Skocz do zawartości

Mi Note 10 Lite - ROMy Global - dyskusja


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy odpowiedni temat, jak coś to proszę przerzucić do właściwego.
Tydzień po aktualizacji Mi Note 10 Lite do MIUI Global 12.1.1 zauważyłem, że bateria nie chce naładować się do 100% tylko 96/97 i na tym się kończy. Czy to może być wina aktualizacji czy raczej problem z baterią lub ładowarką?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2021 o 10:50, robek09 napisał:

Witam, nie wiem czy odpowiedni temat, jak coś to proszę przerzucić do właściwego.
Tydzień po aktualizacji Mi Note 10 Lite do MIUI Global 12.1.1 zauważyłem, że bateria nie chce naładować się do 100% tylko 96/97 i na tym się kończy. Czy to może być wina aktualizacji czy raczej problem z baterią lub ładowarką?
 

Mam tak samo 

Ładuje się do 98 procent i na tym zaprzestaje . Dopiero odłączenie od ładowarki i ponowne podłączenie ładuje telefon do 100 procent.

I co może być przyczyną?

Edytowane przez pjoter4825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2021 o 15:39, mariogdz napisał:

Witam mam mi note 10 lite i mam odblokowany bootlouder i gdy chce zrobić flash do poprzedniej wersji to staje w fastboot flash super 

mi też to wywaliło przy próbie instalacji 12.1.3.0 - czy podpowie ktoś jak to ogarnąć?

Pytanie - które TWRP teraz wrzucać? Bo nie chciałbym uwalić telefonu bawiąc się.
Na https://forum.xda-developers.com jest kilka.

 

 

 

 

Edytowane przez Nikita_Bennet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to temat o wersji global, ostatnio zaktualizowałem do 11 i są nowe dymki z msg i sms które pojawiają się w losowych miejscach na ekranie co jest strasznie upierdliwe ponieważ czasem dymek pojawia się tak jakby poza ekranem i nie możliwości otworzenia takiego dymku ani przywrócenia na ekarn. Pomaga tylko reboot, ma ktoś podobnie? Tak samo po otworzeniu dymku jest dużo mniejsze okienko niż było w 10 i klawiatura nie otwiera się automatycznie... Nie wiem kto testuje te aktualizacje ale to jest porażka na telefonach xiaomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy to normalne, że po aktualizacji do MIUI 12.1.1.0 niektóre aplikacje nie startują i trzeba je odinstalować i ponownie zainstalować?

W niektórych przypadkach w ogóle nie da się ponownie zainstalować tych samych aplikacji (np. pogoda weawow ze sklepu play). Pisze informacja "Nie można zainstalować aplikacji pogoda i widget - Weawow" Spróbuj ponownie, a jeśli znów sie nie uda , poznaj popularne sposoby rozwiązywania problemu" - Niestety żadna z tych podpowiedzi nie pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kacper Skrzypek napisał:

Takiej aktualizacji w telefonie nigdy nie dostaniesz, dostaniesz aktualizację w wersji stabilnej, tak jak dostałeś V12.1.4.0.RFNMIXM. Kiedy ona będzie dla Twojego modelu, trudno powiedzieć.

Rozumiem, a czy 12,5 wejdzie kiedyś? trąbią trąbią, i nie mogą wytrąbić tej aktualizacji :D

Nie wiadomo kiedy ona wejdzie?

I te nieszczęsne kwadratowe dymki messengera, i blad z klawiaturą, widzę delikatnie wypalony ekran, jak mam szare tło, to widzę poświatę klawiatury, w momencie zablokowania ekranu z dymkiem i klawiaturą często mi zostawała klawiatura na ekranie always on Display.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Znalazłem OTA ale dla V12.1.4.0 i dlatego chcę wrócić do tej wersji bo na V12.1.6.0 nie chce pójść.

23 godziny temu, IDeeJay91 napisał:

Znalazłeś? I czemu chcesz wrócić do poprzedniej wersji? Ja liczę na to że w nowej poprawili uciekające dymki czatu w losowe miejsce a nawet poza ekran skąd nie da się wyciągnąć..

Znalazłem OTA ale dla V12.1.4.0 i dlatego chcę wrócić do tej wersji bo na V12.1.6.0 nie chce pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI 12.1.3 RFNEUXM (czy to faktycznie ostatnia najświeższa wersja??) - telefon z T-Mobile. Próbowałem region szwajcaria, niemcy i indie na żadnym nie znajduje aktualizacji 12.5 (restartowałem urządzenie po każdej zmianie regionu). Włączone wczesne aktualizacje.  Jakieś pomysły?

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „22:44 52 o telefonie Nazwa urządzenia MI note 10lite Wersja MIUI MIUI Global 12.1.3 Stabilna Pamięć wewnętrzna Zajęte 66,2 GB/128GB Wersja MIUI MIUI Global 12.1.3 Stabilna 12.1.3.0(RFNEUXM) Wersja Android 11 RKQ1 200826.002 Aktualizacja zabezpieczeń Androida 2020-12-01 Wszystkie parametry Kopia i przywracanie Przywrócenie ustawień fabrycznych”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...