Skocz do zawartości

POCO F2 Pro / Redmi K30 Pro - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą pojawiła mi się aktualizacja... Czy ktoś z Was już posiada? Jak wrażenia? 

Screenshot_2020-07-14-22-55-08-768_com.android.updater.jpg

Połączyłem wątki, nie ma sensu tworzenie kolejnego, gdy w dziale jest dokładnie ten sam /Orjon

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już wcześniej MIUI 12 na Mi9 od wczoraj mam i na Poco. Działa bardzo dobrze, najważniejsze że baterii nie zepsuli. Można śmiało aktualizować. Po aktualizacji Super Tapety są starej wersji więc należy je pobrać z apkmirror i będą działać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy charczy wam głośnik do rozmów - ten u góry ??? Dopiero dzisiaj zauważyłem wydaje mi się że na miui 11 nie było takiego problemu ... Na 2 najwyższych poziomach zaczyna charczeć podczas Romów telefonicznych ..

 

Nie było tematu restarty i jest ok... Ale dziwna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z EEA Stable ROM ma problem z drenażem baterii w Poco F2 Pro lub inne błędy, moim zdaniem warto wrzucić najnowszą wersję ROMu :)


MIUI V12.0.2.0.QJKEUXM


Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QJKEUXM/miui_LMIEEAGlobal_V12.0.2.0.QJKEUXM_0b1adc6767_10.0.zip


OTA
https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QJKEUXM/miui-blockota-lmi_eea_global-V12.0.1.0.QJKEUXM-V12.0.2.0.QJKEUXM-4e4d030a73-10.0.zip


Changelog:

  • System
    • Updated Android Security Patch to July 2020. Increased system security.
  • Other improvements and optimizations
    • Optimization: The screen didn't always respond to touch during unlocking
    • Fix: Floating windows made the screen unresponsive to touch in some cases
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2020 o 10:11, zoltan78 napisał:

Nie wiem jak u Was ale na moje czytnik linii papilarnych działa zdecydowanie szybciej i dokładniej. Zużycie energii też na plus. Responsywność telefonu też wzrosła. Tak trzymać, aby kolejną aktualizacją tego nie zepsuli.

ile baterii spada przez noc? 8h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2020 o 12:33, pkonrad napisał:

Jeśli ktoś z EEA Stable ROM ma problem z drenażem baterii w Poco F2 Pro lub inne błędy, moim zdaniem warto wrzucić najnowszą wersję ROMu :)


MIUI V12.0.2.0.QJKEUXM


Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QJKEUXM/miui_LMIEEAGlobal_V12.0.2.0.QJKEUXM_0b1adc6767_10.0.zip


OTA
https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QJKEUXM/miui-blockota-lmi_eea_global-V12.0.1.0.QJKEUXM-V12.0.2.0.QJKEUXM-4e4d030a73-10.0.zip


Changelog:

  • System
    • Updated Android Security Patch to July 2020. Increased system security.
  • Other improvements and optimizations
    • Optimization: The screen didn't always respond to touch during unlocking
    • Fix: Floating windows made the screen unresponsive to touch in some cases

Z którego tutoriala instalacji mam korzystać? Bo jestem zielony, jak trawa wiosna w ogrodzie, a też bym wrzucił już 12.0.2, bo faktycznie z baterią jest różnie...

Sorry za prośbę totalnego amatora. Nigdy na żadnym telefonie nic sam nie wrzucałem. Poco mam z PL dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2020 o 10:11, zoltan78 napisał:

Nie wiem jak u Was ale na mój czytnik linii papilarnych działa zdecydowanie szybciej i dokładniej. Zużycie energii też na plus. Responsywność telefonu też wzrosła. Tak trzymać, aby kolejną aktualizacją tego nie zepsuli.

Wyraźnie lepiej trzyma bateria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, platek71 napisał:

Dzięki :!:. To czekam cierpliwie aż pojawi mi się OTA w tel. Pewnie długo to nie potrwa...

Jeśli masz ROM EEA to nie musisz czekać, tylko możesz wgrać ręcznie przez systemowy updater, jeśli na tą chwilę telefon nie widzi aktualizacji OTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, pkonrad napisał:

Jeśli masz ROM EEA to nie musisz czekać, tylko możesz wgrać ręcznie przez systemowy updater, jeśli na tą chwilę telefon nie widzi aktualizacji OTA.

Nie chcę się kompromitować, ale nie mam pojęcia, gdzie to jest...:grin: Wersję ROMu mam 12.0.1.0 (QJKEUXM), bo to polska dystrybucja, czyli to EAA, ale gdzie ten updater? 

Pardon za takie pytania ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, platek71 napisał:

Nie chcę się kompromitować, ale nie mam pojęcia, gdzie to jest...:grin: Wersję ROMu mam 12.0.1.0 (QJKEUXM), bo to polska dystrybucja, czyli to EAA, ale gdzie ten updater? 

Pardon za takie pytania ;-).

Poczekaj kilkanaście minut, piszę odpwiedni toturial.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z którego tutoriala instalacji mam korzystać? Bo jestem zielony, jak trawa wiosna w ogrodzie, a też bym wrzucił już 12.0.2, bo faktycznie z baterią jest różnie...

Sorry za prośbę totalnego amatora. Nigdy na żadnym telefonie nic sam nie wrzucałem. Poco mam z PL dystrybucji.

https://miuipolska.pl/forum/topic/51615-aktualizacja-oficjalnego-romu-przez-systemowy-updater/

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Global Stable ROM ma problem z drenażem baterii w Poco F2 Pro lub inne błędy, moim zdaniem warto wrzucić najnowszą wersję ROMu :)


MIUI V12.0.3.0.QJKMIXM


Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QJKMIXM/miui_LMIGlobal_V12.0.3.0.QJKMIXM_a4c5b43d82_10.0.zip


OTA
https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QJKMIXM/miui-blockota-lmi_global-V12.0.1.0.QJKMIXM-V12.0.3.0.QJKMIXM-a119e459e0-10.0.zip


Changelog:

  • Optimization: The screen didn't always respond to touch during unlocking
  • Fix: Floating windows made the screen unresponsive to touch in some cases

Screenshot_2020-08-17-13-43-47-076_com.android.updater.jpg Screenshot_2020-08-17-13-43-52-988_com.android.updater.jpg Screenshot_2020-08-17-13-56-36-203_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie na 12.0.2 problemu z klatkowaniem i dziwnymi rozbłyskami podczas blokady ekranu gdy ustawione są te nowe tapety?
Na 12.0.1 było ok, w pełni płynnie a teraz potrafi delikatnie chrupnąć i kula ziemska na ułamek sekundy błyska/miga.

 

update:
Jako, że mocno irytuje ten bug z tapetami rozważam powrót na 12.0.1.
Mi flashem nie wgram bo mam zablokowany bootloader (z tego co pamiętam to musi być odblokowany by wgrać tym sposobem rom) a czy OTA starsza wersja 12.0.1 na nowszą 12.0.2 się wgra bez problemów?

Edytowane przez Soren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze miałam panel informacyjny że skrotami. Dzisiaj panel zniknął i zamiast niego mam tylko wiadomości z google. Nigdzie nie mogę w ustawieniach znaleźć jak włączyć go z powrotem. Miui 12.0.2.  mogłabym prosić o podpowiedź jak go uruchomić ponownie, bo często z niego korzystałam na poprzednim telefonie, a ten mam dopiero od wczoraj, przesiadłam się z miui 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...