Jump to content

Recommended Posts

problem wyglada tak, ze dzisiaj telefon mi sie po prostu zresetowal sam tak jakby zacial sie przycisk od wlaczania i telefon sam sobie zaznaczyl reboot. no i zaczal sie rebootowac, ale wszedl w bootloopa, lecz takiego podczas ktorego jeszcze odpala boot menu i mozna tylko uzywac przyciskow gora dol ,nie da sie potwierdzac, po chwili znowu sie rebootuje i tak w kolko. da sie cos z tym zrobic czy raczej juz zdechl, w koncu ma juz swoje lata.

z gory dzieki za odpowiedzi :)

update: zdolal sie odpalic ale znowu to samo tylko juz nie otwiera boot menu ale gdy ja je chce otworzyc to otwiera sie jakies dziwne w jezyku chinskim i tez praktycznie od razu sie resetuje

update: znowu to samo co wczesniej xD

Edited by filip2137
  • 6 months later...

Mam problem ze swoim 3S telefon sam musiał mi się rozładować w kieszeni do 0. Bo nie chciał się włączyć, chociaż ze 3 godziny wcześniej miał baterie na poziome 50 %. Po podpięciu w domu pod ładowarkę próbował się ciągle uruchomi i od razu resetuje, wpada w taką pętle. Później nie reaguje i mruga tylko czerwona dioda. Co jakiś czas włączał się ekran z ładowaniem baterii 0 i nagle 100 % i ekran się wyłączał i ciągle mruga czerwona dioda. Podpinałem go na innych ładowarkach i przewodach USB nic to nie zmienia. Ze 2 -3 razy udało mi się wejść w Recovery menu i tam przy testach pokazuje że bateria ma 1.25V ! i "komunikat podłącz przewód USB". Telefon tak jakby nie chciał ładować baterii. Bateria jest nowa ma 2 miesiące dosłownie (nowy oryginał z 2020 r produkcji) wymieniałem ją bo stara już padła po 4 latach.

Dzisiaj rozebrałem telefon i odpaliłem na samej ładowarce bez baterii. System się uruchomił. Bateria ma po sprawdzeniu multimetrem 3.25V po podpięciu do tel pokazuje 100% i napięcie rośnie. Bateria wyprodukowana 5.05.2020. Po odpaleniu Recovery tam w informacjach o baterii pokazuje 0.35V.

128119692_298681481394692_1683676664994070622_n.jpg

128388429_1112542852539885_1727353271700718979_n.jpg