Jump to content

POCO F2 Pro / Redmi K30 Pro - MIUI Stable ROM

Recommended Posts

5 godzin temu, pkonrad napisał:

Zaktualiuj Poco Launcher do najnowszej wersji.

Jeszcze wczoraj nie widział dostępnych aktualizacji. Dziś już 2 paczka weszła. Problem zniknął jak ręką odjął. Dzięki 

5 godzin temu, Mark1991 napisał:

A jeszcze lepiej zaktualizuj do Androida 11 z MIUI 12 (12.2.4.0) bo domyślam się, ze masz EEA rom i przywróć ustawienia fabryczne zanim zaczniesz się urządzać na tym telefonie. 

Zrobione.śmiga.Dzięki.

• Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@platek71 a co to niby jest, zaznaczyłem na Twoim screenie. 

Szczerze to przerobiłem większą cześć producentów i niestety w każdym modelu, który miałem znajdowały się irytujące błędy. Tempo i postępujący konsumpcjonizm jest przyczyną wydawania takiej ilości urz

Wiesz co, ręce opadają jak się czyta takie brednie. Ludzie biegają po serwisach bo im po aktualizacji coś nie działa? Zartujesz chyba. Jak by wydali w pełni sprawny Soft to nie musieli by go dwa razy

Posted Images

Siemano, wydaje mi się, że mam problem, który już zaistniał u kogoś, wygląda to tak, że przykładowo próbując otworzyć link z Facebooka udostępniony przez kogoś nie mogę go otworzyć,  pojawia się komunikat "Żadna z aplikacji nie może wykonać tej czynności' - ktoś sugerował wyłączenie trybu ciemnego - w moim przypadku nie pomogło.

Wczoraj wykonałem factory reset i do dzisiaj rana problem nie występował, w południe problem pojawił się ponownie.

Jest to w jakiś sposób powiązane z drugim bugiem, przy próbie otwierania pdf w Gmailu plik nie otwiera się, wyskakuje jedynie monit o Udostępnieniu, drugi zrzut.

Kolejny problem jaki u mnie występuje dotyczy braku możliwości załączenia pliku w chyba wszystkich aplikacjach, które korzystają z plików z zewnętrznych aplikacji typu Galeria, albo Menadżer Plików. Brak możliwości dołączenia zdjęcia jako załącznik, przykładowo chcąc wystawić jakieś ogłoszenie w aplikacji allegro czy właśnie tutaj chcąc wystawić post z załączeniem zrzutów...

Ciężko opisać to słowami, domyślam się, że zrzut ekranu wyjaśniłby moje bolączki, ale nie mogę załączyć tutaj obrazów. Jutro wrzucę na PC.

17 godzin temu, fazaprzemek napisał:

Siemano, wydaje mi się, że mam problem, który już zaistniał u kogoś, wygląda to tak, że przykładowo próbując otworzyć link z Facebooka udostępniony przez kogoś nie mogę go otworzyć,  pojawia się komunikat "Żadna z aplikacji nie może wykonać tej czynności' - ktoś sugerował wyłączenie trybu ciemnego - w moim przypadku nie pomogło.

Wczoraj wykonałem factory reset i do dzisiaj rana problem nie występował, w południe problem pojawił się ponownie.

Jest to w jakiś sposób powiązane z drugim bugiem, przy próbie otwierania pdf w Gmailu plik nie otwiera się, wyskakuje jedynie monit o Udostępnieniu, drugi zrzut.

Kolejny problem jaki u mnie występuje dotyczy braku możliwości załączenia pliku w chyba wszystkich aplikacjach, które korzystają z plików z zewnętrznych aplikacji typu Galeria, albo Menadżer Plików. Brak możliwości dołączenia zdjęcia jako załącznik, przykładowo chcąc wystawić jakieś ogłoszenie w aplikacji allegro czy właśnie tutaj chcąc wystawić post z załączeniem zrzutów...

Ciężko opisać to słowami, domyślam się, że zrzut ekranu wyjaśniłby moje bolączki, ale nie mogę załączyć tutaj obrazów. Jutro wrzucę na PC.

Od aktualizacji mam dokładnie ten sam problem, wielokrotnie próbowałem reinstalacji aplikacji - wszystko na nic. Wiele aplikacji jakby nei miało prawa do odczytu i zapisu. Co więcej, większość linkerów do aplikacji kompletnie nie działa. Z ciekawości - masz zainstalowane ytVanced? Gdzieś czytałem, że może gryźć się z apką z yt i powodować tego typu problemy.

Od aktualizacji mam dokładnie ten sam problem, wielokrotnie próbowałem reinstalacji aplikacji - wszystko na nic. Wiele aplikacji jakby nei miało prawa do odczytu i zapisu. Co więcej, większość linkerów do aplikacji kompletnie nie działa. Z ciekawości - masz zainstalowane ytVanced? Gdzieś czytałem, że może gryźć się z apką z yt i powodować tego typu problemy.
U mnie pomogło włączenie optymalizacji miui w opcjach programistycznych.
  • Like 1
Dnia 12.02.2021 o 14:58, Mr__DJ napisał:

Korzystam z YT Vanced - to nie Vanced był bezpośrednim winowajcą ani kolędowanie z aplikacją YT od Googla, w trakcie instalacji Vanced Manager konieczne jest wyłączenie Optymalizacji MIUI.

19 godzin temu, Peran7 napisał:

U mnie pomogło włączenie optymalizacji miui w opcjach programistycznych.

Co ciekawe właśnie YT Vanced wymaga wyłączenia optymalizacji MIUI.

Wyłączyłem optymalizację i voilà - Dzięki Tobie udało mi się rozwiązać problem.. Nie skojarzyłem wcześniej, że stało się to po instalacji Vanced. 

Edited by fazaprzemek
  • 2 weeks later...
26 minut temu, platek71 napisał:

Ja dalej się pieprzę z dymkami z Telegrama i za uja nie mogę wyłączyć... Próbowałem już wszystkiego :shock:

Coś słabo próbowałeś. Jeśli otworzysz dymek to na samym dole masz napis Menage kliknij go wyłącz dymki i po sprawie. 

• Like 1

Nie mam takiej opcji w dymku telegramu... Otwiera takie okno na poł ekranu i nic a nic...:shock:

Edit - wyskakuje mi tylko to co na screenie. Żadnych opcji oprócz wyłącz powiadomienia, ale to się tyczy chyba ogólnie...

IMG_20210222_153809.jpg

Edited by platek71