Skocz do zawartości

Mi Box S - czy zadziała z Logitech Harmony?


Vantus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wiem ze Mi Box S ma tylko Bluetooth ale widziałem ze jest opcja pokombinowania i separowania tego inaczej. Mi to nie wychodzi. Box nie chce się łączyć po bluetooth z urządzeniami które wpisuje do apki Harmony (Nvidia Shield albo Asus Nexus Player).

Caly czas szuka akcesoriów.

Ktos może to przerabiał i jest w stanie podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Mi Box 4k i Logitech Harmony 555 działa bez problemu. Wiadomi Mi Box S nie ma podczerwieni. Gdzieś coś kiedyś czytałem o urządzeniu,  które zmienią sygnał IR na BT lub odwrotnie. Ale jak to będzie działało i czy finansowo ma sens to nie wiem.

Ponadto, jak dobrze pamiętam to wyższe i droższe modele Harmony obsługują BT. Mają także aplikacje w smartfonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.05.2020 o 01:32, Vantus napisał:

Cześć,

wiem ze Mi Box S ma tylko Bluetooth ale widziałem ze jest opcja pokombinowania i separowania tego inaczej. Mi to nie wychodzi. Box nie chce się łączyć po bluetooth z urządzeniami które wpisuje do apki Harmony (Nvidia Shield albo Asus Nexus Player).

Caly czas szuka akcesoriów.

Ktos może to przerabiał i jest w stanie podpowiedzieć?

Mi mibox 3 parował się z harmony hub zarówno po IR jak i bluetooth. Spróbuj jeszcze dodać jako Amazon Stick. Pamiętaj że parowanie urządzenia wykonuje się w określonym momencie, wtedy gdy apka harmony Ci to wskazuje. A tak poza tym spróbuj zbliżyć hub do Miboxa, u mnie mibox znajduje nowe słuchawki dopiero jak są w odległości koło 1m. 

Edytowane przez onoffbass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Czy może ktoś napisac jak dodać mi sticka do harmony elite. Za holerę nie moge tego zparować.

Tel widzi bluetooth harmony, mi tv stick raz zobaczyła. ale to było raz i tyle.

Jak wybiore mi box s to doaje i twierdzi że dodany ale nic nie działa. Rozumien że trzeba w mi boxie dodać akcesorium : harmony tak? Ja to wyszkuć mi tylko raz i nie wiem jak sie udało, właczam parowanie na hubie i szukam na mi boxie i nic...

Pomocy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...