Mi9y

MIUI 12 - Slowmotion - brak regulacji zwolnionego tempa

Recommended Posts

Witam serdecznie. Przekopałem całe forum i nie znalazłem podobnego problemu. Oprogramowanie z którego korzystam to MIUI12 20.4.30 rozwojowe.

Mianowicie posiadam film nagrany w slowmo w starej wersji oprogramowania (któraś rozwojowa wersja MIUI11 w okolicy 21 lutego) i tam mogę normalnie edytować efekt, a w filmie nagranym wczoraj na MIUI12 już ten przycisk się nie pojawia, nie ma nigdzie takiej opcji w edycji. Może ktoś miał taki problem i naprowadzi na rozwiązanie lub podpowie jaką zewnętrzną aplikacją mógłbym edytować ten efekt? Jeżeli to pomoże to telefon nie ma roota, aplikacja aparatu jest tą domyślną.

image.png.c954db074f7760c8c0bf816dd1871d1a.png

image.thumb.png.0575d6e466e5fc084ace4f7c3bde8c09.png

image.thumb.png.da9bd8a56dd3dee517d35c437e7e1b2d.png

image.png.83b9d8eba76eebafa5a43205f19b004a.png

Sprawdziłem przed momentem, ale na RN7 20.4.27 mam ten przycisk..

7 minut temu, Orjon napisał:

Sprawdziłem przed momentem, ale na RN7 20.4.27 mam ten przycisk..

Przed aktualizacją do MIUI12 wydaje mi się, że też był na tej ostatniej wersji 11, ale do końca nie pamiętam, mogła to być jeszcze wcześniejsza :(

Nie wiem czy jest to problem aplikacji aparatu czy galerii, ale wpadłem jeszcze na pomysł usunięcia danych jak z innych aplikacji tylko nie ma takiej opcji heh
Nie ma jakichś ustawień od tego edytora?

Można wyczyścić dane galerii/aparatu bez problemu w ustawieniach, przynajmniej powinny być.

Udało mi się dotrzeć do czyszczenia danych, źle szukałem. Niestety nie pomogło wyczyszczenie danych obu aplikacji, nadal zachowanie jest identyczne.

Problem rozwiązała ostatnia aktualizacja, przycisk wrócił... chyba można zamknać.

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.