Skocz do zawartości

MIUI 12 20.4.30


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, silverx napisał:

Ma ktoś problemy z smsami? W sensie czasami dostaje dziwne smsy - ucięte i pomieszane ze starymi. Do smsow używam aplikacji textra.

Ja miałem coś takiego, ale to było kilka miesięcy temu (pisałem bardzo dużo smsów). Używałem wtedy chompSMS, więc aplikacja z tej samej stajni co Textra (obecnie używam).

Teraz smsów prawie nie piszę, więc nie wiem czy problem ustąpił czy nie.

P.S. Ale czasami jajca wychodziły z tych smsów :D i były powodem niejednej sprzeczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dnia 6.05.2020 o 11:54, kamilek98 napisał:

U mnie jest ten sam problem. Ikony sa jakby "wyblakłe". Po zmianie motywu jest tak samo. Robiłem na czysto instalację aktualizacji w Mi9. Dodatkowo (tu niemiła niespodzianka) w aplikacji Motywy nie mam dostępnych tych motywów z jakich korzystałem wcześniej. 

Co do wyblaklych ikon, mi pomogla zmiana motywu na ten systemowego zbioru "limitless", ale nie zmieniaj ikon na inne, bo wrocisz do punktu wyjscia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy błąd z ostatniej chwili pojawiający się po sukcesywnym czyszczeniu:

 

java.lang.VerifyError: Verifier rejected class com.miui.optimizecenter.information.FunctionManager: java.util.ArrayList com.miui.optimizecenter.information.FunctionManager.getRecommendFunction(java.lang.String) failed to verify: java.util.ArrayList com.miui.optimizecenter.information.FunctionManager.getRecommendFunction(java.lang.String): [0x70] register v2 has type Precise Reference: java.lang.String but expected Integer (declaration of 'com.miui.optimizecenter.information.FunctionManager' appears in CleanMaster.apk)
    at com.miui.optimizecenter.information.FunctionManager.getDefault(Unknown Source:0)
    at com.miui.optimizecenter.main.ResultDataManager.createDefaultData(Unknown Source:7)
    at com.miui.optimizecenter.main.ResultDataManager.loadData(Unknown Source:54)
    at com.miui.optimizecenter.main.ResultFragment.onViewCreated(Unknown Source:56)
    at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(Unknown Source:596)
    at android.app.FragmentManagerImpl.addAddedFragments(Unknown Source:48)
    at android.app.FragmentManagerImpl.executeOpsTogether(Unknown Source:125)
    at android.app.FragmentManagerImpl.removeRedundantOperationsAndExecute(Unknown Source:99)
    at android.app.FragmentManagerImpl.execPendingActions(Unknown Source:21)
    at android.app.FragmentManagerImpl$1.run(Unknown Source:2)
    at android.os.Handler.handleCallback(Unknown Source:2)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Unknown Source:4)
    at android.os.Looper.loop(Unknown Source:210)
    at android.app.ActivityThread.main(Unknown Source:107)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
    at com.android.internal.os.RuntimeInit$MethodAndArgsCaller.run(Unknown Source:11)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(Unknown Source:281)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś takiego, ale to było kilka miesięcy temu (pisałem bardzo dużo smsów). Używałem wtedy chompSMS, więc aplikacja z tej samej stajni co Textra (obecnie używam).
Teraz smsów prawie nie piszę, więc nie wiem czy problem ustąpił czy nie.
P.S. Ale czasami jajca wychodziły z tych smsów i były powodem niejednej sprzeczki
A jaki to operator? Przełączę na wbudowaną i zobaczymy czy będzie poprawa. Codzienne mam takie problemy.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lech100 napisał:

Obecny soft nie mogłem wgrać OrangeFox TWRP do Redmi note 7. Może teraz będzie lepiej. 

Pozdrawiam serdecznie Lech 

Proszę o potwierdzenie, czy TWRP OrangeFox jest odpowiednie dla MIUI 12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do posiadacza m9t o sprawdzenie błędu, który u mnie występuje: brak powiadomienia budzika na ekranie blokady. Chodzi zarówno o powiadomienie o zbliżającym się alarmie jak również o drzemce. Z góry dziękuję default_icon_e_smile.gif

 

Edit

Zauważyłem, że niektóre aplikacje też nie wyświetlają powiadomień na ekranie blokady pomimo nadanych uprawnień...

 

 

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie poradzić z jedną rzeczą. Na ekranie blokady (tam gdzie symbol linii papilarnych) można przeciągnąć palcem po pustym ekranie w dół co powoduje "otwarcie" ekranu ze wszystkimi powiadomieniami, cześć aplikacji wyświetla powiadomienia już na ekranie nad symbolem linii papilarnych, a część dopiero po przeciągnięciu palcem w dół (np zegarek o alarmie). Co trzeba ustawić aby wszystkie aplikacje wyświetlały powiadomienia nad symbolem linii papilarnych?

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...