Skocz do zawartości

MIUI 12 20.4.30


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jest ktoś w stanie doradzić co zrobić jak po zainstalowaniu wchodził w TWRP, więc zrobiłem full wipe i złapał boot loopa? mi9 + przesiadka z miui 11 stable.
Zrobiłeś format data i wipe data?

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wgrywając miui 12 na czysto, microG i vanted ściągnęły się z przywracania ustawień, ale niestety vanted wywalał błąd. Odinstalowałem i zainstalowałem wersję ze screena i działa bez problemu. MicroG zostało stare.4025bd44ea8220077b4bb639cee7e1e5.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam zagwostkę z ciemnym motywem.
w miui 11 była taka opcja do odznaczenia, żeby system na siłę nie pakował ciemnego motywu do apek.
w miui 12 widzę tylko listę poszczególnych aplikacji do odhaczenia. sęk w tym, że na tej liście nie ma wszystkich zainstalowanych aplikacji (akurat rozchodzi się o 1 grę) a ewidentnie system wymusił zmianę kolorów, co skutkuje nieczytelną czcionką w tejże grze (w jej elemencie dość istotnym).
da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie u mnie po wgraniu nie mam po ściągnięciu w dòł nie mam paska przełącznikow wifi GPS itd 
Mimix2s
Ściągnij belkę po stronie baterii, aby wrócić do starej wersji wyłącz opcję ze screena.6015664263a190c379294c27f0ab2f67.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie kiepsko miui dobiera kolory górnej belki przy ciemnym motywie, daje czarne znaki na ciemnych tłach itp a nawet przy użyciu opcji ukrywania notcha daje czasami czarne znaki na czarnym tle d3834d0edc3412776ee95395bcc1685b.jpg

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem tu nowy i zupełnie zielony, nie umiem się odnaleźć. Mam  mi 9t pro, kupiłem go w grudiu na allegro (global). po ciężkich bojach udało mi się zrobić na wersję eu i mogłem sobie pobierać tygodniowe aktualizacje i instalować bez utraty danych. Proszę o info - bo nie rozumiem. Przy próbie pobrania wyskakuje że serwer w tej chwili jest nie dostępny. To znaczy że jest przeciążony i poprostu trzeba próbować do skutku, czy też trzeba to pobrać na pc i kablem do telefonu? Drugie pytanie brzmi: czy stracę wszystkie dane i będzie to czysta nowa instalacja, czy poprostu się zaktualizuje bez utraty danych? A może ktoś dobrze obeznany w tym temacie zamieścił by instrukcję dla ,, zielonych'' czyli takich jak ja, pokazującą jak zaktualizować do miui12. Przyznam, ze instrukcja przeprowadziła mnie zupełnego laika w tych sprawach, przez proces zmiany wersji global na eu. Chcę w tym miejscu podziękować ludziom którzy taką instrukcję tu zamieścili.  stąd moja prośba o zamieszczeniu takiego info krok po kroku jak stać się szczęśliwym użytkownikiem miui 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz na telefon ze strony miuipolska.pl zakładka miui12. Wchodzisz w twrp klikasz instaluj wybierasz plik, po instalacji reboot system i po robocie. Długo się włącza ale to normalne przy pierwszym razie. Danych nie stracisz jeśli przechodzisz z co tygodniowej. Właśnie to zrobiłem u żony na telefonie.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę w ogóle wejść w TWRP. Jakis czas temu przeszedłem z Global(stable) na tygodniowe i po tym nie mogę już wejść do TWRP, pojawia się pierwszy ekran i wisi, za cholere nie wejdzie. Juz wgrywałem różne wersje TWRP i cały czas to samo. Teraz nie mogę nawet wgrać MIUI 12. Ktoś podpowie co się stało lub co zepsułem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji do MIUI12 wszystkie systemowe aplikacje na Mi9 wydają się pracować poprawnie, płatności działają jak na razie również. Jak na dziewicze wydanie, to muszę powiedzieć, że sprawuje się całkiem dobrze. Jak do tej pory jedynie 2 aplikacje zawarte w tym wydaniu wysypują się podczas startu; Updater oraz Android Auto. Być może dlatego, że to update z MIUI 11, a nie czysta instalacja. Na szczęście nie są mi potrzebne na tą chwilę, reszta bez zarzutu.

W tym miejscu chciałbym podziękować całej ekipie xiaomi.eu oraz pl za Wasz poświęcony czas na przygotowanie romów tak szybko jak tylko to było możliwe. Wszelkie błędy, których w tak krótkim czasie raczej uniknąć się nie da, zapewne zostaną poprawione w najbliższych wydaniach. Jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zauważyłem po około 24h używania na Mix2S:
-wygaszanie ekranu przy twarzy nie działa, mimo, że mam włączone- wcześniej nawet jak telefon leżał na stole i przysłoniłem górną część ekranu to się wyłączał, obecnie brak reakcji

-naciśniecie przycisku MENU na głownym ekranie ma podwójną wibrację, HOME i WSTECZ pojedynczą

-w niektórych aplikacjach ikonki na pasku stanu robią się czarne, przez co stają się nieczytelne gdy tło jest na przykład szare

-wyłączenie ciemnego motywu nie działa na sklonowane aplikacje- mam sklonowanego messengera: w zwykłym wyłączyło, w sklonowanym nadal wszystko jest ciemniejsze
-jak już ktoś wyżej wspomniał, przy "apliacje firm trzecich" jest pusta lista. Pojawia się dopiero po puknięciu w szukajkę
-ogólnie Ciemny Motyw z 11'tki był moim zdaniem lepszy, bo można było go wyłączyć globalnie, i wtedy nie było problemu ze sklonowanymi aplikacjami i nie trzeba było odznaczać wszystkich apek po kolei.

Na chwilę obecną tyle, jeszcze sprawdzam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...