Skocz do zawartości

MIUI 20.5.7


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Up. Na mi 9 t pro podswietlenie dziala i nawet lepiej podbija niz we wcześniejszej wersji

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka


Up.
Podświetlenie działa lepiej niż na miui 11 choć czasem w nocy jest aż zaciemny. Budzik bez problemu. Zauważyłem też że wifi działa dużo lepiej. Dziwne tylko że w statystykach szczegółowych wygląda jak by nie wchodził w deepsleep ale betterbatterystats pokazuje że ok 55proc to deepsleep

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, gronki.bronka napisał:

Podświetlenie działa lepiej niż na miui 11 choć czasem w nocy jest aż zaciemny. Budzik bez problemu. Zauważyłem też że wifi działa dużo lepiej. Dziwne tylko że w statystykach szczegółowych wygląda jak by nie wchodził w deepsleep ale betterbatterystats pokazuje że ok 55proc to deepsleep

U mnie też mam wrażenie że podświetlenie działa gorzej... Już myślałem ze mi się ekran wypala bo nic nie widzę w słońcu pełnym czasem pomoże ręczne przesunięcie a czasem widzę ze rozjaśnia i ściemnia w pełnym słońcu. U mnie chyba gorzej niz na 11. Bateria słabo jak na razie. Ogólnie chciałem wrócić na 11 i zrobiłem full wipe. Ale nie działały niektóre ustawienia na miui 11 w tym kopie lokalne oraz ustawienia odcisku palca.

 

Wysłane z mojego MI 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2020 o 10:24, ArtuD2 napisał:

Witam,

po ostatniej aktualizacji mam problem. Zrobiłem czysty flash do nowego MIUI i teraz na start wyskakuje komunikat "android setup isn't responding" jeszcze zanim rozpocznie sie konfiguracja i start systemu na nowo. Potem gdy sie jakoś to zignoruje i przejdzie dalej jest problem z wifi, kompletnie nie działa i nie widzi żadnej sieci a telefon sie na chwile wiesza. Czy znacie jakies rozwiązanie? Na Pixel Experience i innych customach wszystko działa poprawnie. Tylko na MIUI jest ten problem a wgrywałem już na czystko i przez MiFlash i teraz ciągle ten sam problem.. Wifi nie działa. Jakieś pomysły? Z góry dziekuję. 

Ponawiam pytanie. Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Ktoś pomoże?
Jaki tel ? Proponuję nie zależnie od tego fastbootem wgrać ostatni rom oficjalny i na nowo recovery Wracając uwagę na te które są przetestowane w przypadku miui 12 informacje znajdziesz na forum tu i na XDA. Kiedyś miałem podobny problem i znikł bo zrobieniu wszystkiego od zera.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, gronki.bronka napisał:

Jaki tel ? Proponuję nie zależnie od tego fastbootem wgrać ostatni rom oficjalny i na nowo recovery Wracając uwagę na te które są przetestowane w przypadku miui 12 informacje znajdziesz na forum tu i na XDA. Kiedyś miałem podobny problem i znikł bo zrobieniu wszystkiego od zera.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Oficjalny Global czy EEA?

2 minuty temu, gronki.bronka napisał:

Polecam jak wyżej pisałem zrobić flash_all.sh przez fastboot (bez lock'a)

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Bylbym wdzięczny za polecenie jakiegoś TWRP. Ja pobrałem z oficjalnej strony oraz z MIUI Polska ale ani to, ani to nie przyniosło efektu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gronki.bronka napisał:

Ja używam eea. Różnica między nimi jest mała z punktu widzenia uzytkowania. Ważne by nie robić crossflasha np z China. Jeśli telefon przyszedł z eea używaj eea.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Kurcze teraz to coś namieszałem całkiem. Z pozycji Mi Flash wyskakuje mi komunikat "Antirollback check error" Co teraz? Chyba przez to, że próbowałem wgrać Oficjalny ROM Indii na k20 :) Ale TWRP dziala.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz to coś namieszałem całkiem. Z pozycji Mi Flash wyskakuje mi komunikat "Antirollback check error" Co teraz? Chyba przez to, że próbowałem wgrać Oficjalny ROM Indii na k20  Ale TWRP dziala.. 
Nie możesz widocznie cofnąć na starszy firmware. Nie wiem czy to zadziała ale spróbuj przez twrp wgrać vendor najnowszy wygraj potem vbmete i twrp i sproboj miflashem wtedy

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gronki.bronka napisał:

Nie możesz widocznie cofnąć na starszy firmware. Nie wiem czy to zadziała ale spróbuj przez twrp wgrać vendor najnowszy wygraj potem vbmete i twrp i sproboj miflashem wtedy

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Myślałem, że jestem dobry w te klocki a tu klops, vendor wiem jak wgrać - przez TWRP prawda? Ale co to jest vbmete to już nie wiem.. :) Ale dziękuję, że mi poświęcasz uwagę.

 

I skąd wezme najnowszy Vendor i Vbmete? Cokolwiek to jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jestem dobry w te klocki a tu klops, vendor wiem jak wgrać - przez TWRP prawda? Ale co to jest vbmete to już nie wiem..  Ale dziękuję, że mi poświęcasz uwagę.
 
