awygo

Jak Przywrócić Na Pulpit Ikony, Które Wcześniej Usunąłem?

Recommended Posts

Nie bardzo mi odpowiada interfejs Miui. Jeżeli usunę z pulpitu ikonę programu, to w jaki sposób ponownie ją przywrócić?

Przecież ikony, nie możesz usunąć z pulpitu. Jedynie wrzucić ją gdzieś do folderu. Przesuwając ikonę na górę ekranu, odinstalowujesz aplikację.

Inaczej się nie da.

Mi2s powered by sMIUI

• Like 1

Nie bardzo mi odpowiada interfejs Miui. Jeżeli usunę z pulpitu ikonę programu, to w jaki sposób ponownie ją przywrócić?

Dopiero co kupiłeś telefon z MIUI (którego interfejs jest wszędzie do zobaczenia...) a już piszesz, że nie odpowiada... Weź używaj telefonu przez miesiąc, pobaw się a potem zestaw + i -.

Wysłane z MI Note

interfejs jest wszędzie do zobaczenia (...) Weź używaj telefonu przez miesiąc

Zobaczyć, to nie to samo co spróbować używać. Miesiąc?! Chyba nie mam wyjścia, ale przynajmniej Atom Launcher działa bez zarzutu :-)

Podepnę się do tematu, a że to mój pierwszy post na forum, to chciałem przywitać wszystkich użytkowników :)

Jak w temacie, usunąłem ikonkę aplikacji i nie wiem skąd ją mogę przywrócić. Czy jest na to jakiś sposób?

Przeczytałem i nic to nie zmienia. Ikona chmury Xiaomi, którą wcześniej dodałem do pulpitu została usunięta i nie mogę jej dodać ponownie. Chmura nie została odinstalowana. Nie bardzo rozumiem co mi da ponowne przeczytanie wątku.

Dnia 3.04.2015 o 19:10, kulig007 napisał:

Przecież ikony, nie możesz usunąć z pulpitu. Jedynie wrzucić ją gdzieś do folderu. Przesuwając ikonę na górę ekranu, odinstalowujesz aplikację.

Inaczej się nie da.

Mi2s powered by sMIUI

@piotruspan kolega powyżej napisał bardzo mądrą i cenną dla Ciebie uwagę, follow this.

Guest
This topic is now closed to further replies.