Skocz do zawartości

MIUI 12 20.4.30


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Odpal kilka aplikacji i przesuwaj palcem po belce. Nie można tego wyłączyć.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka


Można. Dodatkowe ustawienia > Nawigacja systemowa i zaznaczmy usuń dolny pasek c7868290fe3342f22d528c4d9b4d880a.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko śmiga na Mi9 tylko jeden problem, mimo tego że AOD jest ustawione na wygaszanie po 10 sek to ciągle się wyświetla, nie gaśnie choćby nie wiem co, jak ktoś ma jakąś radę to doceniam

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ThreeDog napisał:

Nie mam dolnego paska ani nie mam w ustawieniach możliwości jego usunięcia. Coś się nie zainstalowało?
Wszyscy mają nowe gęsty a ja mam ich brak.

też nie miałem na początku tak samo jak tych floating windows, po restarcie wszystko działa

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mi8se na razie wystąpił problem z:

- losowo podczas wybudzania pokazuje pusty pulpit, ikony pojawiają się po naciśnięciu home

- ściszanie dźwięków przy pomocy ekranu nie przycisków fizycznych działa bardzo wolno po czym i tak ustawienie wraca do poprzedniego stanu

- losowo nie ładuje się pasek powiadomień, nie pokazuje ikon wifi/Bt/danych pakietowych itd

- problem z podwójnym zegarkiem 

 

 

IMG_20200502_203739.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mihail1 napisał:

Whatsapp nagle przestał czytać kontakty.
Ma uprawnienia ale dalej nic. Ktoś miał już coś podobnego?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Hej. Odinstaluj aplikacje i zainstaluj ponownie. Przy nadawaniu wybierz środkowe opcję.

 

Screenshot_2020-05-02-21-35-12-063_com_lbe.security_miui.thumb.jpg.e438a2bef7fdfb3ab06e0ac9cdb93285.jpgScreenshot_2020-05-02-21-35-06-207_com_lbe.security_miui.thumb.jpg.c88e0edbe731e7b3e092e84c31e2670d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, tomasznowak napisał:

U mnie po zablokowaniu kilka razy i odblokowaniu telefonu znikają ikony na pulpicie

To wina launchera Mi. Też tak mam po resecie telefonu i wejściu w aplikacje pierwszy raz. Podczas używania nie ma takiego problemu. Na Androidzie 9 Miui brak problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, z moich spostrzeżeń na Mi9

PROBLEMY W TŁUMACZENIU:
- Przewodnik po gestach pływających okien jest po angielsku
- Tryby AOD chińskie znaczki

Brak animacji przechodzenia między aplikacją a ekranem głównym. Albo to LAG

Kolejny problem to brak możliwości pobierania Czcionek w aplikacji motywy. "A network error occured. Try Again. error: GetOrder|2000004|404"

Następny, choć nie wiem czy to nie moja wina. Nie mam czcionki MiLan Pro, mam tylko Roboto jako domyślna. Czy trzeba ją pobrać (MiLan Pro) czy jak to się odbywa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzczufFun napisał:

- Przewodnik po gestach pływających okien jest po angielsku

Naprawione.

1 minutę temu, SzczufFun napisał:

- Tryby AOD chińskie znaczki

Treść online, nie do przetłumaczenia i raczej brak szans na przetłumaczenie.

2 minuty temu, SzczufFun napisał:

Brak animacji przechodzenia między aplikacją a ekranem głównym. Albo to LAG

Lag.

2 minuty temu, SzczufFun napisał:

Kolejny problem to brak możliwości pobierania Czcionek w aplikacji motywy. "A network error occured. Try Again. error: GetOrder|2000004|404"

Mam to samo, zgłosiłem.

3 minuty temu, SzczufFun napisał:

Następny, choć nie wiem czy to nie moja wina. Nie mam czcionki MiLan Pro, mam tylko Roboto jako domyślna. Czy trzeba ją pobrać (MiLan Pro) czy jak to się odbywa?

Roboto ma być. MiLan Pro nie obsługuje polskich znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...