Skocz do zawartości

POCO F2 Pro / Redmi K30 Pro - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem jakiejś poprawy względem poprzedniej wersji nie zauważyłem. Co do baterii to u mnie ciężko stwierdzić czy coś się zmieniło bo czasami telefon mi wytrzymuje dzień a czasami półtora. AOD u mnie działa jak chce. Czasem mam samą datę i godzinę a czasem jest animacja z super tapety. Jak uruchomię aplikację bankową której mam ustawione logowanie odciskiem palca ale się nie zaloguje tylko ją zrzucę to odcisk zostaje około sekundy na głównym pulpicie.
Standard od Xiaomi . Jedno poprawili drugie popsuli




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach







Nic takiego u mnie nigdy nie występowało... Serio zaczynam myśleć że albo wydali partie z dziwnymi bugami ... albo sami grzebiecie i te problemy tworzycie . Mam obecnie w domu dwa identyczne f2 pro ( jeden z Ali drugie z euro) i oba śmigają bez żadnych problemów na najnowszym sofcie. Jedyna niedogodność to na obecną chwilę brak możliwości obsługi gestami na innych launcherach .

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mi9 to ludzie mi pisali że po dwa dni im trzyma a ja ładowałem 3 razy dziennie .
Widocznie trafiam na jakieś wybrakowane modele .
Pisząc wyżej nie napisałem i mrugnięciu pełna jasnością przy blokowaniu telefonu i o tym że automatyczna jasność działa jak chce. Ale o tym pisałem nie raz i się przyzwyczaiłem.
Do w/w błędów już się przyzwyczaiłem. Miała być zmiana na S20FE ale czar prysł po tym jak miałem okazję go chwilę używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch tygodniach z najnowszym romem Indonezja mogę stwierdzić jedno że Xiaomi mnie nie zawiodło. Czyli jedne bugie zniknęły drugie się pojawiły.
Podczas transmisji danych pojawia się komunikat że dana sieć nie ma połączenia z internetem. Mimo że sieć jest i aplikacje łączą się z internetem. Wcześniej tego nie było.
gdy ekran jest zablokowany i podgłaśniam dźwięk to z lewej strony pojawia się nutka a z prawej strony brak suwaka od poziomu głośności.
Na szczęście nie popsuli nic jeśli chodzi o drenaż baterii trzyma tak jak wcześniej. chodź szybkie ładowanie działa u mnie dopiero po restarcie.
Odcisk palca tak jakby szybciej działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.02.2021 o 19:15, zoltan78 napisał:

Na andku 10 fakt czasami tak było, ale od czasu jak wgrałem 11 to problemu już nie mam. 

Problem dotyczy braku powiadomień (tylko gmail) na ekranie blokady, odblokowuje ekran/tel i zaraz powiadomienia dochodzą.

Po ręcznej synchronizacji i blokadzie ekranu tylko raz dochodzi powiadomienie i dalej już nic. Czasami dojdzie coś z dużym opóźnieniem. Przerobiłem już wszystkie ustawienia (oprócz resetu), aktualizacje gmaila, itd i nic się nie zmieniło..Poza tym wszystko inne w tel. śmiga.. bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, platek71 napisał:

No na pewno będą, ale mają być też nowe funkcje, więc może uda się skorzystać :grin:

Najlepszą funkcją byłaby możliwość usunięcia/odinstalowania tych wszystkich śmieci/programów stockowych, których nie każdy używa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ello, 

Mam F2pro od wczoraj  na ta chwile jest na MIUI GLOBAL 11.0.10 , aNDROID 10 QKQ1.191117.002 .

 

W wysuwanej szufladzie górnej ze skrótami do wi-fi, bluetootha, latarki , nfc, hotspota mam bardzo ograniczoną liczbę skrótów.

Gdzie to można edytować ??? brakuje np wł / wył lokalizację , tryb samoalotowy ,tryb czytania, oszczędanie energii itd

Grzebię w opcjach od 12 godzin i za cholerę nie mogę znaleźć gdzie to zmienić.

 

Ktoś, cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...