Jump to content

Recommended Posts

Ostatnie spotrzeżenie- w konwersacji sms nie ma.opcji przeczytania całej rozmowy...
W jednej konwersacji po 500 sms wszystkie stare z automatu sie kasuja i zostaja tylko z danego dnia. Najbardziej jestem zawiedziony ztego podswietlenia automatycznego w sloncu (widac plamke od czytnika palca), sms oraz zwiechami w aplikacjach.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

• Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Źle na to patrzysz. Chodzi o wyciszenie, nie budzik. Owszem, jest to dzień roboczy, ale wyciszenie jest ustawiane na noc, więc w piątek (przynajmniej teoretycznie) jest już ono zbędne. Co innego budzi

Wy widzicie błąd, a ja twierdzę, że ktoś wreszcie pomyślał tak ustawiając dni tygodnia. Jeżeli wyciszenie na dotyczyć dni roboczych to z czwartku na piątek kończy się ten okres, a zaczyna w niedzielę.

Proszę nie wklejać zrzutów z zużyciami baterii bez wyraźnego powodu. Trzy posty i strona wątku zajęta przez nic nie wnoszące post. Proszę też edytować posty tak, aby nie zawierały pustych wierszy

Posted Images

Panowie, mam ten sam problem co theBlack, chciałem zainstalować najnowsze TWRP, w związku z tym mam pytanie czy podmiana TWRP spowoduje że będę musiał na nowo wgrywać xiomi.eu ??  

• 2 weeks later...
Witam,
Co się stało z kartami Google z lewego ekranu.?
Został tylko Panel informacyjny Miui.

Gdzieś można to włączyć czy zostało usunięte?

Mi9 Lite.

Wysłane z mojego MI CC 9 przy użyciu Tapatalka

Również jestem tego ciekawy. Teraz trzeba ręcznie otwierać apkę Google.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...