pkonrad

POCO F2 Pro / Redmi K30 Pro - MIUI Stable ROM

Recommended Posts

Ja niestety muszę poczekać, mam Global Stable ROM.

Właśnie przed chwilą pojawiła mi się aktualizacja... Czy ktoś z Was już posiada? Jak wrażenia? 

Screenshot_2020-07-14-22-55-08-768_com.android.updater.jpg

Połączyłem wątki, nie ma sensu tworzenie kolejnego, gdy w dziale jest dokładnie ten sam /Orjon

Edited by Orjon

Miałem już wcześniej MIUI 12 na Mi9 od wczoraj mam i na Poco. Działa bardzo dobrze, najważniejsze że baterii nie zepsuli. Można śmiało aktualizować. Po aktualizacji Super Tapety są starej wersji więc należy je pobrać z apkmirror i będą działać. 

• Like 1

Czy wersja miuipolska posiada apki telefonu i wiadomości od mi (nagrywanie rozmów)??

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

U mnie już pobrał update do 12.0.4

Eu czy global ? Czy miuipolska.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Miui Polska stable, ehh te numeracje :)

Po całodziennych testach muszę przyznać że o niebo stabilniejsze niż wersja 20.7.9 z którą ciągle było coś nie tak... :(

Edited by onken

Panowie czy charczy wam głośnik do rozmów - ten u góry ??? Dopiero dzisiaj zauważyłem wydaje mi się że na miui 11 nie było takiego problemu ... Na 2 najwyższych poziomach zaczyna charczeć podczas Romów telefonicznych ..

Nie było tematu restarty i jest ok... Ale dziwna sprawa...

Jeśli ktoś z EEA Stable ROM ma problem z drenażem baterii w Poco F2 Pro lub inne błędy, moim zdaniem warto wrzucić najnowszą wersję ROMu :)

MIUI V12.0.2.0.QJKEUXM

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QJKEUXM/miui_LMIEEAGlobal_V12.0.2.0.QJKEUXM_0b1adc6767_10.0.zip

OTA
https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QJKEUXM/miui-blockota-lmi_eea_global-V12.0.1.0.QJKEUXM-V12.0.2.0.QJKEUXM-4e4d030a73-10.0.zip

Changelog:

• System
    • Updated Android Security Patch to July 2020. Increased system security.
  • Other improvements and optimizations
    • Optimization: The screen didn't always respond to touch during unlocking
    • Fix: Floating windows made the screen unresponsive to touch in some cases
  • Thanks 1

Właśnie pojawiła mi się OTA w tel....Sciągam. Mam nadzieję, że poprawili co trzeba, a szczególnie statystyki baterii....

Nie wiem jak u Was ale na mój czytnik linii papilarnych działa zdecydowanie szybciej i dokładniej. Zużycie energii też na plus. Responsywność telefonu też wzrosła. Tak trzymać, aby kolejną aktualizacją tego nie zepsuli.

• Like 1

Dnia 7.08.2020 o 10:11, zoltan78 napisał:

Nie wiem jak u Was ale na moje czytnik linii papilarnych działa zdecydowanie szybciej i dokładniej. Zużycie energii też na plus. Responsywność telefonu też wzrosła. Tak trzymać, aby kolejną aktualizacją tego nie zepsuli.

ile baterii spada przez noc? 8h

Aktualizować możesz tylko wgrany rom czyli EEA lub Global w zależności co masz. Jeśli chcesz wgrać miui polska to musisz odblokować bootloader. Temat do poczytania w dziale Toturiale.