Skocz do zawartości

Redmi Note 9 Pro – MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 28.06.2020 o 10:46, WD40 napisał:

Po jakim czasie aktualizacje są wysyłane do smartfonów?

Mam global 11.0.1.0 (QJZEUXM) a aktualizacji z 3 czerwca nadal nie mam.

Ja zainstalowałem ręcznie - ściągnąłem paczkę zip dla recovery, wgrałem na telefon i zaktualizowałem przez aplikację aktualizacji w telefonie.

Edytowane przez Sniper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Koledzy posiadam Note 9 Pro, czy aby wgrać wersję global muszę wgrywać TWRP? Nie za bardzo wiem jak w tym Redmi to zrobić. 

 

Posiadam F2 Pro i Mi Note 10. Tu wgranie jest nieco prostsze. w 9Pro nie mogę odnaleźć żadnego TWRP, bo sądzę, że Miui 12 raczej nie wgram. 

Proszę was o pomoc co i jak zrobić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2020 o 16:44, WD40 napisał:

Dasz jakiegoś linka?

Nie traci się przy tym danych użytkownika (programy, ustawienia)?

Pobrać możesz ze strony xiaomi, zawsze są dwie wersje fastboot i recovery, przy aktualizacji przez recovery danych nie tracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy aktualizacji przez fastboot też nic nie tracisz

fastboot rom eu  aktualizacja  HMNote9ProEU_V11.0.4.0.QJZMIXM

 

 

Edytowane przez kamil9530
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pejta napisał:

Xiaomi.eu już wydało wersję zmodyfikowaną ale na chwilę obecną są jakieś błędy w nim, bo po flashu telefon łapie boot-loop, przy aktualizacji jak i przy świeżej instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj 11.0.4.0, włącz debugowanie USB i rób jak tu do punktu 3.:

https://miuipolska.pl/forum/topic/50880-brak-wyświetlania-wiadomości-email-z-podpisem-cyfrowym/?tab=comments#comment-566921

Później, jak już będziesz mieć pewność, że jest ok, wgraj 11.0.5.0 jak aktualizację bez czyszczenia danych i potem jak się będzie odpalać rób od punktu 5. Poczekaj tak z 5-6 minut, potem zrób ctrl+c jak w poradniku i wyślij na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Orjon napisał:

11.0.5.0 jak aktualizację bez czyszczenia danych 

Do tego punktu wszystko rozumiem, pytanie jakim sposobem mam zacząć wgrywać aktualizację? Czy przy pomocy ręcznych komend czy z pliku windows_fastboot_update_rom.bat w katalogu z ROMEM? Czy może wrzucić .zip na telefon i wtedy z poziomu aktualizatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Orjon napisał:

Przecież przez aktualizator nie przejdzie? (Jest w ogóle jakieś twrp działające na joyeuse?). Przez fastboot najlepiej.

Przez fastboot po aktualizacji od razu pojawia się fastboot, a cmd pokazuje status jak w załączniku, nie chce nic logować.

 

Screenshot_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego za zainteresowanie i bardzo proszę Cię o pomoc. Pobrałem wersje z 2019 roku połączyłem sie z kontem Xiaomi i podczas instalacji po chwili wywala ten sam błąd i rozłącza z kontem Xiaomi . Dodam że telefon wprowadzam w EDL poprzez zwarcie pinów na płycie głównej. Inaczej się nie da nic z tym telefonem zrobić.Ręce już opadają.

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Twoje konto Xiaomi nie ma autoryzacji do wgrania softu w tym trybie. Musisz znaleźć kogoś, kto ma takie konto - niestety o takowe ciężko...

Bardzo Ci dziękuje za informacje i pomoc. Czyli zostaje tylko serwis i nigdy wiecej chinskich wynalazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 1.08.2020 o 16:21, blu36 napisał:

Bardzo Ci dziękuje za informacje i pomoc. Czyli zostaje tylko serwis i nigdy wiecej chinskich wynalazków.

Nie jesteś w stanie tego zrobić nawet zwierając PINy z tego co wiem nie ma jeszcze wsparcia sprzętowego dla tego telefonu. Ale chętnie się dowiem na jakim jesteś etapie, bo mam podobny problem. No i jak Ci się udało telefon doprowadzić do takiego stanu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...