Jump to content

Telefon ciągle restartuje się


Recommended Posts

Witam,

Raz na jakiś czas telefon potrafi się sam wyłączyć, a po tym restartuje się kilkanaście lub kilkadziesiąt razy dochodząc tylko do napisu MI. Po pewnym czasie (zwykle około 10 minut) uda mu się powrócić do normalnej pracy. Co ciekawe zawsze po takiej sytuacji wyświetla się komunikat o ,, Usłudze aktywacji SIM Xiaomi - znajdź urządzenie  "Nie można aktywować karty SIM - Reach_Downlink_SMS_Limitation"''

Czy ktoś miał podobny problem? Losowość restartów bez znajomości przyczyny wpływa na poczucie stabilności telefonu - raz zdarzyło mu się restartować w pociągu podczas kontroli biletowej z biletem w aplikacji ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Hej.

Widzę że niestety nie było tu za dużo podpowiedzi. Mój telefon zresetował mi się w ciągu ostatniego miesiąca - dwóch może 2-3 razy więc totalnie to olałem...

Dziś po podłączeniu w domu do ładowarki zaczął się non stop resetować... i tak bez przerwy... nie da się nic zrobić...

Jakieś sugestie po za rozwaleniem o ścianę ?!? Mam wszystko na telefonie nic w chmurze utp... chciałbym uratowaćdane.

Link to post
Share on other sites

Hej, wczoraj miałem identyczną sytuację, telefon sam z siebie zaczął się restartować. Pokazywał tylko napis MI i restart i tak kilkanaście razy. Próba wyłączenia przyciskiem Power nic nie dawała, dopiero zacząłem wciskać Power + UP i Power + Down i pojawil się Fastboot, później wywaliło komunikat "Your system has been destroyed", po którymś razie telefon odpalił normalnie.

Jakiś miesiąc wcześniej, też miał jakieś jazdy, 3 lub 4 razy uruchomił się pod rząd.

Telefon XIaomi Mi 9 z MIUI 12 nigdy nie grzebany, nie odblokowywany kupiony w oficjalnym sklepie Xiaomi Polska.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Cześć wam. W środę 11.11.2020 po raz pierwszy mój telefon wpadł w bootloopa. Nie pomogło nic poza twardym resetem. Po kilku dniach bezproblemowej pracy telefon dziś tj 16.11.2020 po raz kolejny w niego wpadł i nie da rady nic z nim zrobić. Telefon kupiony w xkom, nic w nim nie grzebałem ani nie instalowałem innych ROM-ów. Podczas owego bootloopa telefon dosyć mocno się grzeje. Dodam tylko że od kilku tygodni widoczny był problem z portem usb który co chwile rozłączał i załączał ładowanie. Znalazł ktoś rozwiązanie tego buga i czy jest w ogóle sens ratować ten telefon ?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...