Skocz do zawartości

Systemowy menedżer pulpitu wciaż pr...


kamilbomba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam xiaomi redmi 5 note, system operacyjny to chyba miui 11 (nie mam nowszych aktualizacji).

 

Przed chwilą zawiesił mi się pulpit. nie mogę wejść w żadną ikonkę, co chwila mi znika na czarno i się odświeża. mam komunikat: systemowy menedżer pulpitu wziąć pr... (nie widzę całej linijki).

mam 2 klawisze: anuluj / zgłoś (które co chwila na nowo się pojawiają).

 

wchodząc w podsumowanie problemu mam długi opis:

 

build fingerprint 'xiaomi/vince/vince:8.1.0/OPM1.171019.019/V11.0.2.0.OEGMIXM:user/release-keys'

Revision:'0'

ABI: 'arm64'

pid: 1991, tid: 1991, name: com/miui home >>>com.miui.home<<<

signal 11 (SIGSEGV), code 2 (SEGV_ACCERR), fault addr 0x1a74dgf0

 

i dalej jakiś kod

 

Może ktoś coś wie jak to rozwiązać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze jak sie pojawiaja np powiadomienia o mailu to moge w niego wejsc i juz nie pojawia sie blad, tzn moza wejsc w aplikacje.

 

na szczescie mialem otwarty chrome, tj przeskoczylem miedzy pkienkami wciskajac kwadrwat na dole. potem z chrome wszedlem w play google i znalazlem aplikacje mi launcher. zainstalowalem i teraz jej uzywam jako moj pulpit. teraz dziala ale juz nie na systemowym miui pulpicie tylko tym, od nowa sie trzeba uczyc bo sie duzo rozni no ale telefon dziala

 

teraz wchodze w ustawienia robie back up na wszelki wypadek, pozapisuje co trzeba na karcie sd i nic juz mi nie straszne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie prostotę mojego pytania, chociaż nigdy nie robiłem takich rzeczy. Jak odinstalować tą aktualizację?

edit. Już znalazłem -> ustawienia, aplikacje, zarządzanie aplikacjami, systemowy menadżer pulpitu. Potem -> odinstaluj aktualizację

 

 

Edytowane przez Enjik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...