Skocz do zawartości

POCO F2 Pro / Redmi K30 Pro - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, MrBright napisał:

Niestety to update dla beta testerów ... Faktycznie to co się odpierdziela z updejtami dla f2 pro to jakaś kiepska komedia.. 

Sorry ale to update podobnie jak poprzednie było puszone przez OTA więc jak jest tak jak piszesz to jeszcze gorzej świadczy o Xiaomi skoro aktualizację beta dla testerów puszczają wszystkim. :D

Ale i tak tego co wyprawiają z aktualizacjami Android One w Mi A2 i A2 Lite to już chyba nie przebije nic. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny stable-beta rom :) Załapałem się przez ota:

- naprawiony tryb ciemny

- poprawiona prędkość działania (nadal nie tak dobra jak na 12.0.3.0)

- problem z lagującą klawiaturą nadal występuje

- zdjecia nadal wychodzą przejaskrawione i z dużą ilością szumów

- profil firmowy (intune) przy wyborze aplikacji do otwarcia np pdf nie wyświetla aplikacji z profilu firmowego.

Generalnie jest lepiej, ale nadal nie idealnie. No i to jest kolejna beta, opisana jako stable. Niezły tam mają bajzel przy releasach.

Ps. Jak mam nie robić pustych linii skoro pisze z telefonu, a skrypty na Waszej stronie właśnie tak dzielą mi tekst?

Edytowane przez neon71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę dalej na 12.0.3.0 i jest swietny. Płynność dzialania rewelacyjna, ale myślałem, że przerzucę się w końcu na Andka 11, tymczasem wygląda to na jakieś jaja. Chyba faktycznie za grubo poszli z dywersyfikacją modelową i nie ma rąk do pracy, żeby podopracowywać wszystkie aktualizacje...

Edytowane przez platek71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2020 o 11:32, platek71 napisał:

Jadę dalej na 12.0.3.0 i jest swietny. Płynność dzialania rewelacyjna, ale myślałem, że przerzucę się w końcu na Andka 11, tymczasem wygląda to na jakieś jaja. Chyba faktycznie za grubo poszli z dywersyfikacją modelową i nie ma rąk do pracy, żeby podopracowywać wszystkie aktualizacje...

No typowe xiaomi jest... Typowe :) Marka schodzi na psy. Trzeba będzie szukać alternatywnych producentów. Poco f2 pro to w ogóle chyba był jakiś beta test - pół roku na rynku i go wycofują. Nie wróży to dobrze na przyszłe wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, platek71 napisał:

Nie powinno być tak źle, bo nasze Poco F2 to przecież chińskie K30 5G, czy ktoryś z tych modeli, więc wsparcie powinno potrwać trochę dłużej, choć pytanie, jakiej bedzie jakości to wsparcie jest oczywiście otwarte ;-)

Jak narazie jakość wsparcia jest beznadziejna w odróżnieniu od jakości pocofona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja tu nowy, ale mam dziwne spostrzeżenie, zrobiłem kopię zapasową systemu do chmury xiaomi z wersji  12.0.4.0. Zainstalowałem V12.2.2.0.RJKCNXM i niby wszystko fajnie ale nie mogę przywrócić kopi zapasowej z aplikacjami itp. Gdyby nie kopia zapasowa z Google był bym po uszy w bagnie.

Mam ją w systemie w sensie w chmurze zapisaną jako POCO F2 Pro ale jak wchodzę w opcje by przywrócić z chmury to nie wynajduje mi żadnej kopii... chyba że utworzę nową kopię zapasową to ją już widzi... ma ktoś pomysł co z robić z tym fantem ? 

 

Screenshot_2021-01-03-04-43-13-694_com.miui.cloudbackup.jpg

Screenshot_2021-01-03-04-43-30-993_com.miui.cloudbackup.jpg

Edytowane przez MurzynPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dadzą radę wypuścić EEA przed wycofaniem. :D

9 minut temu, Lewus_PL napisał:

