Skocz do zawartości

Redmi Note 9 Pro – MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 godziny temu, pkonrad napisał:
2 godziny temu, bayerman napisał:
Czekamy na odważnych. Ja mam wersję 11.0.6, natomiast to jest OTA z 11.0.7...

Jest też plik Recovery gdzie robisz update z dowolnej starszej wersji ROMu.

No niby tak, ale z kasowaniem danych...

Dlatego póki nie ma w pełni działającego TWRP, jadę na OTA (niestety muszę poczekać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WD40 napisał:
Pewnie masz wersję EU a nie Global. Znając życie EU będzie najdalej w ciągu kilku tygodni.

Racja, Global Stable ROM nie było wersji 11.0.6.0

2 godziny temu, bayerman napisał:
No niby tak, ale z kasowaniem danych... Dlatego póki nie ma w pełni działającego TWRP, jadę na OTA (niestety muszę poczekać).

Co ty za bzdury piszesz. Nic nie trzeba kasować. Instalujesz tak samo jak OTA, ale raczej Ty masz EEA a nie Global.

https://miuipolska.pl/forum/topic/51615-aktualizacja-oficjalnego-romu-z-pliku-przez-systemowy-updater/ - poczytaj sobie, bo chyba nie bardzo wiesz co masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

Racja, Global Stable ROM nie było wersji 11.0.6.0Co ty za bzdury piszesz. Nic nie trzeba kasować. Instalujesz tak samo jak OTA, ale raczej Ty masz EEA a nie Global. PS. Popraw błędy ortograficzne w poście.

No właśnie wersję EU posiadam... Do czasu dobrze działającego TWRP z pełnymi kopiami wolę "nie przeskakiwać między wersjami".

 

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

"Jeśli posiadasz EEA Stable ROM (EU), to nie można go aktualizować plikiem Global Stable ROM (MI) i odwrotnie. "

Więc nie mogę się od tak zaktualizować z wersji EU (11.0.6.0(QJZEUXM))na wrzuconą przez Ciebie wersję MI.. (MIUI V12.0.1.0.QJZMIXM), czyż nie prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bayerman jest już wersja EEA z MIUI 12

Redmi Note 9 Pro - EEA Stable ROM

MIUI V12.0.1.0.QJZEUXM

Recoveryhttps://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QJZEUXM/miui_JOYEUSEEEAGlobal_V12.0.1.0.QJZEUXM_dc8e184acb_10.0.zip

OTAhttps://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QJZEUXM/miui-blockota-joyeuse_eea_global-V11.0.6.0.QJZEUXM-V12.0.1.0.QJZEUXM-01f4b63a86-10.0.zip

Changelog:

  • Control center
    • New: Swipe down from the upper left corner to open Notification shade and from the upper right corner to open Control center
    • New: When Notification shade is open, swipe down from the upper right corner to open Control center
    • New: Tapping a blank spot in Control center closes it now
    • Optimization: Control center layout in landscape mode
  • Dark mode
    • Optimization: Brightness and color improvements for wallpapers in Dark mode
  • System
    • Fix: Home screen went black and started flashing after unlocking in some cases
    • Updated Android Security Patch to October 2020. Increased system security.
  • Status bar, Notification shade
    • New: Screen lights up with an animation now
    • New: Status bar color gradient animation
  • Camera
    • New: A new mode for scanning documents
    • New: Movie frame
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem tegoż bardzo kontrowersyjnego smartfona i chociaż nie mam z nim żadnych problemow, to jednak denerwuje mnie parę rzeczy. Dzisiaj z nudów zmieniłem region na Austria i... pokazała się aktualizacja MIUI V12.0.1.0.QJZEUXM :)

I jakie pierwsze wrażenia? Szok! Niedowierzanie! W aparacie nie ma przyciemnionej 1/3 ekranu co bardzo utrudniało kadrowanie zdjęć! Jestem mega zadowolony! :D Mam nadzieję, że nowe oprogramowanie jeszcze w czymś mnie zaskoczy :), oczywiście na plus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Czekam na odblokowanie bootloadera(pozostało 2 dni).Po tym czasie chciałbym wgrać jakiś rom global stable.

W telefonie posiadam MIUI 12.0.7 Stable QJSCNXM i wnerwiają mnie te chińskie znaczki.telefon to model M2007J17C redmi note 9 pro z aparatem 108mp.

Mógłbym od kogoś dostać linka do najnowszego oprogramowania global na ten model.Mam zamiar wgrać za pomocą mi flash przez fastboot.Nie chciałbym uceglić słuchawki i wole się o wszystko wypytać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Jedna funkcja mi nie działa. Po wejściu do "Aktualizacji aplikacji systemowych"  w "Ustawieniach" mam monit "Nie udało się uzyskać informacji, poczekaj minutę lub dwie i spróbuj ponownie."
Próbuję od jakichś 20 minut i ciągle to samo. Restartowałem fona i bez zmian.
Tak samo jest też na innych telefonach Xiaomi. To są jakieś problemy z serwerami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ale numeracja wersji dotyczy MIUI!
Skoro dodany jest Android 11, to powinno być 12.0.5 przynajmniej.
Ale logika Xiaomi może być inna.
To nie jest wersja wydana oficjalnie dla wszystkich, tylko dla testerów Mi Pilot. Możliwe że oficjalne wydanie będzie miało spójną numeracje w stosunku do poprzednich wersji na Android 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...