Skocz do zawartości

Single SIM to jednak dual SIM?


bolerro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Czy ktoś byłby w stanie sprawdzić czy telefon kupiony w polskim sklepie po wgraniu Xiaomi eu ma dwa IMEI?

Tworzę temat tutaj, bo chyba jest możliwość zrobienia dual sima z single. 

Więcej informacji wkrótce :)

////EDIT

Sprawa ma się tak.

Chłopaki z Niemiec z sukcesem uruchomili dual sima w wersji single.

Należy zainstalować softa Xiaomi eu (najlepiej miui 12) i po tym powinien pojawić się drugi IMEI. Który z jakiegoś powodu jest zablokowany na wersji global. Pewnie umowa z operatorami, żeby telefony były na jedną kartę w razie sprzedaży modelu przez nich.

Kwestia tylko tacki na kartę SIM. Mógłby ktoś się podzielić swoją dual z kimś kto ma single i ROM Xiaomi eu, żeby sprawdzić?  U mnie trochę to zajmie zanim dostanę swoją...

Edytowane przez bolerro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat
Dnia 7.05.2020 o 07:31, bolerro napisał:

Wiem. Jedna już do mnie leci

Zainstalowałeś miui 12 w wersji Xiaomi.eu czy to global?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy bezmyślnie obrazków z cytowanej zawartości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Xiaomi eu. Ale wróciłem na Miui 11 i też jest dual SIM. Czekam teraz tylko na tackę...
Ok, czyli działa ale tylko na Xiaomi.eu.
Ciekawe czy wprowadzą to w globalu.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.pl.aliexpress.com/item/4000957391110.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.4000957391110&aff_trace_key=c1b5531a5fa742efb06caff9328a1485-1589402445454-09712-_dU2tVtw&aff_platform=msite&m_page_id=6597amp-ufO-CIToyQYJP8e0GoV2Ig1589402581558&browser_id=38cecec570ad46d5a019b5762c626cd7&is_c=N

1 minutę temu, jonas201 napisał:

https://m.pl.aliexpress.com/item/4000957391110.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.4000957391110&aff_trace_key=c1b5531a5fa742efb06caff9328a1485-1589402445454-09712-_dU2tVtw&aff_platform=msite&m_page_id=6597amp-ufO-CIToyQYJP8e0GoV2Ig1589402581558&browser_id=38cecec570ad46d5a019b5762c626cd7&is_c=N

Mój błąd.Do usunięcia post.

Dnia 12.05.2020 o 15:44, arszen1 napisał:

Czy możecie podać adres gdzie zamówiliście tackę

#Aliexpress 5,35 zł | Do czytnika Xiaomi 10 Mi 10 Pro czytnik kart Sim i kart SD
https://a.aliexpress.com/_B1tMdc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, Czaja napisał:

Wczoraj odblokowałem bootloader oraz wgrałem 20.6.18 na nowego MI10 (z polskiej dystrybucji - Orange)

Dual SIM działa poprawnie, aparat również (a przynajmniej do tej pory nic nie zauważyłem negatywnego).

Mnie dzisiaj mija termin 168 godzin. Wiec pewnie też będę się cieszył dualem w Mi 10. Też z Orange... ;)

BTW, Orange uruchomiło już 5G? Coś niedawno pisali o próbach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 godzin temu, mrosi napisał:

Mnie dzisiaj mija termin 168 godzin. Wiec pewnie też będę się cieszył dualem w Mi 10. Też z Orange... ;)

BTW, Orange uruchomiło już 5G? Coś niedawno pisali o próbach...

Komunikat ze strony Orange:

"Sieć 5G będzie dostępna po komercyjnym
uruchomieniu przez Orange Polska tej
sieci w wybranych lokalizacjach
(najpóźniej w IV kwartale 2020 r.)"

A u mnie to może za parę lat, najbliżej 5G będzie we Wrocławiu. Zawsze duże skupiska ludzi są preferowane .

 

13 godzin temu, karolingus napisał:

A jak wygląda płatność telefonem, używanie aplikacji bankowych po odblokowaniu bl?

Płatność z użyciem NFC bez problemu (karta wirtualna w aplikacji Santander-a). Do Google Pay dodałem drugą kartę - również bez problemów.

Edytowane przez Czaja
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam i ja Dual Sima na telefonie z polskiej dystrybucji :) działam na wersji 12.0.4. testuję od kilka dni i na razie tylko trafiłem na jeden błąd. Czasami zdarza się, że nie ładuje się tapeta - pojawia się czarne tło. Po jakimś czasie wszystko wraca do normy. Poza tym wszystko działa.

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, yacowwy napisał:

Mam i ja Dual Sima na telefonie z polskiej dystrybucji :) działam na wersji 12.0.4. testuję od kilka dni i na razie tylko trafiłem na jeden błąd. Czasami zdarza się, że nie ładuje się tapeta - pojawia się czarne tło. Po jakimś czasie wszystko wraca do normy. Poza tym wszystko działa.

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka
 

W jakim sensie dualsima z polskiej dystrybucji? Xiaomi.eu instalowaleś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, witek_77 napisał:

musisz przejść. Tylko soft China ma duala lub xiaomi.eu bo na chińskim bazuje.

Dziękuję za odpowiedź :-D

Klasyczne Xiaomi. Po cholerę robić telefon z daną funkcją i ją na dzień dobry blokować. Aż mi się odniechciewa....

Gdyby nie fakt, że jestem Polak Cebulak i jedyny flagowiec, na który sobie mogę w miarę pozwolić to Xiaomi nawet nie popatrzyłbym w tym kierunku. Po prostu ręce opadają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, birdm napisał:

Klasyczne Xiaomi. Po cholerę robić telefon z daną funkcją i ją na dzień dobry blokować. Aż mi się odniechciewa....

Czy ja wiem...? Po prostu Xiaomi nie chce płacić kolejnego haraczu do UE, od obsługi podwójnego systemu kart SIM.

Zresztą... Prawdopodobnie będę niedługo sprzedawał Mi 10. Jeśli jesteś zainteresowany - pisz PW. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...