tdm

następca hulajnogi elektr. m365/365pro ?

Recommended Posts

kilka miesięcy temu pojawił się nowy model hulajnogi który wydaje się większą i dopracowaną pod wieloma względami wersją Xiaomi m365/m365pro. Produkt ten jest konstrukcją wspólną Segway/Ninebot i Xiaomi, które jest obecnie właścicielem obu tych marek. Występuje pod nazwą handlową Ninebot Max albo Segway Max.

Ninebot Max wygląda jak nieco większa kopia m365pro, ma ten sam wyświetlacz i wspólne niektóre drobne elementy. Cięższy (+4,5kg ), większe koła 10" które są dodatkowo bezdętkowe i samouszczelniające, większa bateria, silnik 350w  z tyłu, mocny zawias, lepsze hamulce i światło przednie. 

Tutaj porówanie specyfikacji obu modeli:  LINK

ninebot-max-vs-m365-pro-13-Large.jpgninebot-max-vs-m365-pro-12-Large.jpg

W polskich testach porównawczych na Youtube i innych zagranicznych serwisach Ninebot Max przedstawiany jest jako następca Xiaomi m365 - podobny ale solidniej zbudowany i dopracowany pod wieloma względami. 

link do testu HardLab

link do testu WrongWay (napisy PL)

link do testy Kuby Klawitera

ninebot-max-vs-m365-pro-5-Large.jpgninebot-max-vs-m365-pro-8-Large.jpg

ninebot-max-vs-m365-pro-4-Large.jpgninebot-max-vs-m365-pro-9-Large.jpg

tutaj znalazłem dokładne porównanie Ninebota  Max  do m365pro z rozkręceniem hulajnóg na czynniki pierwsze i porównaniem także budowy silników, baterii i innych elementów wewnętrznych: link

 

Przymierzam się do zakupu jakiejś hulajnogi elektr., ale bardzo dużo naczytałem się o rozlicznych problemach z m365/365pro i chyba wolałbym dołożyć te 6 stów do czegoś solidniej zbudowanego oraz wygodniejszego do jazdy. W  końcu to przecież sprzęt na parę lat, a nie do z abawy przez jeden sezon.

 

Co sądzicie o tym modelu, czy ktoś z Was miał okazję go oglądać, używać albo porównywać z innymi  w podobnym segmencie cenowym?

 

Edited by tdm

Share this post


Link to post
Share on other sites

o kurde ciekawy temat, teraz pytanie czy gdzieś w PL pojawią się jeszcze 365 Pro czy już tylko te wersje ninebota, pytanie też czy ninebot da sie Przerabiać softowo. Natomiast cena również zabija :( a szukam czegoś do 2500 max i najlepiej z EuroAGD Rtv.

Share this post


Link to post
Share on other sites
o kurde ciekawy temat, teraz pytanie czy gdzieś w PL pojawią się jeszcze 365 Pro czy już tylko te wersje ninebota, pytanie też czy ninebot da sie Przerabiać softowo. Natomiast cena również zabija a szukam czegoś do 2500 max i najlepiej z EuroAGD Rtv.
W środę będzie prezentacja nowych wersji hulajnogi. W sierpniu ruszy sprzedaż.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe kontra stare... 

DB93529D-8058-47FF-8220-2B417360372C.thumb.jpeg.800a5e43131648417fe8ecb9cfc104d2.jpeg
 

Jest jeszcze Mi Electric Scooter Pro 2 na rynek Niemiecki czyli dostosowana wersja do tamtejszego prawa: 2 hamulce, maksymalna prędkość 20 km/h oraz miejsce na błotniku na rejestracje.


Ostrzeżenie dla wszystkich: nowsze modele - 1S, Essential, Pro 2 nie są kompatybilne ze starszym (m365, pro) oprogramowaniem BLE!

Edited by Tidnes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now