Skocz do zawartości

Nowe wiadomości RCS


szybki10

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A czy w ogóle w aplikacji Wiadomości (tej fabrycznej od Google) można uruchomić funkcje chatu na Redmi Note 8 Pro. Mam przed sobą 2 takie telefony zaktualizowane do najnowszej wersji ROMu, w jednym jest karta w Play a w drugim z Plusa i na żadnym z nich nie ma możliwości uruchomienia funkcji chatu. Dodam, że na moim Mi 9T Pro z kartą z Plus nie ma z tym najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa jeśli drugi telefon ma też włączony czat i oba są w zasięgu LTE albo WiFi. Ja akurat mam Orange ale to chyba nie ma znaczenia bo to po googlu na razie działa nie po operatorze.

Screenshot_2020-05-26-15-11-52-872_com.google.android.apps.messaging.jpg

Edytowane przez Bogdan75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w ogóle w aplikacji Wiadomości (tej fabrycznej od Google) można uruchomić funkcje chatu na Redmi Note 8 Pro. Mam przed sobą 2 takie telefony zaktualizowane do najnowszej wersji ROMu, w jednym jest karta w Play a w drugim z Plusa i na żadnym z nich nie ma możliwości uruchomienia funkcji chatu. Dodam, że na moim Mi 9T Pro z kartą z Plus nie ma z tym najmniejszego problemu.
Gdzieś czytałem że google udostępnia tą funkcję stopniowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pkonrad napisał:

jak macie SMS w którego treści jest np. nr telefonu, to czy możecie w niego kliknąć tak

Od pewnego czasu to nie działa z językiem polskim. Jak zmienisz język systemowy na angielski to powinno zadziałać. Google, albo Xiaomi dało ciała.

IMG_20200527_180400.thumb.jpg.24085458326ab69ce10eea37dde34d6a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...