I skąd wezme najnowszy Vendor i Vbmete? Cokolwiek to jest
https://xiaomifirmwareupdater.com/

A vbmeta na telegramie w grupie https://t.me/redmik20proglobalofficial
Wpisz /get fbstuck

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem na 20.3.27 i zrobiłem wipe cache,dalvik,system,vendor i data i w zasadzie mam te same bugi co inni jedynie w pełnym słońcu mam wrażenie że słabo podświetla. Jakby podświetlenie wariowało bo jak ruszam telefonem to mam wrażenie ze chwilami mocniej świeci.

Chciałem wrócić na miui 11 zrobiłem znowu full wipe. System się uruchomił ale przy próbie wejścia w kopie zapasowe lokalne crashowaly się ustawienia tak samo crashowaly się przy wejściu w ustawienia skanera linii papilarnych. Trzeba zrobić format? czy format i global miflashem i dopiero miui 11?

 Wysłane z mojego MI 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też mam wrażenie że podświetlenie działa gorzej... Już myślałem ze mi się ekran wypala bo nic nie widzę w słońcu pełnym czasem pomoże ręczne przesunięcie a czasem widzę ze rozjaśnia i ściemnia w pełnym słońcu. U mnie chyba gorzej niz na 11. Bateria słabo jak na razie. Ogólnie chciałem wrócić na 11 i zrobiłem full wipe. Ale nie działały niektóre ustawienia na miui 11 w tym kopie lokalne oraz ustawienia odcisku palca.
 
Wysłane z mojego MI 9T Pro przy użyciu Tapatalka
U mnie podobnie, kompletnie nic nie widzę w pełnym słońcu i nie widzę żeby włączał się tryb zwiększonej jasności ekranu w pełnym słońcu.. W Galaxy s7 pamiętam że zawsze jak padało słońce na ekran to podbijalo jasność i kontrast a tutaj nic takiego nie widzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, kompletnie nic nie widzę w pełnym słońcu i nie widzę żeby włączał się tryb zwiększonej jasności ekranu w pełnym słońcu.. W Galaxy s7 pamiętam że zawsze jak padało słońce na ekran to podbijalo jasność i kontrast a tutaj nic takiego nie widzę
Ciekawe dlaczego u jednych tak jest a u innych działa idealnie.. z jakiego romu przechodziłeś? Robiłeś pełny wipe? Albo format?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z miui 10 na którym byłem do tej pory i miui 11 na telefonie żony.To faktycznie ta jasność automatyczna trochę kuleje.Owszem działa,ale jakby z opznioną reakcją. Pasek jasności strasznie wolna zmienia swoją pozycję ,nie tam jak w poprzednich nakładkach gdzie było to natychmiastowe.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki hint dla innych, żeby nie powtórzyli mojego błędu, nie zmieniajcie dźwięków poprzez Zedge, crashuje ustawienia wszystkich dźwięków i po 2h od czystej instalacji zaraz siadam do tego drugi raz

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Muzyk napisał:

Taki hint dla innych, żeby nie powtórzyli mojego błędu, nie zmieniajcie dźwięków poprzez Zedge, crashuje ustawienia wszystkich dźwięków i po 2h od czystej instalacji zaraz siadam do tego drugi raz

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Na Mi9 SE tak się nie dzieje. Zarówno taprtę i dźwięk mam zassany 2 dni temu z Zedge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gronki.bronka napisał:

Jaki tel ? Proponuję nie zależnie od tego fastbootem wgrać ostatni rom oficjalny i na nowo recovery Wracając uwagę na te które są przetestowane w przypadku miui 12 informacje znajdziesz na forum tu i na XDA. Kiedyś miałem podobny problem i znikł bo zrobieniu wszystkiego od zera.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Jakie TWRP polecasz? Poproszę o link. A co do błedu Antiroll error to trzeba bylo od nowa sflashować eea fastboot guide i uratowalem telefon bo już był tylko w trybie fastboot i nic nie chciało sie wgrać przez Mi Flash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie TWRP polecasz? Poproszę o link. A co do błedu Antiroll error to trzeba bylo od nowa sflashować eea fastboot guide i uratowalem telefon bo już był tylko w trybie fastboot i nic nie chciało sie wgrać przez Mi Flash.
Ja używam orangefox

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ArtuD2 napisał:
A w Orangefoxie by prawidłowo wgrać rom co mam zaznaczyć przy czyszczeniu/ formatowaniu?

Ja robię tak wchodzę w zaawansowane partycjonowanie i tam jest format data ...następnie robię reboot do recovery i wipuje wszystko potem instaluje i tyle

 

Chociaż tak jak jest w opisie instalacji jest to niepotrzebne i nie wskazane wystarcza podobno wipe data.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, gronki.bronka napisał:

Ja robię tak wchodzę w zaawansowane partycjonowanie i tam jest format data ...następnie robię reboot do recovery i wipuje wszystko potem instaluje i tyle

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Wszystko razem z vendor, system itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Muzyk napisał:

Z bugow widzę brak możliwości rejestracji karty SIM, jak przełączę na angielski elegancko działa.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

U mnie takze udało sie, bez przelaczania regionu. Uruchomiłem ponownie synchronizacje sms do chmury (on/off). Po restarcie karta sie rejestrowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...