Skocz do zawartości

POCO F2 Pro / Redmi K30 Pro - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.04.2021 o 07:45, pkonrad napisał:

POCO F2 Pro - EEA Stable ROM

MIUI V12.2.6.0.RJKEUXM [Mi Pilots Tester]

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.2.6.0.RJKEUXM/miui_LMIEEAGlobal_V12.2.6.0.RJKEUXM_d02e954dc9_11.0.zip

https://m.beehive.miui.com/7SUNYbIQKG_PA4Pt--w-DQ - tutaj można zapisać się do programu Mi Pilot.

ROM jest już dostępny dla wszystkich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=10063]Peran7[/mention] Na telegramie, jednym z wymogów jest dołączenie do kanału dla swojego modelu. Czytałeś dokładnie wpis?
Rejestracja już działa tylko dla kilku Mi i Redmi. Poco już nie można wybrać.
Wypełniłem jeszcze jak była taka możliwość.
Nie widziałem nic o Telegramie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładka miui 12.5 działa płynnie, są nowe tapety, wizualizacje, można odinstalować przeglądarkę Xiaomi.
Telefon chodzi jak torpeda.... Na początku myślałem, że to złudzenia optyczne. Ale nie na razie zastrzeżeń nie mam żadnych

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2021 o 08:18, MrBright napisał:

@platek71
 Aby ocenić baterie to jeszcze za wcześnie ... 2-3 cykle ładowania i się zobaczy .

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Pierwszy test baterii od pełnego naładowania 100% do 5%.... Ponad 7 godzin SoTu, niecałe dwa dni uzytkowania. Głownie na necie mobilnym.  Szału takiego dużego nie ma  , według mnie. Potestuję jeszcze, i zobaczymy...

screen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty się dogrzebałeś tej wersji ? Oficjalnie nigdzie na żadnych stronach, które podają informacje o aktualizacjach oraz linki do plików cisza. Ta wersja nie ma np. nowego panelu wyłączania... Ale pomijając wszystko działa zauważalnie lepiej.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta wersja to normalny oficjalny ukończony wupust? Czy jakaś jeszcze nie w pełni dopracowana stable wypuszczone przed oficjalnym releasem?
Wygląda na to, że to jest jakaś wczesna wersja. To nawet nie jest Stable Beta skoro na znanych mi stronach nie ma o niej żadnej informacji...

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to jest jakaś wczesna wersja. To nawet nie jest Stable Beta skoro na znanych mi stronach nie ma o niej żadnej informacji...

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

A z jakiej strony jest te pobranie? Mi zainstalowało bez problemu.. mam nadzieję że nie jest to jakiś fejkowy ROM...

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebalem i znalazlem - to jest ori wypust stable dla pilotów, czyli tych, którzy testowali wersje beta. Jezeli nie zgłoszą zastrzeżeń, leci do OTA, więc to produkt w zasadzie finalny. Może dojdzie jeszcze nowe menu zamykania...
Możliwe. Ale ja nie zgłaszałem się to testów beta/pilot. Więc dziwne, że pozwoliło mi to zainstalować...

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoltan78

Trzeba przyznać, że chodzi to naprawdę świetnie. Zadnych bugów u mnie. Dymki działają świetnie. Prima sort.

 

Wypuścili już oficjalnie beta stable dla wszystkich...

https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RJKEUXM/miui_LMIEEAGlobal_V12.5.1.0.RJKEUXM_29cdcfbe59_11.0.zip

To chyba ta sama, co dla testerów - sprawdziła się i pewnie puścili dalej.

Edytowane przez platek71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypuścili już oficjalnie beta stable dla wszystkich...
https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RJKEUXM/miui_LMIEEAGlobal_V12.5.1.0.RJKEUXM_29cdcfbe59_11.0.zip
To chyba ta sama, co dla testerów - sprawdziła się i pewnie wypuścili.
Tak, to dokładnie ten sam ROM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...