Skocz do zawartości

Mi Note 10 Lite - ROMy Global - dyskusja


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób na belce ustawić aby wyświetlane były wszystkie, bądź więcej powiadomień jak tylko trzy? Dla mnie to irytujące trochę, że z każdym muszę rozwijać i sprawdzać co tam jest ukrytego w tych ".."

Dajcie info, bo nie mogę znaleźć, a przesiadłem się z Mi6 i tam była taka możliwość.

Screenshot_2020-10-09-12-39-58-737_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie volte i vowifi działa w play. Działała mi już rok temu na mi note 3. Raz tylko wyłączyli jak cos zmieniali w sieci ale po jednym telefonie i powołaniu się że mi nie działają na iphonie i dosłownie po chwili pojawiła sie ikona volte, jak tez na liście rozmów gdzie było połaczenie volte jest odpowiedni dopisek. Co ciekawe uruchamiamy te usługi na karcie. Bo po przełożeniu karty działało to też na umidigi power gdzie te usługi są obsługiwane (mimo że ta komórka nie jest na liście).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, butcher23 napisał:

Zauważyliście, że połączenie po Wi-Fi jest słabsze? Będąc w drugim pokoju zasięg spada o 1-2 kresek. Router stoi luźno na meblach. Wcześniej na Mi6 nie miałem takich problemów, a tu jest naprawdę kiepsko z połączeniem.

Zgadzam się, szczególnie na 5g to czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś też tak ma, że rzadko, ale jednak, przy podniesieniu telefonu nie podświetla się miejsce na palec? Irytujące! 

Ps. A dziś w czasie rozmowy, nawet przycisk podświetlenia wyświetlacza nie działał przez 10 sekund xD :(

Ps2. Zgłosiłem bug z kodekiem LHDC (działa jak gówno, chociaż powinien być najlepszy...) - zapewne na innych sprzętach też tak jest. 

Tu link do zgłoszenia na forum Xiaomi, może to coś da... https://c.mi.com/thread-3445499-1-0.html

Edytowane przez Eragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 16.11.2020 o 12:49, Eragon napisał:

Czy ktoś też tak ma, że rzadko, ale jednak, przy podniesieniu telefonu nie podświetla się miejsce na palec? Irytujące! 

Ps. A dziś w czasie rozmowy, nawet przycisk podświetlenia wyświetlacza nie działał przez 10 sekund xD :(

Ps2. Zgłosiłem bug z kodekiem LHDC (działa jak gówno, chociaż powinien być najlepszy...) - zapewne na innych sprzętach też tak jest. 

Tu link do zgłoszenia na forum Xiaomi, może to coś da... https://c.mi.com/thread-3445499-1-0.html

Trafiłem tu z google. Znalazłeś więcej informacji na temat zlego działania kodeka? Ktoś planuje to naprawić albo jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.10.2020 o 13:42, pawelt napisał:

W skrócie volte i vowifi działa w play.....

była chwilka wolnego, wklepane kody i ikonki volte jak w samsungu nie ma ale jest hd coś tam widoczne tylko przy nawiązanym połączeniu i jakość nieporównywalnie lepsza niż wcześniej oraz jeszcze większa niż na RN3Kate na korzyść mi note 10 lite oczywiście. Druga strona też lepiej mnie słyszy (jakiś samsung serii A z volte).

Dnia 16.11.2020 o 12:49, Eragon napisał:

Czy ktoś też tak ma, że rzadko, ale jednak, przy podniesieniu telefonu nie podświetla się miejsce na palec? Irytujące! 
Ps. A dziś w czasie rozmowy, nawet przycisk podświetlenia wyświetlacza nie działał przez 10 sekund xD :(...

No ja jeżeli idzie o czytnik palców w ekranie to jestem tym mi note 10 lite zdegustowany - długo zczytuje, słabo mu to wychodzi bo mało kiedy odczyta poprawnie, stary rn3kate robił to o wiele lepiej i szybciej i trafniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, postaram się dodac to jutro. Prawdopodobnie będzie ok dopiero w przyszłym tygodniu.

edit 8.01 12:45 @SzczufFun z wyjątkiem tych poziomów dodałem, @Novladeknie mogę tego wychwycić, moze to był jakiś jednorazowy problem. spróbuję zobaczyć później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Orjon napisał:

Dzięki, postaram się dodac to jutro. Prawdopodobnie będzie ok dopiero w przyszłym tygodniu.

edit 8.01 12:45 @SzczufFun z wyjątkiem tych poziomów dodałem, @Novladeknie mogę tego wychwycić, moze to był jakiś jednorazowy problem. spróbuję zobaczyć później.

Wspomnę iż to A11 na Mi10T Pro, na A10 tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...