Skocz do zawartości

MIUI 12 20.4.30


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wydaje mi się, że gest przejścia do poprzedniej aplikacji (czyli długi gest cofnij) nie działa.

Uprawnienia to jakiś żart. WhatsApp ma u mnie dostęp do kontaktów a jednak ich nie wyświetla.

Ustawienia skrótów na ekranie z powiadomieniami (ta wersja sprzed MIUI12) nie zapamiętuje ustawień kolejności przycisków (WiFi, Dane mobilne, GPS, Latarka...)

Redmi Note 7 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Mi Mix2s Whatsapp działa normalnie.

Na MiMix2 od 2 dni wszystko się ustabilizowało i wydaje się działać dobrze. Jedynie WhatsApp padł. I co gorsza nie mogę go zainstalować z przywróceniem historii czatów. Podaje ciągle komunikat o konieczności wyłączenia pamięci masowej USB? Nie widzi kopii na dysku i w telefonie. Nie mogę też utworzyć kolejnej kopii. Przy próbie wyświetla cytowany wyżej komunikat


Wysłane z Mi Mix 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ajes napisał:

Wydaje mi się, że gest przejścia do poprzedniej aplikacji (czyli długi gest cofnij) nie działa.

Uprawnienia to jakiś żart. WhatsApp ma u mnie dostęp do kontaktów a jednak ich nie wyświetla.

Ustawienia skrótów na ekranie z powiadomieniami (ta wersja sprzed MIUI12) nie zapamiętuje ustawień kolejności przycisków (WiFi, Dane mobilne, GPS, Latarka...)

Redmi Note 7 Pro

Włącz i wyłącz kilka razy centrum funkcji po tym jak ustawisz sobie układ przełączników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.05.2020 o 18:12, mishkovitz napisał:

Co zauważyłem po około 24h używania na Mix2S:
-wygaszanie ekranu przy twarzy nie działa, mimo, że mam włączone- wcześniej nawet jak telefon leżał na stole i przysłoniłem górną część ekranu to się wyłączał, obecnie brak reakcji

-naciśniecie przycisku MENU na głownym ekranie ma podwójną wibrację, HOME i WSTECZ pojedynczą

-w niektórych aplikacjach ikonki na pasku stanu robią się czarne, przez co stają się nieczytelne gdy tło jest na przykład szare

-wyłączenie ciemnego motywu nie działa na sklonowane aplikacje- mam sklonowanego messengera: w zwykłym wyłączyło, w sklonowanym nadal wszystko jest ciemniejsze
-jak już ktoś wyżej wspomniał, przy "apliacje firm trzecich" jest pusta lista. Pojawia się dopiero po puknięciu w szukajkę
-ogólnie Ciemny Motyw z 11'tki był moim zdaniem lepszy, bo można było go wyłączyć globalnie, i wtedy nie było problemu ze sklonowanymi aplikacjami i nie trzeba było odznaczać wszystkich apek po kolei.

Na chwilę obecną tyle, jeszcze sprawdzam ;)

 

Oprócz powyższego:
-ekran sam się nie wyłącza po określonym czasie. Czy to minuta, czy 15 sekund- cały czas pozostaje włączony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś pomysł jaka aplikacja może blokować Gpay? Oczywiście oprócz Floating Window[mention=29619]Orjon[/mention]

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka


U mnie pomogl restart po wyłączeniu uprawnień dla floating w.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, alban7314 napisał:

Czy można zmienić by jak daje na dół górna belkę to pokazywały się powiadomienia z aplikacji a nie centrum funkcji?

Tak można to usunąć w ustawieniach i będzie po staremu. 

 

5 godzin temu, ajes napisał:

Wydaje mi się, że gest przejścia do poprzedniej aplikacji (czyli długi gest cofnij) nie działa.

Mam to samo na MI9. PO instalacji innego lauchera i powrocie do systemowego funkcja na chwile sie pojawia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo na MI9. PO instalacji innego lauchera i powrocie do systemowego funkcja na chwile sie pojawia. 
A to nie jest tak , że ten gest został zmieniony na przeciągnięcie od dołu ekranu w górę i lewo/prawo?

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było tu poruszane. Kiedy ma się ustawioną Super Tapetę i włączony ciemny motyw, to tapeta jest zawsze przyciemniona. Nieważne czy jest włączona opcja tapety przystosowanej do motywu

edit: jeszcze tak mała irytująca pierdoła, nie wiem czy do naprawienia. Przy włączonej super tapecie,  przy zablokowaniu telefonu będąc w jakiejś aplikacji pojawia się na ułamek sekundy tapeta, co jest strasznie niefajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pozostaję czekać na stabilne miui 12:) jest bardzo dużo różnych bugów na razie ale jest zrozumiałe to w końcu beta. Można zainstalować z ciekawości ale widzę że nie nadaję się na daily rom na razie:) zostaje na 20.3.27

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcje specjalne - laboratorium MIUI - gesty pełnoekranowe.  Jeżeli o to Ci chodzi
O tym wiedziałem, nie o to chodzi. Tam nie ma przykładowych gestów, a podobno coś się pozmieniało i nie można używać gestów i przycisków jednocześnie. Może naprawią w piątek.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...