Skocz do zawartości

Mi MIX3 5G


Qard84

Rekomendowane odpowiedzi

To jest porażka. Telefon wypuszczony na rynek w tamtym kosztujący niemałe pieniądze nie otrzymuje nawet najmniejszych aktualizacji.
Pewnie każdy o tym wie, ale uważam, że tutaj trzeba to umieścić, powstała petycja, w której domagamy się aktualizacji tego flagowca.

https://www.change.org/p/xiaomi-corporation-upgrade-mi-mix-3-5g-flagship-to-miui-11

Mamy prawie 1000 podpisów. Podobna sytuacja była z Mi A3 - petycja poskutkowała.

Uważam, że takie traktowanie zeszłorocznych flagowców jest co najmniej krzywdzące. Moja mama od 2 lat używa Redmi 4X, który działa na MIUI 11 (co prawda na Androidzie 7, ale to wynika ze specyfikacji). Telefon ten miał premierę w I kwartale 2017 - znacznie starszy i tańszy. Xiaomi nawet nie potrafi się wysilić na jakiekolwiek oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Mi MIXa 3 5G mam od tygodnia. Twierdzę, że to jest świetny sprzęt, jeden z najlepszych w tej cenie. Nawet nie przypuszczałbym, że tak go xiaomi potraktuje, takie zachowania zdarzają się bardzo rzadko (o ile w ogóle się zdarzają). Niektórzy tłumaczą to niskimi wynikami sprzedaży tego modelu. W jaki sposób takie powody mają być istotne dla użytkowników? Telefon kosztuje tyle samo ile inne modele lepiej sprzedające się. Niektórzy dając 2300 zł za telefon oczekują jakiegoś wsparcia. Nie zdziwiłbym się gdyby to był jakiś model bardzo budżetowy, chociaż i tak często się zdarza, że i one są lepiej wspierane.
Zachęcam wszystkich do podpisania tej petycji. Razem może uda nam się coś zdziałać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, horbax napisał:

Podobna sytuacja była z Mi A3 - petycja poskutkowała.

Nie, to nie była kwestia petycji. Xiaomi testowało aktualizacje do 10-tki jeszcze przed petycją (co wiem przede wszystkim z OTA), ogólnie po prostu snap 665 jest problematyczną platformą - niezależnie od firmy...

Niemal na pewno Andka 10 nie dostaniecie. Ostatnia beta z 10-tką dla tego modelu była w marcu. Z Androidem 9 - zobaczymy...

Edytowane przez Orjon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mi MIX 3 5G – EEA Stable ROM (Android 9)

V12.0.1.0.PEMEUXM

Recovery: https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.PEMEUXM/miui_ANDROMEDAEEAGlobal_V12.0.1.0.PEMEUXM_9e4961bf09_9.0.zip

OTA: https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.PEMEUXM/miui-blockota-andromeda_eea_global-V10.3.25.0.PEMEUXM-V12.0.1.0.PEMEUXM-a6f0717cf5-9.0.zip

 

Chaneglog:

  • System animations
    • Optimization: Animations in selected scenes
  • Control center
    • New: Swipe down from the upper left corner to open Notification shade and from the upper right corner to open Control center
    • New: When Notification shade is open, swipe down from the upper right corner to open Control center
    • Optimization: Control center is now closed by incoming calls
    • Optimization: Press and hold redirection options
    • Fix: Control center wasn't always displayed correctly in landscape mode
  • Mi Share
    • New: Recently connected devices will be pinned on top of the list for a short time
  • Dark mode
    • Optimization: Brightness and color improvements for wallpapers in Dark mode
  • System
    • Optimization: Removed unnecessary sound notifications for DND mode
    • Updated Android Security Patch to July 2020. Increased system security.
  • App lock
    • Optimization: App lock verification page
    • Fix: Fingerprint icon wasn't shown in some cases
    • Fix: Status bar wasn't displayed correctly in some cases
  • Status bar, Notification shade
    • New: Screen lights up with an animation now
    • New: Status bar color gradient animation
    • Fix: Notification shade wasn't displayed correctly in Dark mode
  • Browser
    • New: Local search
    • New: Downloading videos from popular websites
  • Battery usage
    • New: Multiple optimizations for Battery saver
    • New: Multiple optimization options
    • New: Automated tasks now support restoring backups
    • Optimization: Low battery warning
    • Fix: Low battery notification appeared twice in some cases
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi MIX 3 5G – Global Stable ROM (Android 9)

V12.0.1.0.PEMMIXM

Recovery - https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.PEMMIXM/miui_ANDROMEDAGlobal_V12.0.1.0.PEMMIXM_da5d4dcb7c_9.0.zip

OTA - https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.PEMMIXM/miui-blockota-andromeda_global-V10.3.20.0.PEMMIXM-V12.0.1.0.PEMMIXM-090b0e0e59-9.0.zip

 

Chaneglog:

  • Highlights
    • MIUI 12. Yours alone.
  • System visuals
    • Brand new visual design works for all types of content and languages.
    • Magazine-level layouts bring important things into the spotlight and make content structure clear.
  • Control center
    • New: Swipe down from the upper left corner to open Notification shade and from the upper right corner to open Control center
    • New: When Notification shade is open, swipe down from the upper right corner to open Control center
  • Casting
    • New: You can hide private items while casting and minimize the window to multitask.
    • New: You can hide private items while casting and minimize the window to multitask.
  • System
    • Updated Android Security Patch to September 2020. Increased system security.
  • Home screen
    • New: App drawer allows you to keep your Home screen neat and categorizes apps so you can find them faster.
  • Weather
    • New: New animations bring the weather from outside directly to your screen.
  • Notes
    • New: New dynamic backgrounds look gorgeous!
    • New: Tasks are completed with a satisfying animation now.
    • New: Checklists of subtasks make managing your agenda much simpler.
    • New: You can create folders with notes now.
  • Battery usage
    • New: Multiple optimizations for Battery saver
  • Security
    • New: New animations feel natural and refreshing.
    • New: Binging your favorite shows will be more convenient with our new video toolbox.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...