierz ze sklepu jakikolwiek terminal (np. Terminal Emulator) i wpisz:

1. su

2. settings put system smart_dark_enable 0

3. setprop debug.hwui.force_dark false

Później restart. Od tego momentu Globalny ciemny motyw jest wyłączony.

Dopóki nie wejdziesz w ustawienia ciemnego motywu to będzie ok nawet po restarcie. Jak wejdziesz to cały proces do powtórki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinj6 napisał:

Niestety w xiaomi globalny tryb ciemny jest zapsuty i to bardzo. Jak i w miui 11 tak i miui 12..

Niestety ten patent już nie działa.

@Orjon czy moglibyście zgłosić żeby na liście "poszczególnych aplikacji" w globalnym, ciemnym motywie ujęli aplikacje bez ikony? Chodzi głównie o klawiatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na nowej wersji przeglądarki która będzie w 20.5.21 też się na razie nie da. Zgłosiłem ten problem, może uda się naprawić do następnego wydania.

40 minut temu, rock'n'rolla napisał:

@Orjon czy moglibyście zgłosić żeby na liście "poszczególnych aplikacji" w globalnym, ciemnym motywie ujęli aplikacje bez ikony? Chodzi głównie o klawiatury.

zgłosiłem do nas, zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcinj6 napisał:

Niestety w xiaomi globalny tryb ciemny jest zapsuty i to bardzo. Jak i w miui 11 tak i miui 12..

 

"Jeśli masz roota, to pobierz ze sklepu jakikolwiek terminal (np. Terminal Emulator) i wpisz:

1. su

2. settings put system smart_dark_enable 0

3. setprop debug.hwui.force_dark false

Później restart. Od tego momentu Globalny ciemny motyw jest wyłączony.

Dopóki nie wejdziesz w ustawienia ciemnego motywu to będzie ok nawet po restarcie. Jak wejdziesz to cały proces do powtórki"

Ale po co te kombinacje skoro można to disablować z UI? Chyba że to wyłącza globalny ciemny w systemowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może jakaś opcja żeby ekran przestał migać po odblokowaniu i przejściu z ekranu blokady na pulpit? Może coś trzeba włączyć / wyłączyć bo nie powiem dość irytujące to jest. Wszystko ładnie śmiga poza tym jednym aspektem

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna przypadłość, nie miałem tego na początku a zaczęło dziać się później. Mianowicie wychodzę do głównego menu, klikam: Spotify, Chrome, aplikacje jakąś to zawsze zawiesza się po otwarciu na kilka sekund zanim mogę coś w niej kliknąć. Ktoś też tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...