Skocz do zawartości

Znikajace Miejsce W Pamięci Wewnętrznej


frytas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od początku po wgraniu romu miui polska, mam problem z pamięcią wewnętrzną, z 5,68 GB mam zajęte 3gb przez pliki androida i dane. 1,5 GB gdzieś "ucieka" i nawet es eksplorator nie wie gdzie...

nmq7nfq3nryn.png

Drugim problemem to niemożliwość zapisu plików na pamięci zewnętrznej, np. pobieranych torrentów. Czy to jest blokada samego MIUI czy coś jest nie tak? Da się to jakoś zmienić?

Pozdrawiam

Edytowane przez frytas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy mają się tak:

 

Ad.2:

To problem Androida. Marvinka obeszła stosując łatkę, aplikację taką jak ta:

https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.sdfix

I ustawiając w odpowiednich programach zapis na ExtSD czy "pamięć zewnętrzną", czy jak tam programy sobie karciochę oznaczyły.

 

Ad. 1:

ES File Explorer powinien ładnie pokazać co i jak, ale możliwe, że pomija jakieś foldery.

Spróbuj tego:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.diskusage

 

Zwróć uwagę, że tam się możesz fajnie po zagnieżdżonych folderach poruszać.

Również - to taki trochę z głupia frant pomysł, ale zobacz czy po prostu coś dużego ci w katalogu głównym karty nie siedzi, jakby "nad folderami". Marvinka kiedyś wpaprała tam obraz czegoś czy aktualizacje i pińcet mega zniknęło, chociaż z folderów wynikało, że nie powinno. :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

zinstaluj sobie twrp i zrob wipie z niego albo jakis cwm albo zrob mi flash a nie wyskakujesz tu z recovery mi kiedy wyzej dostałeś juz porade aby zrobic format z custom recovery...

 

Z twrp wystarczy ze wipniesz wewnetrzna karte chyba i powinno byc ok.

Problem dalej mnie drażnił, dlatego wgrałem TWRP, zrobiłem wipe internal storage i nic to nie dało, póżniej factory reset, najnowszy rom przez TWRP, znowu wipe i w dalszym ciągu to samo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem dalej mnie drażnił, dlatego wgrałem TWRP, zrobiłem wipe internal storage i nic to nie dało, póżniej factory reset, najnowszy rom przez TWRP, znowu wipe i w dalszym ciągu to samo :/

Ostateczny pomysł, miflash. Flashall

U mnie to prezentuje się tak

23bf0d12c94583785915b301ba622789.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...