Skocz do zawartości

POCO F2 Pro / Redmi K30 Pro - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
MIUI 12.0.3.0 chyba zostało pominięte w wersji EEA bo już 2 tygodnie będą od wydania w zwykłym Globalu i nadal nic. 

wypuścili stabilna na andku 11... jeśli ktoś już wgrał to proszę o info odnośnie gpay - czy działa z automatu czy też magisk konieczny .

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy ktoś z Was używa bądź używał romu indonezyjskiego. Chciałbym poznać różnice między nimi oprócz tego że w tym drugim dostępny jest Dialer oraz SMS MIUI. Czy czymś jeszcze oba te Romy się różnią? 
Są jeszcze jakieś preinstalowane apki, ale generalnie to jest to samo co Global i EEA. Google Pay działa bez problemu.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poco F2 Pro - Global Stable ROM

MIUI V12.0.4.0.QJKMIXM

Recoveryhttps://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.QJKMIXM/miui_LMIGlobal_V12.0.4.0.QJKMIXM_72b1da9230_10.0.zip

Changelog:

  • System
    • Updated Android Security Patch to September 2020. Increased system security.
  • Camera
    • New: New video filters: Gold vibes, Lime, Cyberpunk, and Black ice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko to nie mieszczą się cyfry w okręgu na tym bajeranckim efekcie jak podłączymy ładowarkę (w Androidzie 11 wiem, ze jest ten sam błąd). Nie da się wejść w ustawienia w updaterze bo się natychmiast wywala z błędem, czyściłem cache aplikacji Aktualizacje i nie pomogło. Poza tym nie znalazłem innych błędów poza tymi co już były. 

Edytowane przez Mark1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MrBright napisał:
6 godzin temu, platek71 napisał:
Mi trochę szybciej leci bateria - jak u Was?

Jeśli odnosisz się do ost wersji eea to bateria po tych kilku dniach raczej na plus. W nocy zeszło mi 4% jak na 9h snu to elegancko. Sot dalej w granicach 9-10h co przekłada się na 2 luźnie dni lub 1.5 intensywnego używania .

Lepiej niż na EEA 12.0.2.0? Khmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...