Skocz do zawartości

POCO F2 Pro / Redmi K30 Pro - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

@MrBright ja na romie Indonezja używałem do niedawna Nova w wersji beta 7.0.11 i nie było problemu z gestami. Wszystko działało. Jakoś nie przypadł mi ten Launcher do gustu. Są w nim kategorie? Jakoś nie znalazłem a nie ukrywam że przyzwyczaiłem się do nich choć na początku byłem sceptyczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, platek71 napisał:

A szybkość działania ta sama? Płynność?

Miałem problem polegający na tym, że po kilku dniach płynnego działania telefon zaczynał klatkować. Ocenię za kilka dni. W tej chwili bez większych zmian w jedną, czy drugą stronę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła jako aktualizacja systemowa. Teraz telefon działa tak jak powinien, no prawie

Kolejne poprawi w Poco Launcher, dostępna wersja 2.20.1.17
Screenshot_2021-01-12-18-36-59-645_com.xiaomi.discover.thumb.jpg.04a56978937f630cbc5ff1e1b7a11d2f.jpg
https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/poco-launcher/poco-launcher-2-20-1-17-release/poco-launcher-2-0-customize-fresh-clean-2-20-1-17-android-apk-download/download/
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Klom napisał:

Miałem problem polegający na tym, że po kilku dniach płynnego działania telefon zaczynał klatkować. Ocenię za kilka dni. W tej chwili bez większych zmian w jedną, czy drugą stronę. 

Ja czasami mam tak na 12.0.3.0... Wtedy restart. Ale zdarza się to bardzo rzadko.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2021 o 08:18, pkonrad napisał:

Mogę to zagrać przez twrp jak mam obecnie crdroid?

Format wszystkiego i flash?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak was czytam i już się troszkę się pogubiłem.
Dostałem tą "v12.2.4.0.RJKEUXM", obecnie mam 12.0.3 stable. 

Moje pytanie, czy jest taka opcja, że zaraz anulują tą aktualizacje bo ma jakieś błędy i będzie trzeba się bawić we wracanie do poprzedniej wersji, czy to jest pewniak i spokojnie można instalować i nic więcej nie robić ?

 

image.thumb.png.68e47e0c24cc41c7eeadf5a70703464d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się działo u mnie po aktualizacji do Androida 11 to jakaś kpina. Po dużej pierwszej aktualizacji telefon zaczął mulić wyświetlać jakieś ekrany o udostępnianiu treści po kliknięciu w link do strony w przeglądarce. Później była mniejsza aktualizacja po której launcher POCO ześwirował. Dzięki wam doszedłem do tego że jest jeszcze aktualizacja samego launchera. Pobrałem narazie jest ok. MiShare nie działa bo pokazuje żeby nadać uprawnienia czego zrobić nie mogę. I po aktualizacji do androida 11 nie mogę w żadnej aplikacji pocztowej załączyć żadnego pliku ale to pewnie wina wbudowanego eksploratora plików od poco. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2021 o 22:54, MrBright napisał:

To official więc chyba tylko stock recovery ...

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Znalazłem w necie taką instrukcje powrotu do stocka, co myślicie? Najwyżej jak zrobi cegłę to zawsze można zrobić jeszcze raz przez miflash 

 

Screenshot_20210114-221100_crDroid_Home.png

Edytowane przez remont5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zoltan78 napisał:

Nie kombinuj, jak chcesz wgrać oficjalny rom to mi flashem. Jak zrobisz cegłę to już nie będzie tak łatwo. Aby wgrać rom mi flashem potrzebujesz innej wersji romu tak zwanej tgz pod fastboot. 

