Recommended Posts

Witam,

mam pytanie czy ktoś posiada ten odkurzacz i wie gdzie da się zamówić filtry do niego? Udało mi się jedynie znaleźć na aliexpress ale nie potrafię znaleźć ich w polskiej dystrybucji, chyba ze po prostu ich nie ma. Muszę wymienić je bo są zapchane na amen, a za późno się zorientowałem i nie spodziewałem się, ze będzie z tym taki problem.

z góry dziękuje za pomoc 

3 minuty temu, Setho napisał:

mam pytanie czy ktoś posiada ten odkurzacz i wie gdzie da się zamówić filtry do niego?

Cóż... Nie ten, ale Jimmy 52. Filtry do mojego modelu są w Polsce, ale ceny są napompowane. Jeden filtr kosztuje ~50 PLN. Z Aliexpress zamówiłem trzy sztuki za 21 PLN.

Nie zastanawiałbym się wcale i zamawiał na Ali. Znajdź tylko sprzedawcę, który oferuje w Standard Shipping dostawę do paczkomatów InPost (to jest dostępne tylko w applce, nie via www.)

8 minut temu, mrosi napisał:

Cóż... Nie ten, ale Jimmy 52. Filtry do mojego modelu są w Polsce, ale ceny są napompowane. Jeden filtr kosztuje ~50 PLN. Z Aliexpress zamówiłem trzy sztuki za 21 PLN.

Nie zastanawiałbym się wcale i zamawiał na Ali. Znajdź tylko sprzedawcę, który oferuje w Standard Shipping dostawę do paczkomatów InPost (to jest dostępne tylko w applce, nie via www.)

Na Ali cena jednego filtra do mojego modelu to 76 PLN więc tez sporo. Ale chyba nie będę miał wyjścia.