Skocz do zawartości

Miuipolska Miui 6 Dla Mi2 Na Android 5.0


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Uwagi:

 

  • Wydania romu MIUIPolska na Androidzie 5.0 dla MI2.

 

Instalacja:

  • Zwykła aktualizacja na MIUI 6 5.3.27 bez wipe.
  • Pierwsza instalacja trwa długo. Cierpliwości. Telefon przestawia się na ART.
  • Ja instalowałem na czysty MI2: 5.3.27 MiFlash > 5.3.27 MIUIPolska > MIUIPolska 5.0.

Bugi:

 

  • brak ViperFX

 

 

Pobieranie:

 

http://miuipolska.pl/miui-v6/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie zauwazylem spore przyspieszenie fona po aktualizacji :-) pare razy wyskoczylo mi ze klawiatura google przestala dzialac i jak wejde w ustawienia i potem chce wycofac sie do pulpitu to sie zapetla i nieda sie wyjsc z ustawien dopiero przyciskiem home wraca na pulpit :-)

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś będzie kontynuował ten rom na 5.0?? oczywiście nie chodzi mi o co piątkowa aktualizacje czy to jest pierwszy i ostatni rom ?? szkoda miałem nadzieje ze xiaomi wybije się jako jeden z producentów który nie porzuca wsparcia ale i tak wielki szacun dla xiaomi jak i miuipolska bo na miejscu sony,samsung itp to mi2s umarł by już dawno.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie instalacja bez wipe, faktycznie trwała dłużej niż zawsze. Po ponownym uruchomieniu klawiatura Google zaczęła sypać błędami to ją usunąłem bo i tak z niej nie korzystam. Zaraz po instalacji miałem wrażenie jakby telefon trochę przymulił ale teraz już jest elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AOSP. Musisz mieć jakieś custom recovery.

5.1 jest zdecydowanie lepszy. Bateria na pewno jest mniej zmęczona.

Jedynie czasami ktoś ma problemy z mikrofonem, przy połączeniu. Ale to nie każdy, nie zawsze się to objawia.

Mi2s powered by sMIUI

Edytowane przez kulig007
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tego się obawiałem. Na AOSP 5.0.x, czy CM też często można było słyszeć opinie, że bateria szybciej znika w stosunku do 4.4. Dlatego podejrzewałem, że będzie tak samo jak stanie MIUI na 5.0.

Może kiedyś będzie update do 5.1, to co dla mnie najważniejsze (bateria) się poprawi.

Mi2s powered by sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałeś gry do autostartu? Bo jeśli ją wyłączysz to jak ona ma się sama bez pozwolenia uruchomić i pokazać pusha? ;p

 

Nigga pliz.... :P była w autostarcie wcześniej, po aktualizacji nadal jest, cache wyczyszczony dane aplikacji również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem dość istotny problem, którego wcześniej nie było. Na poprzednich wersjach, przy wysyłaniu albo odbieraniu MMS'ów transmisja danych włączała się automatycznie. W tej wersji, jeżeli samemu się jej nie włączy to MMS się nie wyśle i nie pobierze... Czy ktoś też tak jeszcze ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak aplikacja działa w tle to powiadomienia są?

 jak w tle to nie działa, zaraz sprawdzę przy wyłączonej

 

Edyta: nie działa - trudno - mogę bez tego żyć :) - pewnie poprawią za 3/4 buildy

 

Edyta 2: na ekranie blokady nie wyświetlają się nieodebrane połączenia :( , FB Messenger i  mail wyświetlają się poprawnie :(

Edytowane przez mazok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie tak, że po restarcie tel zatrzymuje się na animacji give mi five i wisi w nieskończoność? Po restarcie po 30 min oczekiwania nie wytrzymałem i wyłączyłem, wipe i od nowa system.. Aż boję się tel znów wyłączyć..

Aż tak nie miałem. Tylko tyle że trochę dłużej się włącza niż na poprzednich romach.

Zauważyłem dużo większe pożeranie baterii. Godzina na włączonym GPS, transmisji danych i nawigacji a baterii pochłonęło 40% czyli tak około dwa razy tyle niż na poprzednich wersjach MIUI :/

Czy też macie tak, że po restarcie tel zatrzymuje się na animacji give mi five i wisi w nieskończoność? Po restarcie po 30 min oczekiwania nie wytrzymałem i wyłączyłem, wipe i od nowa system.. Aż boję się tel znów wyłączyć..

Aż tak nie miałem. Tylko tyle że trochę dłużej się włącza niż na poprzednich romach.

Zauważyłem dużo większe pożeranie baterii. Godzina na włączonym GPS, transmisji danych i nawigacji a baterii pochłonęło 40% czyli tak około dwa razy tyle niż na poprzednich wersjach MIUI :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...