Ok zrobię jak mówisz, zerkniesz tylko czy będzie ok?

najpierw V12.0.1.0.QJKEUXM_20200709.0000.00_EEA_10_XFT za pomocą MiFlash

z tego linku - https://xiaomistockrom.com/xiaomi-poco-f2-pro

a potem aktualizacja przez OTA lub recovery do miui_LMIEEAGlobal_V12.2.4.0.RJKEUXM_639c92d613_11.0.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po pobraniu romu w pliku TGZ musisz go rozpakować dwa razy, aż pojawiają Ci się foldery. Następnie uruchomić MiFlash i wskazać mu ścieżkę do romu,. Podpiąć telefon w trybie fastboot I nacisnąć flash wcześniej w miflashu zaznaczając opcję flash all and lock.. Po poprawnym flashu telefon sam się uruchomi. 

Oczywiscie wszystko co masz na telefonie zniknie więc kopia wymagana. Powodzenia. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lasic01 napisał:

Ja testuję od wczoraj, generalnie sporo poprawili od Stable Beta. Pewnie są jeszcze jakieś problemy, ale najwiekszy z overlay poprawili. System jest też znacznie szybszy niż był w z Androidem 10.

Do jakiej wersji ROMa porownujesz? 12.0.3.0 EEA? Jak tam wypada aparat? Bo na 12.2.2.3 był dramat z jakością na głownym, a szeroki w ciemnych miejscach łapał jakieś takie dziwne artefakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2021 o 20:28, emesso22 napisał:

Tak was czytam i już się troszkę się pogubiłem.
Dostałem tą "v12.2.4.0.RJKEUXM", obecnie mam 12.0.3 stable. 

Moje pytanie, czy jest taka opcja, że zaraz anulują tą aktualizacje bo ma jakieś błędy i będzie trzeba się bawić we wracanie do poprzedniej wersji, czy to jest pewniak i spokojnie można instalować i nic więcej nie robić ?

 

image.thumb.png.68e47e0c24cc41c7eeadf5a70703464d.png

Dostałem tę aktualizację wczoraj (V12.2.4.0.RJKMIXM). Zainstalowała się bez problemów, ale... dymki są jakieś kwadratowe, niektóre elementy z powiadomień wyglądają brzydko, takie niedopasowane do siebie. 

Nie działają gesty pełnoekranowe, więc zostaje tylko pasek. I niestety nie działa menadżer aplikacji, a więc nie da się przełączać między aplikacjami, ani ich zamknąć. Po prostu po tapnięciu kwadratu widzę pusty ekran.

Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Hawert napisał:

Dostałem tę aktualizację wczoraj (V12.2.4.0.RJKMIXM). Zainstalowała się bez problemów, ale... dymki są jakieś kwadratowe, niektóre elementy z powiadomień wyglądają brzydko, takie niedopasowane do siebie. 

Nie działają gesty pełnoekranowe, więc zostaje tylko pasek. I niestety nie działa menadżer aplikacji, a więc nie da się przełączać między aplikacjami, ani ich zamknąć. Po prostu po tapnięciu kwadratu widzę pusty ekran.

Da się coś z tym zrobić?

Jeżeli wczoraj, to może jeszcze betę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hawert napisał:

Dostałem tę aktualizację wczoraj (V12.2.4.0.RJKMIXM). Zainstalowała się bez problemów, ale... dymki są jakieś kwadratowe, niektóre elementy z powiadomień wyglądają brzydko, takie niedopasowane do siebie. 

Nie działają gesty pełnoekranowe, więc zostaje tylko pasek. I niestety nie działa menadżer aplikacji, a więc nie da się przełączać między aplikacjami, ani ich zamknąć. Po prostu po tapnięciu kwadratu widzę pusty ekran.

Da się coś z tym zrobić?

Zaaktualizuj poco launchera, masz wcześniej informacje.

Edytowane przez Genezyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaaktualizuj poco launchera, masz wcześniej informacje.
Najnowsza wersja dla Android 11

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/poco-launcher/poco-launcher-2-20-1-17-release/poco-launcher-2-0-customize-fresh-clean-2-20-1-17-android-apk-download/download/

Ale powinna się sama zaktualizować przez Aktualizator aplikacji systemowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...