Sign in to follow this  
berylos

Telefon ciągle restartuje się

Recommended Posts

Witam,

Raz na jakiś czas telefon potrafi się sam wyłączyć, a po tym restartuje się kilkanaście lub kilkadziesiąt razy dochodząc tylko do napisu MI. Po pewnym czasie (zwykle około 10 minut) uda mu się powrócić do normalnej pracy. Co ciekawe zawsze po takiej sytuacji wyświetla się komunikat o ,, Usłudze aktywacji SIM Xiaomi - znajdź urządzenie  "Nie można aktywować karty SIM - Reach_Downlink_SMS_Limitation"''

Czy ktoś miał podobny problem? Losowość restartów bez znajomości przyczyny wpływa na poczucie stabilności telefonu - raz zdarzyło mu się restartować w pociągu podczas kontroli biletowej z biletem w aplikacji ;)

Zrób pełny reflash MiFlasherem, wgraj najnowszego Globala i sprawdź. Ale zanim to zrobisz sprawdź telefon z inną kartą SIM

Hej.

Widzę że niestety nie było tu za dużo podpowiedzi. Mój telefon zresetował mi się w ciągu ostatniego miesiąca - dwóch może 2-3 razy więc totalnie to olałem...

Dziś po podłączeniu w domu do ładowarki zaczął się non stop resetować... i tak bez przerwy... nie da się nic zrobić...

Jakieś sugestie po za rozwaleniem o ścianę ?!? Mam wszystko na telefonie nic w chmurze utp... chciałbym uratowaćdane.

Hej, wczoraj miałem identyczną sytuację, telefon sam z siebie zaczął się restartować. Pokazywał tylko napis MI i restart i tak kilkanaście razy. Próba wyłączenia przyciskiem Power nic nie dawała, dopiero zacząłem wciskać Power + UP i Power + Down i pojawil się Fastboot, później wywaliło komunikat "Your system has been destroyed", po którymś razie telefon odpalił normalnie.

Jakiś miesiąc wcześniej, też miał jakieś jazdy, 3 lub 4 razy uruchomił się pod rząd.

Telefon XIaomi Mi 9 z MIUI 12 nigdy nie grzebany, nie odblokowywany kupiony w oficjalnym sklepie Xiaomi Polska.