Ogólnie oprogramowanie dla F2 Pro od początku powinna nazywać się "Beta" :D 

Niestety nie tylko dla F2 Pro. Tak na prawdę to jest dramat. Wypuszczają coraz więcej telefonów, coraz szybciej, wsparcie coraz słabsze i krótsze. MIUI 12 nie ma chyba żadnej dopracowanej wersji na ten telefon i nie tylko ten a już szykują wersję 12.5 na wiele telefonów więc tej jakby zwykłej 12 już nie dopracują, 12.5 pewnie będzie to samo - masa bugów i też tego nie dopracują bo szybciej wypuszczą MIUI 13 i znowu powtórka z rozrywki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to przerobiłem większą cześć producentów i niestety w każdym modelu, który miałem znajdowały się irytujące błędy. Tempo i postępujący konsumpcjonizm jest przyczyną wydawania takiej ilości urządzeń. Wszechobecny wyścig o cyferki, o każdy megapiksel w aparacie czy kolejny rdzeń w telefonie.  Dotyczy to wszystkich producentów nie tylko Xiaomi. Takie czasy - byle szybko, byle jak najwięcej, byle jak... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą aktualizację POCO Launcher do tej wersji poprzez "aktualizator aplikacji systemowych". Faktycznie z tym launcherem było coś nie tak, czasami mi znikały wszystkie ikony które nadal były tylko że niewidoczne bo jak dotknąłem ekran w odpowiednim miejscu to się odpalała dana aplikacja, musiałem resetować telefon bo nic innego nie pomagało. 

Tak na boku ktoś się orientuje czy ten nasz POCO Launcher różni się czymś od tego ze sklepu? Niby jak wejdę w sklepie to mam, że jest zainstalowany ale widzę, że numer wersji w sklepie jest zupełnie inny niż ten nasz. Aktualizacja też przyszła przez updater aplikacji od Xiaomi a w sklepie nic nie widziało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mark1991 napisał:

Tak na boku ktoś się orientuje czy ten nasz POCO Launcher różni się czymś od tego ze sklepu? Niby jak wejdę w sklepie to mam, że jest zainstalowany ale widzę, że numer wersji w sklepie jest zupełnie inny niż ten nasz. Aktualizacja też przyszła przez updater aplikacji od Xiaomi a w sklepie nic nie widziało. 

Generalnie to jest to samo, tyle że w przypadku telefonów Poco, launcher jest aplikacją systemową zaimplementową w ROM. W Sklepie Play jest jeszcze wersja wspierająca Android 10. Poco Launcher pod Android 11 to V2.20.x.x i z tego co wiem to te wersje są jeszcze w fazie beta. W Sklepie Play masz ostatnią stabilną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, platek71 napisał:

Moje clue było takie, że 12.0.3.0 też bylo chyba BETĄ, a chodzi świetnie... Jak Wy to sprawdzacie? Na stronie, gdzie producent uploaduje oficjalne ROMy zaznaczają? Tam podaje, czy jest to final version, czy beta?

Ja sobie sprawdzam TU

Wyszło nowe stable beta dla EEA z numerkiem 12.2.2.4.

12.0.3.0 to jest ostatnia wersja stable (nie-beta) dla EEA.

Ja już póki co podziękuję za testy na produkcji i zostaje na ww, pomimo utraty HD w Netfliksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ahr napisał:

Nie byłbym takim optymistą. Choć to wyjątkowa beta stable nie usunięta po dwóch dniach z powodu tragicznych błędów. Oni sobie najwyraźniej z tą 11 nie radzą.

Jeżeli używasz nowej wersji - możesz powiedzieć coś więcej jeśli chodzi o wydajność, jakość zdjęć etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ahr napisał:

Nie byłbym takim optymistą. Choć to wyjątkowa beta stable nie usunięta po dwóch dniach z powodu tragicznych błędów. Oni sobie najwyraźniej z tą 11 nie radzą.

Nie podcinaj skrzydeł mojego optymizmu! ;-) Btw, chyba dopiero MIUI 12.5 przyniesie dopiero większy skok jakościowy, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji jak ktoś zrobił aktualizację do V12.2.4.0 Global lub EEA, proponuję pobrać najnowszą wersję Poco Launcher 2.20.1.15 z tego posta. Wersja 2.20.1.10 zaimplementowana w ROM to beta i ma masę błędów. 
2_5460720685418547246.apk
Dodaje link od APK Mirror:
https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/poco-launcher/poco-launcher-2-20-1-15-release/poco-launcher-2-0-customize-fresh-clean-2-20-1-15-android-apk-download/download/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła jako aktualizacja systemowa. Teraz telefon działa tak jak powinien, no prawie

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...