Skocz do zawartości

Telefon po podpięciu do komputera w trybie fastboot odłącza się


kkarol2067

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z telefonem xiaomi redmi note 5. Niestety system jest zepsuty, więc chcę go naprawić, ale żeby to zrobić muszę wiedzieć, czy mam odblokowany bootloader. Zainstalowałem odpowiedni program i po włączeniu trybu fastboot na telefonie i podłączeniu go do komputera zostaje on wykryty, ale po wejściu w polecenie "fastboot oem device-info" telefon się rozłącza i tryb fastboot przestaje działać. Co należy zrobić? Jak to naprawić?

Poniżej zamieszczam screeny i zdjęcia błędów. Komputer początkowo wykrywa telefon, ale po wpisaniu komendy widocznej na ekranie pojawia się ten błąd i telefon w trybie fastboota każe mi wcisnąć dowolny przycisk, aby go wyłączyć (w lewym górnym rogu). Podobnie jest z aplikacją "miflash-unlock", gdy włączam telefon w trybie fastboot (mając również tę aplikację na komputerze) i podłączam go do komputera, natychmiast się rozłącza i również ta wiadomość pojawia się w telefonie, aby kliknąć dowolny przycisk, aby go wyłączyć i "miflash_unlock" aplikacja nie wykryje go.

Z góry dzięki, pisałem do supportu xiaomi ale wydaje mi się że odpowiedzieli mi z automatu no i dali takie wskazówki które można zrobić tylko przy działającym systemie xd

image.png

image (2).png

Edytowane przez kkarol2067
Prośba administracji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, podłączyłem telefon do laptopa pod usb 2.0, w w końcu go wykryło i pokazały mi się informacje na temat bootloadera lecz mam teraz jeszcze poważniejszy problem (bootloader okazał się zablokowany): Czy wiecie może czy da się dodać konto xiaomi przez minimal adb? Bo normalnie trzeba dodać je w telefonie (nie wiem czy tam nie są jeszcze zablokowane funkcję programisty) ale nie mogę go włączyć. 

 

Edytowane przez kkarol2067
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...